Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Tādā gadījumā rodas jautājums.cik ilgi skaties anime? Jo zinot tavu vecumu…tā ir liela iespējamība :smiley:

Kautkas labs…Sen netiek ražots, jo tam ir vajadzīgi resursi… kā arī ideja, kuras acīmredzot, ir aptrūkušās.

Nu konkrēti anime skatos labi ja pāris gadus, neesmu izteikts anime fans, tpt kā filmas, seriāli ir kkas kas patīk. Tpc padomāju ka varētu būt daudz palaidusi garām.

Chill… vienkārši sāc lasīt mangu :smiley:

2 Likes

Hmm…Shinsekai yori? Rainbow? Berserk? Psycho-Pass? Monster? Death Parade?

1 Like

Piedāvāju iemest aci šeit.

1 Like

Idejas aptrūkstas, var arī tā teikt. Bet nu patērētajiem arvien grūtāk izpatikt, vnm kko svaigu vajag un nebijušu. Bet par to kas nekas labs vairs netiek ražots es nevarēsu piekrist, piemēram Mahouka Koukou no Rettousei iepatikās ar savu pieeju, laigan nosaukums sākumā lika pat nepievērst uzmanību konkrētajam darbam. :smiley:

Šī ir laba mācība, neskatīties uz nosaukumiem. :smiley:

Monster :yum: Bet vsp redzēts viss.

Laigan nē, berserk? Ir vērts pievērst uzmanību? Mani mazliet atbaida skrīnšoti :)

1 Like

Ļoti labs. Filmas arī. Teiksim…tā galu galā par draudzību, nodevību un mīlestību…un pa vidu tam visam cilvēku un monstru slaktiņš.

1 Like

Hm, iečekošu, ja nepatiks, nosūtīšu pie @Hell :smiley:

1 Like

Kurš mani izsauca

Ni ni, āmen :smiley:

2 Likes

I love Food Wars! T^T

es gribēju heitot Berserk, bet jau ar pirmo ep man radās interese par to stāstu, fantastiski! :smiley: Bet vrb tas ir subjektīvi…

Yay cilveks kam patik mahouka :slight_smile:

1 Like

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai. Finnished
7/19 for humor :smiley:

1 Like

97’ sērijas best un tās fucking beigas. Tieši dēļ viņas pievērsos mangām.

1 Like


F u, MAN NAV KO SKATIITES!
Un starp New romance shit un otreizejo super duper anime parskatiisanos izvelos new…jo new is new…mby its will be good who know ?

Neviens nesaka ka tur nav emociju vai art style is slikts sound track gan mani neaizkera bet that normal.
Bet filma nenas pietiekami daudz emociju prieks EU/USA skatiitaja ja protams Azijas tas ir super duper drama/melodrama,romantika u.t.t. Bet piedod man viens skupsts pa visu filmu zem sniega/sakuras ???
panem jebkuru EU/USA razojumu salidzini pat deadpoola tas bija more epic…Kaut vai to visi zinaja ka vins bus beigas…
Tas visas emocijas ko itka cilveka tur sevi un Azija rada ka super duper pardzivojumu mums nekad nebus lidz galam saportamas…
ka piemers