3 Body Problem - jau 21. martā!

Seriāls varētu būt ievērības vērts, jo adaptē pazīstamu zinātniskās fantastikas Remembrance of Earth’s Past grāmatu triloģiju: The Three-Body Problem, Dark Forest, Death’s End, kuru sarakstījis ķīniešu autors Liu Cixin. Esmu dzirdējis tikai labas atsauces par šo grāmatu sēriju, lai gan pats vēl neesmu izlasījis. Protams, adaptācijas var būt garām, taču oriģinālmateriāls man rada cerības uz ko skatāmu.

Kā es saprotu šis te seriāls lēkās starp visām trim grāmatām un sapīs savu stāsta līniju. Spriežot pēc tā ko esmu dzirdējis par grāmatām šis būs cilvēces izdzīvošanas stāsts galaktiskā mērogā.

Teikšu tā, nav ne tik slikti kā varēja būt, bet arī ne tik labi. Skatāms gabals, tiem kam ir tukšs sci-fi kino saraksts. Grāmatas varētu būt labas, jo man patika daži stāsta pagriezieni seriālā, kas varētu būt nākuši no grāmatas. Es gan neizslēdzu, ka te salīdzinājumā ar grāmatu ir galīga Netflix putra. :D

Nu jā, Netflixa Game of Thrones šis īsti nebūs, bet stāsts ir tīri piesaistošs. Būs interesanti sekot līdzi nākamajām sezonām - kā attīstīsies tehnoloģijas un reliģiskie kulti. Koncepts par Wallfacers kā metodi lai cīnītos ar ienaidnieku asimetriskā informācijas karā arī šķiet fantastisks :exploding_head::exploding_head: Kāpēc neiedot neierobežotas pilnvaras random stonerim :laughing:

And I do love a found family story :pleading_face: Ceru ka Downings vēlāk atgriezīsies

Mēģinu kačāt 36gb 4k HDR torrentu, bet visu laiku met I/O errorus, hz kas par problēmu, nekad tā nav bijis, kaut gan ir kačāti arī lielāki torrenti. Joks tāds, ka Resume - aiziet vēl pāris %, izmet atkal error - resume, vēl pāris %… Pagaidām 81.4% :D

Update: šobrīd ir pavisam slikti, ik pēc 0.2% izlec I/O error, tas ir psc, nekad tāda lieta nav bijusi. Un SSD arī ir jauns, nevar būt, ka jau iet čupā, es savus diskus neabjūzoju.

Update 2:
YOOOOOO WTF???
image

Spotify, mauka, KO TU TUR DARI???
This shit was causing the I/O errors!

Sāku klausīties grāmatu. Uzjautrinošā kārtā, šķiet, ka lielākā daļa galveno varoņu seriālā ir Netlix veidojums. :D Grāmatā viss ekšens pagaidām brutāli notiek Ķīnā ar pusmūža ķīniešu zinātniekiem.

Pagaidām esmu noskatījies tikai 3 epizodes, bet katra bija labāka par nākamo - stabils 9/10 kā minimums!
Nezinu, ko tu tādu pārdabisku gaidīji, ka “nav ne tik slikti kā varēja būt, bet arī ne tik labi”, bet es gaidīju kaut ko ļoti labu, un man liekas ahujenna labi.

2 Likes

Yup, @Menestrels , ko tu demotivē :rofl: Vismaz 2 pirmās epizodes man patika

Nekā nebij, jūs mani nepārliecināsiet. :stuck_out_tongue: Normāls, skatāms gabals. Tur ir interesantas sci-fi idejas, kas ir lielā mērogā - cilvēces izdzīvošanas un visuma. Seriāls to visu labo mantu izvēlas atšķaidīt ar jauniešu ziepju operu. :D Varētu būt, ka zem šī te doma ir atsvērt smago zinātnisko fantastiku ar ko saprotamāku, lai aizķertu plašāku auditoriju. Rezultātā abi divi aspekti ir ok, taču līdz izcilībai man pa īsu.

Pie dirsas to izcilību. Tāpat ir labs!
Tu tā raksti tjipa ja nav izcils, tad max 7/10. Kkas neštimmē.

Ap septiņi tā ir super atsauce, krietni virs vidējā.

7 = super? I don’t think so.

image

Tava vērtējumu skala kaut kā velk uz Bell curve.

Menestrels būtu tas skolotājs kurš 10 nekad nedotu xd

Pabeidzu skatīties, I say 10/10.
Vispār nav, pie kā piekasīties, viss ļoti patika. Tā romance, kas Menestrelam tik ļoti likās nevietā, man kā reiz likās ļoti pašsaprotama un kā reiz.
Can’t wait for Season 2!

Ha, man bija taisnība, ka 3 saules

1 Like

Seriālu neesmu vēl skatījies, bet aizkulisēs baigā drāma:

Hmmm, apparently there is a chinese version… might have to look into it, vienīgi škrobe, ka kinda sanāks skatīties kinda to pašu, bet nedaudz citādāku.

Ehh, viņi nepareizi interpretē quantum entanglement

Arī nesaprotams, kāpēc viņiem ir nepieciešami konkrēti cilvēki, kaut viens zinātnieks neko nevar izdarīt un vienmēr ļoti daudz cilvēkiem, kas strādā kopā, ir tā pati informācija

Suspend your disbelief…

image