Facebook | Twitter | Youtube | Draugiem.lv | FONS | Ziedojumi

Kādu labu mangu lasiet?


#1

Ko labu lasiet pēdējā laikā?
Pats nepacietīgi gaidu jaunus chno Boku wa Mari no naka, happiness( riding Oshimi Shūzou
Shūzou hype train)un nana to kaoru


(Hello, How are you??? ) #2

neko jau īpašu lasu tikai īss nodaļas mangas,lai atrastu ko tulkot tālāk kā piemēram

paralēli iesāku lasīt

http://myanimelist.net/manga/101/Shugo_Chara!


(Daniels) #3

Sekoju līdzi Titānu Uzbrukumam. Nesen arī mazliet palasīju Berserku, veca manga, kļūdaini izvietots teksts. :stuck_out_tongue:


#4

Ja labi grib, kaut vai no Baka var dabūt HQ scanus, ar band of the hawk tā bija kā bija, labas mangas tulkoja, bet kvalitātes kontrole maza.
http://bakabt.me/torrent/162057/berserk-scans


(Daniels) #5

Neslikti. Es lasīju stipri draņķīgākā skenējumā, spriežot pēc paraugiem.


(Princess Nikita) #6

#7

Personīgi es dievinu lasīt mangu <3 Katru dienu izlasu dažas nodaļas (vai pat sējumus) no vairākām mangām :smiley:

Šodien es lasiju: Fairy Cube http://www.mangareader.net/fairy-cube
Action Idols - Age of Young Dragons http://www.mangareader.net/action-idols-age-of-young-dragons
Koi To Uso http://www.mangareader.net/koi-to-uso
New Game! http://www.mangareader.net/new-game
Kamisama Hajimemashita http://www.mangareader.net/kamisama-hajimemashita
Gintama http://www.mangareader.net/gintama
Gantz http://www.mangareader.net/gantz


(Daniels) #8

Vismaz kāds pie mums pamatīgāk lasa mangu. No tā saraksta esmu tikai Ganz lasījis. :stuck_out_tongue:
Ja zini labas īsās mangas sērijas, padod man ziņu. Nemitīgi tās meklēju.


(Princess Nikita) #9

http://readmanga.me/arisa
http://readmanga.me/sherlock___a_study_in_pink
http://readmanga.me/nweho
http://readmanga.me/remnant


(Daniels) #10

Web manhva? :confused: @Jua šķiet tās tulko… Korejiešus esmu maz lasījis, web komiksus pat vēl mazāk. Tiem web komiksiem gan kompaktas nodaļas. Zīmēšanas stils vienīgi primitīvāks nekā lielajos komiksu izdevumos.


#11

Berserk, Vagabond, Real, Shamo, Holyland, Suicide Island, Iam a Hero, Homunculus, Aku no Hana, Oyasumi Punpun, Vinland Saga, 20th century boys, Wolf Guy, Biomega, Crows, Cromartie Highschool, mpd psycho, lone wolf and cub, tough, clqymore, battle angel alita, hajime no ippp, himizu, mahou tsukai no yome, ittou junji horror mangas(uzumaki, darkstar remina etc), sun-ken rock, Pastel(qbsolūtais romcom favorīts)… Dažas kas nāk prātā, pārstāv diez gan daudz žanrus.


#12

Nu… es varu ieteikt vismaz tās kuras man patika :smiley:

Šeit ir mangas kuras ir itkā garas(?) bet viņas ir sadalītas vairākos mazos stāstos kuri nav saistīti viens ar otru ---->

Merry Bad End http://www.mangareader.net/merry-bad-end
Toshi Densetsu http://www.mangareader.net/toshi-densetsu
Grimms Manga http://www.mangareader.net/grimms-manga

Šeit ir mangas kuras ir itkā īsas(?) (P.S. Iekavās es ierakstīšu nodaļas ;)) —>

Naruto Gaiden: The Seventh Hogake (10 nodaļas) http://www.mangareader.net/naruto-gaiden-the-seventh-hokage
Variante (19) http://www.mangareader.net/variante
Fairy Cube (18) http://www.mangareader.net/fairy-cube
Tale of Fairy Ice Trail - Koori no Kiseki (13) http://www.mangareader.net/tale-of-fairy-ice-trail-koori-no-kiseki
Fairy Tail Zero (13) http://www.mangareader.net/fairy-tail-zero

Vienas nodaļas mangas —>

Snow Melting Fever http://www.mangareader.net/snow-melting-fever
The Man Without a Face http://www.mangareader.net/the-man-without-a-face
The Tea Garden http://www.mangareader.net/the-tea-garden
Vampire Rose http://www.mangareader.net/vampire-rose
Prince and Sword http://www.mangareader.net/prince-and-sword

Un ļoti garš stāsts tikai sadalīts uz vairākām mangām … bet es tik ļoti dievinu šo mangu … Ieteiktu izlasīt :wink:

Es viņus kārtotu šādā secībā :sweat_smile:

Deep Love - Pao no Monogatari (6) http://www.mangareader.net/deep-love-pao-no-monogatari
Deep Love - Ayu no Monogatari (8) http://www.mangareader.net/deep-love-ayu-no-monogatari
Deep Love - Host (6) http://www.mangareader.net/deep-love-host
Deep Love - Reina no Unmei (3) http://www.mangareader.net/deep-love-reina-no-unmei

Tas ir pagaidām viss kas man tagad nāk prāta … ceru ka kaut kas no tā noderēs :hatching_chick:


(Hello, How are you??? ) #13

Paldies par ieteikumiem :smile:
Pasai patika:
Merry Bad End-tikai zel ka vina vel iznak
Grimms Manga
Variante
Vampire Rose

Visticamak tas bus nakamas mangas ko es tulkosu pec tagadejas :smile:

Tev pasai ir kads nezinu list kuru es varetu redzet online,piemeram, Ka myanimelist.net
???


#14

Vienmēr laipni :slight_smile: Nope 0.o Diemžēl man nav nekāda saraksta. Viss ir manā galvā XD it kā


(Princess Nikita) #15

un kā to implantēt mūsu galvās? :smiley:


#16

Ar melno maģiju :smiley:


(Princess Nikita) #17

Gubidon, gubidon!!!


#18

Ko nozīmē gubidon?


(Princess Nikita) #19

Kuro Majo-san ga Tooru


#20

Ooooo :lol: Ok it kā sapratu :smiley: