Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Manuprāt Bērtons Mis Peregrīnes bērnus tā izcūkāja, nu tā izcūkāja, ka atsakos viņa daiļradei pat pieskarties

Katram režisoram ir savas neveiksmes. Bertons tomēr vairumā sevi pierādījis labi. Ir projekti kuri tīri studijas līmenī bijis, kā Dambo. Fakstiski tur viņs bija ka instruments, nekas vairak.
Un ne vienmēr režisors vainigs, protams vairums gadijumos ir vai ta uzskata, taču nereti jaskatas aizmugure.

Šo biju noskatijies pirms pusgada kaut kur, un uzzināju caur vienu youtuberi, kurš demonstrēja vairākus mmorpg spēļu treilerus tizerus, un te viena spēle, kas tiks taisīta pēc Asdala hroniku seriāla un līdz ar to es nolēmu noskatīties.

Pirātisms slikta lieta. Nosodu. Bet D+ pašlai nav pieejams oficiāli. Tad nu neko darīt.
Ļoti labs un atmosfērisks. Patiesību sakot, nav tik liekulīgs kā parasti mēdz būs spec izlaidumi.

The Guardians of the Galaxy: Holiday Special (TV Special 2022) - IMDb

1 Like

Tiiiik jauka un sirsnīga un, kamēr neraudāju varēj arī pasmieties :D Un prtms Simon Pegg as always the best.
Un negribas spoilot, bet “mūsu” auditorijai kkas negaidīts un foršs būs dzirdams :D :D

P.s. no idea, kpc imdb man te somu valodā izmeta, bet vsp saucas Luck ;D

2 Likes

Es laikam esmu par kino ciniķi kļuvis, jo par šo arī esmu dzirdējis ka tā ir mid :sweat_smile:

Šī varētu būt lielākā budžeta multfilma kurā piemin Latviju. :D



5 Likes

Beigās vsp tik negaidīti forši, kad sāka chantot “LATVIAA, LATVIAA” :D :D

:joy: :joy: Kāpēc man nosaukumi te rādās somiski, joprojām mistika, bet saucas Wish Dragon ;D

P.s. pārsteidza, ka galveno lomu ierunā sen neredzēta seja. Šo šedevru savulaik gjau daudzi atceras ;D

1 Like

Neuztraucies, neesi vienīgā. Man vien aizdomas, ka tas ir dēļ foruma un servera kur tas izvietots. Kaut kāda reģionāla padarīšana. @Menestrels

Varbūt. Tas gan ir kas pavisam jauns. Burtiski dažus linkus atpakaļ mēs vēl nebijām somi. :D

Vakar noskatījos Violent Night, Absolute loved it

2 Likes

drīzāk kkas man, jo redz citus nesomisko :D :D

Man tas pats notika citā topikā. Tik man laikam Zviedriski nevis Somiski.

Sāku skatīties šo - The Last of Us.

So far so good, cinematics are nice, actors are nice, var redzēt, ka budžets labs un turās pagaidām pie good old game stāsta. Un Pedro ir vnk aaah cik foršs aktieris :owocry:

1 Like

Neesmu spēlējis, bet lielos vilcienos bija sajēga par ko ir stāsts pirms skatīšanās.

Pirmā epizode bija baudāma - lieliski aktieri, labi seti, izcila kinematogrāfija. Uzsita pa emocijām arī. Pēc pilnas programmas kā saka. Cerams kvalitāte saglabāsies. Pa ausu galam dzirdēju, ka pirmā epizode ir vājākā sezonā. Ja tā ir taisnība, tad šis droši vien nonāks manā seriālu topā. Potenciāla daudz.

1 Like

*The Bad Guys - sākumā kkā nevilka, bet tad uhh kā aizgāja, beigās vispār viens twists aiz otra un daudz kur labi pasmieties varēj :ok_hand:

2 Likes

Hurja jengi :rofl:

1 Like

Uzsāku vienu franču seriālu. Tīri neko. Interesants. Pa savam viegls, tāds romantiski džentelmentisks zagļa žanrs, mūsdienu krāsās, bet patīkams. Viegli skatās.

Lupin (TV Series 2021– ) - IMDb

Kaķis zābakos “2” - ļoti labs. Paceļ interesantas tēmas kā panikas lēkmes, sadzīvošanu ar tām u.c., protams nerok, bet interesanti. Ļoti mierīgi skatāms atrautībā no pirmās vai Šreka visuma. Un visi personāži diezgan kolorīti. Beidzot pa ilgiem laikiem DW ir izdevuši kaut ko labu. Protams mājiens par 5.Šreku ir uz vietas.
Animācijas stils ar interesasnts - kaut kas komiksveidīgs, stop motion - nezinu, ka to raksturot (SpiderVerse stilavirzienā). Ieraudzīsiet sapratīsiet. Pie tam ne visu laiku, bet ļoti smuki pāriek no scēnas scēnā…

Puss in Boots: The Last Wish (2022) - IMDb

*Ak jā - Fearless Hero tēma salīdzinoši galvā paliekoša, vismaz joprojām dungoja reizēm. Mūzika kopumā labi strādā.

Īss metrs, bet ar ļoti dziļu domu. Viena no tām animācijām, kur ideja būs saprotama visām paaudzēm (vairumā) . Bērniem pareizi vēstoša, pieagušajiem - daudz ideju un lietas, no kurām smelties. Un vispār, ļoti dziļdomīga un abstrakta savā idejā, bet ne mazāk skaista. Animācijas stils brīnišķīgs, tādu reti tagad sastapsi.

The Boy, the Mole, the Fox and the Horse (Short 2022) - IMDb

1 Like