Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Tā tas ir :D
Filmu iesaku tiem, kas neiespringst par sižetu (un konstantu cgi kvalitāti) un vienkārši mīl pokemonu pasauli

…Un varbūt arī R. Reynolds, jo viņam piestāv šīs filmas izskats :^))))))

1 Like

Šodien uzgāju šo. No sākuma nemaz nesapratu, bet pēc īsa brītiņa man pieleca, ka šī nav legit filma, bet CGI veidota, kas padarīja mani ļoti skeptisku, jo līdz šim neesmu redzējis nevienu CGI filmu un biju redzējis diezgan daudz CGI izgāšanos. Turpināju skatīties un riktīgi iepatīkās. Šī filma radīja manī vēlmi noskatīties vēl citas šāda veida filmas.

After seeing the spoilers …i just had to watch it …They looks so cute together ~^>^~

2 Likes

Jau pasen tad noskatījos Beast Wars.
It was nice as it was back in the day.
Ja vienīgi humors dažās vietās likās meeh un tās pašas beigas was kinda meeh, jo šis tas tas notiek, oh hypes un tad notiek tik šis tas un it’s all good and over … what? … ahh.
Bet tā jau lieliski un forši.

Tad nu ar pēc tam iesāku turpinājumu “Beast Machines”.
ohh, it’s not that good. Nevar teikt ka tas ir trash bet nekad baigi labs ar nav. kaut kā pa vidu, laikam.
Vizuāli nav īpaši tīkami, laigan viņi atradās tajā vietā tajā laikā, tāpēc jau tur nekā baigi vizuāli nemanīt. Pašu dzīvnieku formas ir nice, bet robot formas ugly. Arī transformācijas nav glītas.
Mūzikas ziņā ar no roka pārgāja viss uz tehno. it’s not bad, bet BW ost bija labāks, laigan te ir saprotami kāpēc tāds mūzikas žanrs, jo nu tehnoloģijas un pārējais, nevis traka daba.
Tēli ar nelikās tik tīkami, kā BW.
Humors ar rets, vairāk viss nopietnāk.
Pats stāsts nav slikts, bet es nezinu. kaut kā ehh. … un arī tad pašas beigās kaut kā ehh.
njā, it’s not trash, but it’s no that good too. Average maybe.


Bet nu izlēmu, ka jāpaskatās vēl kas no tām senajām dienām, laigan šis nav no tiešas bērnības, bet tomēr it was nice ;d

1 Like

youtubē netīšām uzgāju šo.
tad nu ar uzmetīšu aci tā vairāk.
Britu komēdij seriāls, kur dažādu valstu iedzīvotāju mēģina iemācīties angļu valodu ;d


Edit pēc 2 dienām:
Noskatījos visu. That was some nice and funny stuff ;d
Tik atrast normāli ir čakars, it īpaši ja tiek salikti nepareizie sēriju nosaukumi.
Noskatīju 3 sezonas, 3. sezonas beigas gan tādas ehh, jo tādas kā beigas īpaši nebija, laikam tāpēc ka seriāls tika atcelts.
Ir 4. sezona, kas vairāk laikam ir kā reboot, kas filmēta 10 gadus vēlāk. Normāli nevar atrast un cik vienu otru sēriju sanāk, tās ir drausmīgās kvalitātēs, tik pāris tie paši aktieri un cik uzmetu aci nelikās smieklīgi. so season 4 failed.

Biju nosaktījies apmēram 3 nedēlas aptakaļ…

Seriāls šiks. Briotu dzēlīgais un melanis humors un tā aktieri - visi varoņi, neatkarīgi no plāna, patiesi prātā paliekoši un nerada diskomforta vai kādas citas negatīvas izjūtas. Pa lielam sižetā nemanīju lielus caurumus, ja bija, tad mazi un nemanāmi.

Patika vispār, kā tika apspēlēti eņģeļi un demoni, un ap viņiem saistītās lietas. Un rotams abi galvenie varoņi - lai dieviņš nogrābstās, es šo pārīti gribētu vēl redzēt! Tik organisku duo uz ekrāna sen neesmu redzējis! Abu personāži raksturi, domas, darbības, stils un uzvedība tik labi caurrakstīti, ka vienkārši iemīlies viņos! Abi ar savu harizmu gāž nost! Pat nezinu kā pusē nostāties!

Iesaku visiem šo filmu ! Pat nezinu iemeslu kāpēc viņa varētu nepatikt kādam. Ja nu vienīgi Bībeles tēma un ap reliģiju saistītie jautājumi. Bet c; mon - kā nekā orģināla autors ir Terijs Pračets, cilvēkls kurš visu spēja izsmiet!

1 Like

Noskatījos beidzot desmitgades ilgāko kino seriāli “Avengers: Endgame”. Tie, kas noskatījušies sen - apsveicu!

Ko varu teikt - varbūt tiešām nav ideāli, kā daudz kur bija sacīts un sižeta, emocionālajā ziņā pat vājāks nekā pirmā filma, tomēr - bija labi! Izbaudīju un tiešām tā teikt atcerējos to pirmo reizi, kad kino biju redzējis pirmo Iron Man - fuck it, tas bija tik sen, vēl bērns biju šķietami un tagad, praktiski nācās atvadīties no šiem varoņiem un personāžiem, protams, daudzus vēl satiksim. Patīkami bija ieraugot kaut kādas atsauces vai momentus un atcerēties, hei - tam taču bija iezīme kaut kad tur tajā filma, bet tas bija parādījies tur. Un tas šeit. Man patika un nedz atdzīmi vai vērtējumu nevēlos likt - rokas neceļas. Jo priekš manis - tā ir sava veida laika posma beigas, kad pienācis laiks mirt vecajam un dzimt jaunajam.

Bet gribu sacīt vienu, no visiem personāžiem, nezinu kapēc, caur visām filmām vislabāk kaut kā sevi parādījis Starks, nav tā ka citi sliktāki, Thor kā Lebovksis protams nice, taču Starkam tiešām piemita kaut kā netverama dzīsliņa starp cilvēku un varoni.

Jā jā izklausās viss saldi. Tātad - patik episkas bezjēdzīgas darbības, sprādzieni un so on - skatieties. Gribat gudru domu un kino šedevru - ejiet skatīties Pilsoni Keinu.

Atceros ka bērnībā redzēju šo. Toreiz palika uz viena baigā clifhangera un tālāk laikam vairs nerādīja. Pēc info ko manu tad laikam tik 3 sezonas toreiz parādīja, nu ja vien tomēr varbūt rādīja tālāk, bet es nezināju par to ;d

1 Like

Piļsāta pi upis

Šovakar Madonas kino noskatījos.
Par filmu sākumā nekā nezināju, tik to ka tur dzirdama latgaliešu valoda. Bet nu tāpēc likās, ka būs kāda sadzīviska humoristiska latgaļu filma …wrong … filmas otrajā pusē parādās komunisti un nacisti. … tā nav kara filma, bet tāda kā drāma.

Diži nav ko teikt. Filma jau tāda ok.
Tik tēli likās tādi baigi jocīgi, jo neviens normāli nerunā normālos pilnos paplašinātos vai kādos teikumos un ar vienu otru brīdi viņu uzvedība, rīcības likās jocīgas. Bet tas viss jau speciāli, lai tā filma tāda specifiskas mākslas veida, vai kā teikt.

1 Like

Pagāja brīdis kamēr sapratu, ka rakstīts Latgaliski kad gaidīju pieturā transportu un centos saprast, kas plakātā rakstīts… ';D

1 Like

Nu ko kā jau minēju iepriekš atsaku skatīties Doctor Who. Pagājušajā reizē es uzkaros pie 5.sezonas jo kaut ka serials vairs nepiesaistija… Bet tas bija laiks kad anime devu prieksroku… tagad ir otrādi xD
Un tagad ar aizrautibu esmu tikusi pie 7.sezonas beigam
doctor-who-clara-i14549

1 Like

Esmu sācis sēdēt netflixā. Šobrīd skatos Peaky Blinders.Seriali-Peaky-Blinders-1

Mazliet liek atcerēties par Sons of Anarchy, ko gan jau pēc šī seriāla rewatchošu kādu piekto reizi.

1 Like

Pēc foršās pasēdēšanas Unicon Cafe, laiks nobingeot jauno Sabrīnas sezonu @Netflix… ';3
Kādas atsauksmes?

1 Like

Super man patika. Protams nav jau vairs tas pats kas bernibas seriala. Tur ir diezgan atskirigi plot un fakti. Bet noteikti iesaku noskatīties.
Man patika jo jau vairs nav isti tendencem priekš bērniem bet tiesi jau vairak uz tiem izaugusajiem cilvekiem no ta laika.
Vari palasit šeit :

1 Like

Omg tikko noskatījos tik labu korejiešu dramu…
The ending though :sob: :sob: :sob:
e97e6-200-pounds-beauty

2 Likes

Vakar beidzot izdomāju noskatīties GoT pēdējo sezonu, tikpat labi varēju arī neskatīties… :smiley:

āā, es zinu, ka esmu viņu redzējusi, paga, tur nebija tā dziesma? “mariaaaaa, ave mariaaaa…” ;D

1 Like

Jap tiesi ta… Mana mīļākā dziesma pašlaik

Pašlaik Netflix skatos Korejiesu serialu par skolu kura tiek veidotas nakamas zvaigznes. Divaini tikai ka abas sezonas ir noskirtas atsevišķi.


l_p0021054523