Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Viss par un ap tv seriāliem un filmam.

Ieviešot satura kārtību forumā, esošā tēma “All about tv series and movies” savu nosaukumu maina uz “Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos”.

Tas tiek darīts:
= Tēmas nosaukums ir samērā plašs.
= Satur pārsvarā divus komentāru veidus

  1. Ko es šorbrīd skatos
  2. Gaidāmās filmas

Savukārt pēdējam veidam eksistē alternatīva forumā - “Gaidītās filmas un to treileri”, kas tiek pārsaukts par "Seriāli un filmas ko es gaidu - kas tēmas būtību mazliet noprecizē.

Skatieties to labāko!
@Kadiljaks

Iznāca 3 sezona the 100
reku links http://watch8now.me/stream/the-100-s3e1.html YEESS

Skatījos kad 1. sezona nāca ārā…a promsing sci-fi flick, but what we got was teen drama…

Bet man patīk

1 Like

Pagaidām vienīgais, ko esmu iesācis.

1 Like

Legends of Tomorrow
http://watch8now.me/stream/Legends-of-Tomorrow-s1e1.html

1 Like

pagaidam ir iznākusi 1 serija, šodien negulēsu xD

1 Like

Starp citu, kāds, lūdzu, varētu palīdzēt atrast torrentos Homeland 3. sezonu krievu valodā? :s

1 Like

reku ir

Vienīgais ko skatos atm.


Gaidu twd, got un ahs hotel.

No filmām pēdējā laikā noskatījos Equilibrum, Gran Turino, Truman Show, Saving Private Ryan. Visas bija lieliskas. Jāapskatās via nav kāda jauna, laba korejiešu filma iznākusi.

Kārtīgs sci-fi pārmaiņu pēc The Expanse.

Yup, Sy-Fy šinī liek kaudzi naudas iekšā, kā arī taisīts pēc grāmatu motīviem, man ļoti patīk.

eh, noskatijos pāris sērijis baigi neiedvesmoja , bet rit plānoju pieķierties.
noskatijos

teen-wolf-s5e14
the-flash-s2e11
The-Magicians-s1e2 - ceru būs labs

The Expanse ir jānoskatās 3-4 epizodes, lai iebrauktu notiekošajā. Līdzīgi tā tas bija ar GoT, ja neesi lasījis grāmatas. Daudz tēli daudzās lokācijās.

Jaunie X-files ir norm, neko citu neskatos.

Yup, man arī patīk jaunie X-files. Pirmā epizode gana pārliecinoša.

tos arī es skatijos :smiley: pagaidam neko sliktu nevaru teikt.

Mēģināju skatīties Black Sails, bet neaizrauj. It kā nav slikts, bet interesi nenotur.

Es gan nodropoju viņu. Nav vairs tas vecais labais 90s scary feel. Tikai conspiracies over conspiracies.