Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

ooh, dream high ir klasika! @Maass remember?

es netflixā noskatījos “korean oddissey” ar baigi patika ;3

1 Like

Es tagad ka reiz piebedzu un mekleju ko jaunu ko skatities. Istabas biedrene ieteica noskait "She is pretty "

Atradu ko interesantāku "Birth of Beauty "
images (10)

1 Like

neesmu redzējusi, gadīšu atsauksmes! :ok_hand:

Ooooi, mamma mia, tāda pērle. Tolaik toč viens no mīļākajiem seriāliem bija :ok_hand:t2::ok_hand:t2:

2 Likes

Vakar pabeidzu skatities. Nu neteiksim ka oo forsa bet nu skatities var. Man nepatika ka saka veidoties filmesanas caurumi sita ara no storija. Piem sez calis uz divana kopa ar mati runat. Peksni rada sievieti kas zvana vinam. Kad parada cali vins jau ir cita vieta un mate tur nav vispar. Un tads ir tads vot?!.teli bija labi… Lika pasmieties ka divi main teli sagaja kopa un izturejas ka divi jauniesi pirmaja milestiba. (es tev patiku… A dai vai tur pirmais pateiksi… Labi tu man patic, a ka tev… Ne nu bet protams patic) un sada veida dialogi pa visu serialu gaitu xD… Zel pal vienu launa… Jo vins ta centas un beigas neka(spoileri) … Sad.
Bet nu ja kas lika noskatities bija pats sizets jo velejos uzzinat vai vinai beigas izdosies savam bijusajam viram atriebties vai ne :smiley:

1 Like

Sorit noskatijos filmu kura lika manai sirsinai lidzi dzivot. Priecajos ka viss beidzas labi… Jo stasts veda donat ka bus sad endings bet whew :sweat_smile:
Splash splash love

1 Like

Nakamais ķīniešu seriāls May i love you.

tas tā tipiski korejiešu seriāliem - naivā mīlestībiņa ;33 awww, tāpēc man tik ļoti patīk tos skatīties, kaut kur ir paralēles ar romatic anime

1 Like

Black devil and white prince
Neiesaku skatīties bez mangas izlasisanas jo tad ir gruti iebraukt storylina… Jo reali filma ir uz stasta beigam un iesakumu parada sakuma 5sek un skatitaju jautājumi netiek atbildeti
WdNoPc

Loti interesanta stasta interpretācija, par to ka cilveks var iemileties maksligaja intelekta.
My Holo Love
unnamed (2)

1 Like

Esmu pārtraukusi skatīties drāmas. Z dotu brīdī pati dzīve jau ir pilnu drāmas :smiley: Nolēmu šajā laikā paskatīties uz ko jestrāku. Atradu youtubes rekomendācijas šo


Lai gan neesmu ta isti redzejusi Big Bang theory , pēc šī seriāla domāju ka iecekosu

1 Like

Arī tagad sāku skatīties. Ir interesants seriāls, man patīk.

Sāku skatīties, interesants un labs seriāls, man patīk.

Here we go

Im not read for this… Daudz laika pazudīs :sweat_smile:

Nu esmu jau pie ceturtas sezonas vidus
Astonas sezonas vēl xD
Plus esmu atbrivota no darba ta ka ipasi darit tapat nav ko :D

Nu ko mēneša laikā noskatijos visas sezonas… Man liekas pirmais serials man ko noskatos lidz galam jo parasti vairak par paris sezonam neizvelku xD
Talak Netflix atradu serialu par raganam viduslaiku Itālijā. Saucās Luna Nera. Pagaidām tiri interesanti
AAAABeaNmGE7xQ1auLOD4QaFMZTQeHINVTH254wDf44YPp1y1-3YkTwuGMGnA1fmAniJQoBbjHQEQObeP5M5gFxRj4k_3D13dkjkRcbl1SLFDapXEqVDEL6x1XDRKzR7

Pagaidām 6 iznakusas sērijas Luna Nera esmu noskatījusies, tāpēc ķēros pie nākamā-The Witcher
screen-shot-2019-12-16-at-10-16-52-am-1576509427

1 Like