Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

5 Likes

Mani brīdināja bet es tik un tā skatījos Deadman Wonder Land, tagad esmu bēdīgs jo nebija beigas, vienkārši viss beidzas uz tādas bēdīgas noskaņas ar gaidāmu turpinājumu. Damn šitā jau ir entā anime bez turpinājuma un tas mani padara riktīgi vīlušos.

1 Like

Izlasi mangu. Iipashi gara nav, bet buus tev beigas. Saac, kur beidzaas anime, vai arii saac no saakuma, ja interesee nianses.

eh, varbūt. šaubos, man nepatīk lasīt mangu.

Man arii nee, bet dazhas esmu izlasiijis un nenozheeloju. :slight_smile:

1 Like

Deadman manga ir super. :slight_smile:

1 Like

Dude es taču teicu ka labāk lasīt deadman wonderland mangu :smiley:

1 Like

Un es teicu ka es negribu :kissing_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Un šāda attieksme tev lika vilties anime :smiley:

3 Likes

Beerni… Nekad neklausa pieagushos.

:triumph::stuck_out_tongue:

Re: Zero ir mans personīgais sezonas pārsteigums. Nebiju sajūsmā par mangu (6) - ne tā veiksmīgākā LN adaptācija, pārāk izstiepta, lai gan tikai 11 nodaļas pirmajai stāsta pusei. Anime pacing nesalīdzināmi labāks un seiyuu + animācija dod klāt dinamiku, kas viduvēju mangu pārvērš par labu anime.

1 Like


not bad skaiites vareja viegls/pastulbs humors ar atsauksmem

2 Likes

Es nemaz tālāk par plakātu netiku. :smiley:

Pic link broken.

Dod iespēju!

@Mr_Bunny So far vienīgā garlaicīgā daļa HxH bija, kad rādīja tikai Kurapiku. :confused: Esmu pie 50. epizodes.

@Julia uzsedinaja uz shinseaai yuri, blin pa sodienu jau noskatijos 15 epizodes,gribas skatities talak, bet jaliekas uz auss,savadak uz darbu nepiecelsos :smiley:

man prieks ka Tev arī sākums patīk =]

@Shinigami Shinsekai bija vienā brīdī bums AF :smiley: Kaut kur arī ir animes tēma. Ieraksti tur savus iepaidus kad noskaties :slight_smile:

@DiviViens Es izturēju pirmās 10 epas un dropped. Tas viss universe utt riebās. Sīcis, kas noskrien krutus pieaugušos/veterānus. Vnk meh.