Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Skatos, ka neviens nav ieteicis The Good Place. It’s made by the same guy who made Parks and Recreation. ALSO JO MAZĀK ZINI PAR ŠO SERIĀLU PIRMS SKATĪŠANĀS JO LABĀK. Seriously, ja ir Netflix vienk pamēģini paskatīties 1. sēriju un skaties vai iepatīkas. Mīlīgs seriāls. Nav faktiski vardarbības. Bet interesants. Un kustās diezgan ātri ar daudz pārsteigumiem. Tāpēc jo mazāk zināsi jo labāk. Pēc žarna sit coms.

1 Like

Viiss loti labs

1 Like

MMMmmm viena superiga seriala mazak ehh…

Beidzot iesāku skatīties Amerikas šausmu stāstu. Kad mani draugi sāka kaunininat ka es skaitos Horror Girl bet kaut ko tik labu neesmu redzējusi xD xd

1 Like

man mental hospital bija vismīļākā sezona ;3

Man gan viņa likās wtf xD xD vairāk tāpēc ka tika mēģināti vairaki subžanri sabāzt viena.

1 Like

good

Patīk! Neesmu tād lielais BingBang Theory zinātājs, bet šis kā pastāvīgs garadarbs patīk. Aktieri - visi savās vietās. Viegls un nepiespiests. Labi der pie ēdienreizēm un ne tikai.

2 Likes

meh loooti viduveji

dis stuff too gud ;D

3 Likes

I’ll say it again

llsbstn

1 Like

appove!

1 Like

Jau otrā reize kad par šo dzirdu, būs jāskatās.

Beidzot nolemu iecekot ari so
This is good honestly

1 Like

Pirmās sezonas bija tīri neko. Pēc tam… neatminos,

@Mrspambox3 pielauza skatīties.

un pasaki ka tu del sita neej velak gulet :slight_smile:

Don't Look Up (2021) - IMDb

Noskatījos nesen Don’t Look Up. Pēc sava vēstījuma stila ļoti līdzīgs Seeking a Friend for the End of the World. Arī nobeigums pa lielam vienādā stilā. Tikai abiem atšķiras ideja un to kādā gaisotnē tas notiek. Pirmais vairāk izsmej mūsdienu medijus un kooprorācijas, un to cik cilvēkiem tiem pakļaujas. Tādā mazliet satīristiskā veidā. Vienīgi pašas, pašas beigas visu mazliet sabojā.

Seeking a Friend for the End of the World (2012) - IMDb
Ja otro es ieteiktu kādam romantiskajam vakaram, šo pat nezinu - vieglai pasēdēšanai vai kaut kam tamlīdzīgam. Filma pa savam pārāk rada disbalansu. Būdama jautra un pozitīva, kad viss apkārt deg un tu apgalvo kā viss labi, kā tas meme. Lūk kā filmu var aprakstīt. Ar vienu memčiku.

Bet ja esi redzējis vienu, otra ar droši vien patiks.

Jā, tas tur šķita lieks.