Bodies - Tava dienišķā deva laika ceļošanā

Sveiks lasītāj!

Netflixa ir iznācis jauns seriāls, kas ir balstīts uz tāda paša nosaukuma noveli, kuru ir sarakstījis Si Spensers.

Stāsts ir par 4 dažādiem laikiem, kur tiek atrast kails vīrieša ķermenis ar šautu brūci acī. Sākumā var šķist, ka noslēpums par ķermeni tiks atklāts tikai skatītājiem ejot caur šo gatsimtiem, bet īstenībā, viss ir daudz trakāk un zinātniskāk.

Mans skatījums uz filmu:
Sākums bija aizraujošs un noslēpumu pilns. Likās, ka seriāls būs par tiešām detektīvu darbu un noslēpumu atklāšanu.
Stāsts bija interesants un diezgan kreatīvi pasniegts. 6tajā epizodē likās ka viss…tās ir beigas un stāstam ir ļoti labs nobeigums…bet tad izrādījās bija vēl 2 epizodes.
Manā skatījumā pēdējās 2 epizodes ir domātas cilvēkiem, kurus kā bērnudārzniekus vajag pavadīt rociņā un kuri neciešs sliktas beigas. Šīs epizodes diemžēl sabojāja visa seriāla vaibu. Papildus tam, parādījās pa daudz plot holes un seriāls pārvērtās par “money print” materiālu.
Ja gribi sajust šī seriāla īsto vibe, in my opinion, noskaties tikai pirmās 6 epizodes. Ja tomēr gribas atslēgt smadzeni, tad pēdējās 2 epizodes vari droši skatīties.
Runājot par aktierspēli - ļoti laba. Aktieri ir ticami un lieliski parāda gan emocijas, gan personāžus.
Mans jaunais husbando ir DS Whiteman (Jacob Fortune-Lloyd). Katru reizi izkusu viņu redzot ekrānā.
Montāža - ideāli piemērota šāda tipa seriālam kur lietas notiek 4 dažādās vietās.

My raiting: 7/10

Gribu dzirdēt arī jūsu domas par jauno laika ceļošanas stāstu :)

2 Likes

Ja kādam fascinē ceļošana laikā, tad varu ieteikt 4 filmas, kas jums noteikti patiks:

1 Like

Fun fact, edge of tommorow ir balstīts uz light novel

Bet nu es ar stāstiem par ceļošanu laikā esmu uz jūs. Pat nezinu kāpēc

1 Like

Par time travel runājot, man ļoti patika šī filma:

IMDB nez kāpēc baigi sūdīgs vērtējums, bet man pie dirsas, man patika. Nebija baigi sarežģīts plots, bija chill.

Gaidu mega ļoti turpinājumu, it kā runas klīst, bet viss buksējas.
Tā jau filma stilīga.

Varu piebilst šo.
No savas seku-cēloņu idejas viena no labākajām. Lielākais fakaps gan ar kostīmiem un dekorācijām sanācis, jo daži centās būt gudrāki par kostīmu un dekorāciju meistariem. Un vēl studija lika stieņu iekšā.

1 Like

Šo pieeju bieži nedzirdēsi. Tas man atgādina to kā cilvēki iesaka Skatīties Troņu spēles.

Tā laika ceļošana pēc idejas ir prikolīga lieta, taču šķiet man par to drusku priekšstatu ir sabojājuši visi tie darbi, kuri to izmanto kā sižeta kruķi. It īpaši tie varianti, kad kaut kādā trešajā sezonā kāds pārlec laikā. :D

Vakar pabeidzu šo. Nevaru piekrist ka pēdējās 2 epizodes sabojāja šovu. Kaut kas ir mainījies jaunajā timelinā - pēdējā ainā Maplewood ir atceļojusi uz mūsu laikiem un uz vienas no ēkām fonā ir rakstīts KYAL :thinking::thinking::thinking: Es domāju ka Maplewood ir pārņēmusi Mannixa kultu. Dafoe varēja sadalīties vairākos laikos, bet nav parādīts kā Mannixs vai Maplewood to būtu izdarījuši. Mana teorija: viņu plāns bija lielāks nekā tie četri punkti laikā. Viņiem ir izdevies izveidot viņu perfekto sabiedrību bez bumbas - Hasanas plānam vienmēr bija jāizdodas.

Tā epizode kur parādīja ka Eliass tiešām bija laimīgs, un kā tas izmainījās tikai tāpēc ka gay boy lika viņam apšaubīt visu bija diezgan spēcīga imo. Karoč policisti viņu apkāsa un sačakareja dzīvi. Kā vienmēr :D