Iesakiet kko ļoti exciting un interesantu ludzu

Lasiju tikko become the lord of chuthlu bet man nepatika ka pēkšņi visu mistēriju izpūta izskaidrojumā un sistēmā , gribu kko exciting. Lūk animes kas man patīk: attack on titans, chainsaw man, to your eternity, naruto shippuuden, danganronpa, click link, yokai watch un mangas junji ito un uzumaki. Iesakiet kko aozraujošu plz

3 Likes

Ja runa ir par mangām tieši…

Chainsaw man autora otrs darbs - fire punch, pats neesmu lasījis, bet laba manta cik dzirdēts

Dorohedoro ir ļoti labs gabals, grungy art style, mistērijas elementi netiek pārāk izskaidroti, action ir brutāls un radošs

Lidzīgi ar Q Hayashida otru mangu, dai dark. Biomehāniska kosmosa opera.

3 Likes

spēcīgs ieteikums, vienīgais tas ir seriāls, pieņemu runa ir par mangām.

varētu palasīt šo kā pagaidu variantu kāmēr te kaut ko sakarīgu sadomāsim, ir mēles galā viens darbs, bet nespēju atsaukt atmiņā nosaukumu

arī, ļoti gaumes lieta, bet arī ir “The Saga of Tanya the Evil”, ko skatījos anime formātā, bet man šķita ļoti aizraujoši.

1 Like

Bruh, it’s based on manga

1 Like

jā, fakts. Nezinu kādā līmenī gan manga pasniegs pieredzi bez psihopātiskā meitēna dublējuma.

Nav manga, bet viena no tām vizuālajām novelēm, kuras savulaik tiešām ar aizrautību izlasīju.
Black Sad. Fantastiski labi detektīv stāsti, atkārībā no sērijas, savs noar. Savas idejas un interesants vēstījums.

2 Likes

my hero academia un demon slayer ir pretty exciting, manuprāt ;3

Solo Leveling.
Homunculus.
Baccano!

1 Like

Hm… Ja mēs runājam par kaut ko aizraujošu un uz tumšo pusi. Būtu grēks nepamēģināt Berserk. Ja runājam par kaut ko vēsturiskāku un nopietnāku, var mēģināt Vagabond, es gan esmu maz lasījis un nezinu cik tas labi turas ilgtermiņā.

Ja prasās kaut ko tādu tumšu, bet ar piemīlības piemaisījumu var mēģināt Made In Abyss un The Promised Neverland. No aizrautības viedokļa Neverland manuprāt ir labāks.

Atsaucoties uz šo man tev rodas vēlme ieteikt Deadman Wonderland.

Es sāku iet cauri Dai Dark, pagaidām laba manta. Ērmīgs gabals, kā jau es sagaidu no tā autora.

1 Like

Uzreiz opening sāka skanēt galvā

" Slit the throat of reason and reality, cut myself and scream for their insanity"

atceroties kā vakar melēju to savu vienu ieteikumu šodien atcerējos vēl vienu darbu “darwins game” kas vairāk kvalificējās kā action žanrs

Plds visiem par ieteikumiem, boku no hero academia un made in abyss un promised neverland ir redzēti, pagaidam skiet ka gribu pamēģināt dorohedoro thanxxxx

2 Likes