Shinsekai yori

Žanri: Sci-Fi, Horror, Supernatural, Tragedy
Epizodes: 25
Nosaukums japāņu valodā: 新世界より
Nosaukums angļu valodā: From the New World
Sinonīms: Shin Sekai yori
Izlaišanas gads: 2012 - 2013

Apraksts: 1000 gadu tālā nākotnē, cilvēkiem ir mentālas spējas, un šīs spējas sauc par ''Juryoku", un ar šīm spējām cilvēki var radīt lietas ar domu spēku.

Kādu dienu meitene vārdā Saki, kopā ar saviem draugiem, atrod mazu robotu pilnu ar ārpus pasaules informācīju. Tieši šis robots pastāsta bērniem par cilvēku seno vēsturi. Robots pastāsta ka ''Juryoku" radās 21. gadsimtā un tas bija iemesls lai cilvēki bez spējām sāktu karot pret cilvēkiem ar spējām. Protams, uzvarēja cilvēki ar spējām - ''Juryoku".

Kad pieaugušie uzzināja ka bērni zin aizliegto patiesību, viņi nekavējoties atņem bērniem Juryoku. Vēlāk bērni satiek bezmaitainu, divkājainu peli, zināms kā “Bakenezumi”, pateicoties kuram bērni tiek iesaistīti šo radību karā.

Manga

Nosaukums: Shin Sekai yori
Sinonīmi: From the New World. Shinsekai yori, 新世界より, 来自新世界
Žanri: Ecchi, Fantasy, Sci-Fi, Mature, Supernatural, Tragedy, Yuri
Autors: Kishi Yuusuke
Mākslinieks: Oikawa Tooru
Izlaišanas gads: 2012 - 2014
Sējumi: 7

Novele

Autors: Kishi Yuusuke
Žanri: Sci-Fi, Horror, Drama
Izlaišanas gads: 2008

Ko lai saka par šo anime … sen jau nebiju redzējusi anime ar tik labu un dziļu stāstu… It īpaši pēdējā epizode… vienkārši wow… nebiju neko tādu gaidījusi…

3 Likes

#Yaoi

Tu viņu nemaz neesi noskatijies :smiley: Bet nu no sākuma bija grūti iesākt, pēc tam jau aizgāja

Comon animē yaoi bija tikai kādas 30 sekundes :no_mouth:

Grūti iesākt un vēlāk grūti atrauties :smiley:

Noskatijos līdz Yaoi… Tad pāris sērijas un nepilngadīgie pusaudža vecuma indivīdi sāka nodarboties ar seksu, kad uz vieņiem skatijās pretīka žurka… :confused: Man pietika…

Ne nu pagaidi, davai, es tev pēkšņi nebrīdinot pačamdīšu pupus un pateikšu: “Nu c’mon taču tikai 30 sekundes”, es domāju tava reakcija būs visai pieļaujama… :confused:

Piemēram troņu spēles 2-3 minūtes gatavo skatītaju pie tā, ka tulīt divi čali darīs to, ko viņiem pēc dabas nevajadzētu darīt… Šeit tas tika iesmērēts sējā bez brīdinājuma un jebkādas iepriekšējas recenzijas… :confused:

Ai nu ko tu piekasies … es jau nesaku ka man arī tās ainas patika … :anguished: bet es dievināju pašu animes stāstu … :lol:

Visnotalj interesants gabals. Nekas daudz nenotiek, bet gribaas redzeet, kas notiks taalaak.

Un Wareta Ringo ir izcila dziesma.

1 Like

To kas norisinājās 8.tajā epizodē varēja parādīt kkā savādāk, bet nu es to pieņemu.
Šovs ir priekš tiem, kas spēj novērtēt labi veidotu stāstu.
Tikai 2 characteri tikka atīstīti un Saki patiesībā bija dziļš varonis, nevis kā likās no sākuma.
Lielākais mīnuss ir animācija. Bet, pie tā vainīgs Sword Art Online, kura otrais cours iznāca tajā pašā laikā, kad Shinsekai Yori pirmais. Un A1 zināja, ka SAO būs daudz populārāks par SSY.
Visā visumā šovs ir viens no maniem favorītiem. Endings arī ir awesome.

1 Like

Wat, animācija likās tīri ok, kaut kas p.a. Works-isks, sao tieši pretēji ir generic

Dažos momentos prasījās labāku animāciju… bet galvenais ir stāsts nevis animācīja :blush:

Tapat ka ar spelem, bet nu damn, saukt sao par labu :///
Visu stilu vajadzētu benčmarkot pēc angel’s egg vai oriğinālās gits

sao jau tas stāsts tik stulbi aizgāja, tā jau ost un vizuālā sadaļa bija pat ļoti labas.

Runājot par shinsekai yori, stāsts ir tāds nedaudz pasmagāks un tas arī viss un lai izbaudītu interesantu anime, nevajag obligāti kaut kādu kruto kvalitāti vizuāli. Tas gan neattiecas uz action anime…

Ost :///, bruh, labi ost pārsvarā vai nu no sawano vai no anime kuras ir based uz vm, no kuras arī to ost mēdz paņemt. Pēdējais decent laikam bijaaot, jo sawano, tai resonance in terror vai kā, arī bija nice, parasyte gan sucked, ja vien nepatīk wub wubs

Par so temu laikam pat runajamais gabals zem ieraksta sanaktu normals, manuprat

Pag pag, tā izskatās, ka cilvēki domā, ka man patīk SAO. Noklausieties Podkāstu ;D Es esmu nr.1 nodirsējs >.>

SAO nebija labāks, SAO tika piešķirts (daudz) lielāks budžets, jo tas bija zināms, ka viņš būs populārāks ;]
populārāks equals more money.

un SSY animācijas ziņā ir labi brīži, bet ir zems framerate, kā arī nepilnības tiek noslēptas ar lighting.
Es jau nesalīdzinu ar generic haremu. Es salīdzinu animāciju ar kko labu ;D Sejas ar vienkrāsainas…

Noskatījos šo darbu, jo pēdējā laikā daudz pozitīvu atsauču forumā. Izrādās pirms tam biju jau mēģinājis skatīties, bet atmetu, jo pirmās epizodes nebija apmierinošas.
Patiesi šis ir ļoti morālas apceres raisošs seriāls. Būtībā cilvēce un sabiedrība ir sabrukusi, pēdējie tās pārpalikumi mēģina pēc iespējas ilgāk atlikt savu sabrukumu. Šis ir apokaliptisks seriāls ar mānīgi idillisku izskatu. Cilvēce saņēma spēku līdzvērtīgu Dieva spēkam. Un kā gan tas to izkropļojis…
Pārsteidzošā kārtā seriāla sižeta pamatā ir mistery, adventure un action stāsta līnija. Tas to padara piezemētu un iespējams vieglāk sagremojamu plašākai publikai.

Verdikts: skatīties var, pat ja seriālā sastopama homoseksuāla rakstura perversija.

1 Like

Mjaa… saakums bija taads neinteresants jo pats veel iisti nesaproti kas te notiek :smiley: bet peec kaada laika tu saac visu saprast un veelies noskatiities visu liidz galam :smiley: vismaz man taa bija :smiley: