Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Re: Zero ir mans personīgais sezonas pārsteigums. Nebiju sajūsmā par mangu (6) - ne tā veiksmīgākā LN adaptācija, pārāk izstiepta, lai gan tikai 11 nodaļas pirmajai stāsta pusei. Anime pacing nesalīdzināmi labāks un seiyuu + animācija dod klāt dinamiku, kas viduvēju mangu pārvērš par labu anime.

1 Like


not bad skaiites vareja viegls/pastulbs humors ar atsauksmem

2 Likes

Es nemaz tālāk par plakātu netiku. :smiley:

Pic link broken.

Dod iespēju!

@Mr_Bunny So far vienīgā garlaicīgā daļa HxH bija, kad rādīja tikai Kurapiku. :confused: Esmu pie 50. epizodes.

@Julia uzsedinaja uz shinseaai yuri, blin pa sodienu jau noskatijos 15 epizodes,gribas skatities talak, bet jaliekas uz auss,savadak uz darbu nepiecelsos :smiley:

man prieks ka Tev arī sākums patīk =]

@Shinigami Shinsekai bija vienā brīdī bums AF :smiley: Kaut kur arī ir animes tēma. Ieraksti tur savus iepaidus kad noskaties :slight_smile:

@DiviViens Es izturēju pirmās 10 epas un dropped. Tas viss universe utt riebās. Sīcis, kas noskrien krutus pieaugušos/veterānus. Vnk meh.

Chali, tu esi palaidis garaam, iespeejams, labaako character development kaads pastaav anime pasaulee. Pat Parasyte nav tik laba attiistiiba.

Es nespēju viņu paskatīties. Pārāk daudz cringe.

Man arii no saakuma taa bija, bet tur neilgi peec tam paliek riktiigi labs. :slight_smile:

Tas sīkais man sākumā nereāli besī, vispār arī tagad besī, bet nav slikts seriāls. Skatīties var. :smiley:

Vinjsh ir naivs un kaitinosh, jaa, bet vismaz tas otrs chuvaks un Hisoka ir kruti. :smiley:

Man gan tas mazais killers patīk labāk. Nebūtu viņa, būtu garlaicīgi. :smiley:

Nu es par Killua arii runaaju. Aizmirsu vaardu uz briidi. :smiley:

Oooo… shinsekai yori nice :smiley:

vel viens ko @Julia uzsedinajusi uz shis animes :smiley:

Bet laba. Lai gan es nezinu kāpēc. Jo reāli sūds, bet kaut kas liek domāt, ka laba. :smiley: Un pats arī visu laiku atgriezos pie katras jaunās epas, bet nezinu kāpēc. :smiley:

Neka slikta taja anime naf, bet storyline vareja but biki pardomataks, jo tad kad taj anime visiem palika 14 gadi, man bij tads neliels wtfs par tiem “parisiem” kas bij izveidojusies :smiley: