Kuraishi Yuu Manga

Kuraisji Yuu ir mangaka, uz kuru nesen uzskēju. Izlasīju četras no sešām mangām, kas viņam ir. Vienu neizlasīju, jo tā nav pārtulkota, un es nēesmu tehnoloģiski adepts lai ar tulkotāju to izlasīt un otra bija romcoms, kas stipri atšķirās no viņa repertuāra.

Pārējās četras mangas ir līdzīgas, bet fundamentāli dažādas. Sākot ar Denjin N, kas ir par Idol superfanu, kas nāves brīdī ieklūst elektriskajā sistēmā un internetā var pakļaut visu savai vēlmei. (t.i. Nogalina visus kam nepatīk viņa mīļākais Idol) beidzot ar Shokuryou Jinrui diloģiju, kurās galvenais stāsts ir par valdību, kas ziedo cilvēkus augstākai dzīves formai.
Kas mani piesaistīja viņa mangai ir cik viņa ir groteska, no zīmējumiem līdz tēliem kuri ir mangā, kā arī galvenais konflikts, kas ir: ‘‘Cilvēku grupa cīnās pret spēkiem, kas ir daudz pārāki un var iznīcināt pasauli, vai sabiedrību kāda tā ir tagad.’’
TLDR Good gore, interesting characters,ultra smart characters, end of the world. David vs Goliath kinda thang, yada yada.

P.S. Domāju, kad autoram ir kāda ideoloģijas par pasaules stāvokli (Vegānisms, globālā sasilšana) nop. Vienkārši autors, kuram patika šādi sižeta rīki, ja paskatīties viņa twitteri(X) tad viņš tikai posto ko pagatavojis sev vakariņās.

3 Likes

Mmm, tas varētu būt atsākums mangas lasīšanai. Ļoti izklausās pēc Promised Neverland

Pirmo reizi dzirdu par šo autoru. Kad uznāks mangas lasāmais noksaņojums, būs jāievērtē.

1 Like

Tā “Wagatsuma-san wa Ore no Yome” blakus visām pārējām mangām izskatās tik smieklīgi. Tāda sajūta, ka cilvēks gribēja būt romcomu autors, bet nekļuva pietiekami populārs, tādēļ pateica “fuck it, nu tad galināšu visus nost” :laughing:
image

Pa lielam jā, bet nu ir savi fani kuriem patika un kad paskatijās viņa pārējos darbus apjuka