Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Chali, tu esi palaidis garaam, iespeejams, labaako character development kaads pastaav anime pasaulee. Pat Parasyte nav tik laba attiistiiba.

Es nespēju viņu paskatīties. Pārāk daudz cringe.

Man arii no saakuma taa bija, bet tur neilgi peec tam paliek riktiigi labs. :slight_smile:

Tas sīkais man sākumā nereāli besī, vispār arī tagad besī, bet nav slikts seriāls. Skatīties var. :smiley:

Vinjsh ir naivs un kaitinosh, jaa, bet vismaz tas otrs chuvaks un Hisoka ir kruti. :smiley:

Man gan tas mazais killers patīk labāk. Nebūtu viņa, būtu garlaicīgi. :smiley:

Nu es par Killua arii runaaju. Aizmirsu vaardu uz briidi. :smiley:

Oooo… shinsekai yori nice :smiley:

vel viens ko @Julia uzsedinajusi uz shis animes :smiley:

Bet laba. Lai gan es nezinu kāpēc. Jo reāli sūds, bet kaut kas liek domāt, ka laba. :smiley: Un pats arī visu laiku atgriezos pie katras jaunās epas, bet nezinu kāpēc. :smiley:

Neka slikta taja anime naf, bet storyline vareja but biki pardomataks, jo tad kad taj anime visiem palika 14 gadi, man bij tads neliels wtfs par tiem “parisiem” kas bij izveidojusies :smiley:

Tur daudziem bija ‘wtf’. :smiley: To epizodi es tā pārskipoju pāri. :smiley:

jap tas wtf bija daudziem es biju pamatigi apstulbis par to epizodi :smiley:

Pec ta ko esu redzejis tada smaga aizdoma ka ta sabiedriba tur ilgi nepastaves tapat ka visas sis “utopiskas” sabiedribas :smiley:

Noskaties līdz beigām… :smiley: tur visa patiesība tiks atklāta o.o

Sita neliekas ka butu pametama nedaskatita, bet ceru ka turpinajums neliks vilties :smiley:

Man personīgi beigas patika :smiley:

Nju ceresu ka man ari un galvenais man naf nepiecoesami spoileri :stuck_out_tongue: :smiley: vienigi man tads jautajums cik vinai ir epizodes, kka nepievrsu uzmanibu tam :smiley:

25

Sasodits ritvakar jau vairs nebus ko skatitie… :smiley: