Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Tiktoka redzeju fragmentus no ši seriāla .Galvenā ideja alikās amusing un interesanta .Netflixa nebija ,nacas iztikt ar Youtube :D

Why is no one talking about this masterpiece?

Mmm restorana problemas

Šis arī bija bangers. Netflixā sāk parādīties labi korejiešu seriāli.

Trešā epizode ļoti patika.

The- The magic of MDMA is that it allows you to see who you are without a self-rejection. That is what it’s for, is insight.

Halloween vibez activated ;D

1 Like

Vēl viens bangers netflixā.

1 Like

Nesen noskatījos šo
Lika nedaudz aizdomāties par dzīvi… definitely worth the watch… Recommend if you wanna get your brains messed up lmao

Sāku šo un lovin it… Keeps me on edge all time…as soon i think they gonna kill on my favs off…of no it just got a scratch nothing more…and im like man stop giving me heart attacks already xD xD

1 Like

Looks dope.

Ja tev patika “Black Mirror”, tad varbūt patiks “Inside No. 9”

Tikko pabeidzu, ir riktīgi nice. Laba vizuālā daļa, labi aktieri. 20 sērijas, skatīties ir ko. Cik nopratu, decembrī nāk ārā turpinājums.

Mans nākamais upuris :face_in_clouds:

S-tier seriāls. Aktieri ļoti labi nospēlēja savas lomas, ļoti labs character development. Sižets patīkams un sirsniņu neatstāja vienaldzīgu.
Angliskais nosaukums pat ir simpātiskāks - It’s Okay to Not Be Okay.

Noskatījos šo. Seriāls bija interesants. Bet nu nedaudz par garu sērijas, 1h 20min, sērija kā filma.

Serīāls beidzās tā ka jabūt būtu turpinājumam. Laikam arī ir paredzēts.

Nav ne vainas. :D Manam postam augstāk arī tikpat garas sērijas. :D

Tas laikam Korejā kaut kāds standarts, tik garas sērijas. Es atceros citus ko skatījos, arī bija kaut kas tāds 1h 20m ±.

I need moooore ;D

1 Like

Bija labs, bet nez vai tik labs. :D

Nu es vsp visu no Bērtona ar gardu muti uzņemu, tā kā vajag vajag vēl :sweat_smile::ok_hand:

Tā zb visi, tiktoki, shorti un citas kreatīvas spazmu dejas, protams ir labas, bet šis pēdejais piliens bija. Jāiet skatīties, parējiem būs jāpagaida.