Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

es viņu uzsāku skatīties, bet nez, a bit cringe :x

nu kamer trendā ir viss saistīts ar feminismu vai homo viss bus cringe :smiley:
Jo tas ir apnicis jau pilnīgi visiem.

Vismaz nav jauno Charmed līmenī :smiley:

Good me approve
Maquia: When the Promised Flower Blooms

Iesāku skatīties tādu unikumu kā iZombie.

Sāku skatīties dēļ pašas idejas, kas likās man samērā amizanta. Drīzāk ne tā - pa lielam tipisks policijas stāsts ar savu neparasto odziņu. Zombija vietā var būt rakstnieks tikpat labi vai cita neordināra persona un šī odziņa saglabāsies.

Tomēr efekts nostrādāja un stils tomēr, kā viss tiek pasniegts, mazāk vai vairāk, patīk. Lai gan pirmās epizodes tiešām šķiet jēlas un sažļambātas, kas liek patiesi atmest nekavējoties. Tomēr jau ap piekto sēriju skelets diezgan strauji appaug ar gaļu un dažādiem sīkumiem, uzbūvējot samērā interesantu notikumu ķēdīti - kuru var atkost laika gaitā, tomēr visi šie mazie sīkumi liek visam izskatīties ticami, reālam un ar dvēseli.

Tie, kas skatījušies Warm Bodies - filma pa lielam var patiesi patikt. Par pašu slimību - protams efekts "wuala"neizpaliek, tomēr ir kaut kāds mēģinājums skaidrotslimības cēļoņus, effektus utml., kas pagaidām protams pasniedzas “jo tā ir”, tomēr nav pārgudras iedziļināšanās.

5 Likes

Nezinu, vai likt pie anime vai šeit, laikam drošāk šeit :D

redzēt vecas animācijas sērijas pārtaisītas modernā veidā ir gan aizraujoši - tas ir kā pašam redzēt savus zīmēšanas uzlabojumus gadu laikā, tikai globālā veidā (ar to es domāju, uzlabojušās gan metodes, gan aparatūra, gan tehnika un cilvēku idejas par to, kas ir izklaidējoši),

- gan žēl, jo gribas jaunu materiālu redzēt, nevis tikai pārveidotu veco. Žēl, ka studijas labāk uzņemas otro, jo zina, ka tai jau būs vismaz kaut kāda fanu bāze līdzi, kas kaut daļēji attaisnos produkcijas izmaksas.

Prieciņš arī redzēt industrijā māksliniekus, kuriem esmu jau ilgus gadus internetā sekojusi līdzi. Es vēl pirms gadiem septiņiem tavā blogā lasīju tavus komiksus un šodien tu veido animācijas darbus Lielajam Netflixam :D

ā, un pats seriāls? jūtami vērsts uz jaunāku auditoriju (kas, protams, netraucēja mlp iegūt milzu popularitāti kaklbāržu vidē :y), bet man patīk. mērkaķa smadzene saka smukas krāsas, smuka animācija, smuki tēlu dizaini. Jūtama anime ietekme :D


o, man vispār ļoti patika iZombie, bet neesmu noķērusi neko pēc 3. sezonas vidum.

Tas viss ir diezgan liels mājiens ar roku uz visu (kā nekā, DC radījums :D) bet, ja nemaldos, vēlākās sezonās tiek mēģināts izskaidrot, kas un kā. Ne ļoti daudz, bet ir :D

Ja drīkstu izteikties, es personīgi ļoti nevaru ciest galvenās varones bijušo līgavaini. No visa raibā tēlu klāsta viņš, manuprāt, ir visvājākais posms un no tā ļoti cieš otrā sezona, kas ir ļoti viņ-centriska. fuj.

F is for Family season 3.


Edit: 26.12.2018.

F is for Family season 3 - was good. Skaļi iesmieties lika pārsvarā tikai fragmenti no pēdējām 3-4 sērijām. Njā un atkal bija pāris negaidīti fucked up ainas ;d

Noskatījos ar Bob’s Burgers season 9 pieejamās 10 sērijas. Pārējās vēlāk, jo janvārī tik nākamā iznāks un tā tālāk.
Bet nu njā, savu īpašo šarmu šīs sērijas ir jau pasen zaudējušas, bet tomēr ir kaut kas, kas pie šīm sērijām pietur, varētu skatīties vēl un vēl dien dienā, pat ja garlaikotu, kaut kas tīkams tomēr tajās ir.
Tik diemžēl jāpabesās ka 9. sezonu iesāka ar ļoti cringy sēriju, jo tā sekoja līdzi Tīnai un stāsts saistībā ar puišiem un tiek iejaukta dziedāšana utt. ahhhh.

Bet nu ar noskatījos šo.

Was good and nice. Tik jāsaka ka pāris vienās pārāk multenīgās fizikas likās nevietā un arī komēdijā tika pārāk daudz iemesta dramatiskajos brīžos. Bet nu tagad jāgaida 2. sezona.

Nemaz nezināju, bet šai ir pilot sērija youtubē ;d

Nesen noskatījos "The Edge of Seventeen’’.
eh, good movie. Es nezinu, mani īpaši nelikās super kā daudziem citiem.


Tagad skatos “Avatar: The Last Airbender”.
Man īpaši netīk humors, laikam tāda veida humors ir apnicis man. Laigan vēl varētu paciest un būtu ok, ja nebūtu vairākas action ainas sasaistītas ar humoru.

Skatīšos visas star wars filmas.
Biju redzējis kādas sešas filmas, ja atceros pareizi, kad pa tv6 gāja star wars maratons.

Kaut kad arī jānoskatās Charmed (1998) atkal.

2 Likes

Pagājšnedēļ noskatījos The Umbrella Academy
tās vietas, kas bija labas, bija labas bet vietas kas bija sliktas… bija meh. muzikālais pavadījums slaps tho, They Might Be Giants? Esmu sold.


:D akd, Charmed bija mans mīļākais šovs sen, sen atpakaļ, bērnudārza laikos. mazā vriska bija hardcore stan

3 Likes

Nesen iedomajos iecekot Sabrinas jauno seriālu…Its amazing 0.0 …Interesanti kad tavas bernibas intereses aug ari taja pasa virziena ka tavejas …kadreiz tas bija komedija tipa serials tagad jau ar sausmenu elementiem gluzi ka man patik …Skiet ka neparstasu milet mazo raganinu Sabrinu …vienmer zina ka iziet no situacijas :D

3 Likes

Em. Vecai komēdijai, komiksam un šitam gabalam pilnībā nekā kopīga, izņēmot personāžu vārdu, nav :smiley:
Also, visai lec acīs, kad ne no kurienes parādījās vesels storyline par kaut kādu feministu klubu. Netflix jau sāk nodarboties ar atklātu propogandu.

Nekad nemineju ka storylines ir kopigs …man vnk pats tels patik
Nu nemot vera ka Raganu kopiena nak no vecajiem laikiem kur viriesiem ari bija lielaka vara neka sievietem tas ir normali jo visa ta kopiena tika veidota uz vecajam tradicijam un nekadu dizo propoganda tur nav…Ta vnk ir dala no musu vestures

Runāju par to storyline, kur Sabrina ik pa 10min veido savu klubu un tas, ka nepārtraukti viņa vaino Luciferu seksismā… Just staph. Nevajag izvarot oriģinālu. Nav noslēpums, ka Netflix bāž šo tendenci visur, cuz tas ir populāri un mazāk trokšņa no SJW, bet nedrīkst paust tik necienīgu attieksmi pret oriģināldarbu. =_=

I mean, komiksā Sabrinu vispār neuztrauca tādas lietas, ka SJW, seriāla viņa tik vien par to un domā. Viņi totāli samainīši Sabrīnas pagātni pārtaisot viņas tēva un mātes storyline, no ka sanāca Mary Sue varonis, kuram nabadzīgi vecāki nomira aviokatastrofā. Kāpēc viņi vispār izdomāja, ka novakt viņās vecākus ir nepoieciešāmība, hz… =_="

Game of thrones pēdējo sezonu iesāku skatīties un noskatoties trešo sēriju, naktī nevarēju aizmigti lol.

jānoskatās atkal kaut kas foršs no bērnības

p.s. the most kickass soundtrack you will ever hear in kids cartoon ;d that guitar nice.
p.s. Black Arachnia hot af for a robot xd

Bez asarām grūti neskatīties - tas grafons, tā nostaļģija… vai tomēr grafons…! Tolaik tas skaitījās vnk WOW! Bija vēl rotaļlietas cik atceros… dažiem bērnudārza kolēģiem bija.

Tolaik daudz action tv multfilmas bija, kuru mērķis bija pārdot mantiņas. ^^

Bet reizēm bērnības tv/filmas un citu - neskatīties, va sabojāt visu. Kā esmu izdarījis jau ar daudziem šedevriem.

1 Like

Esmu bērnībā daudz un dikti skatījies šo, bet ir jau šis tas kas tur nebija redzēts, laikam jau pēdējā jeb 3. sezona. tā kā man neko nesagraus. ;d

Man ar bija tās mantiņas, bet tik vairākus gadus vēlāk vēlāk, jo pēkšņi pamanīju rotaļlietu veikalā un palūdzu lai nopērk man, jo atcerējos par šiem ;d.
Man bija Optimus Primal transmetal versija, tad kad viņu zvēru formas neizskatījās kā zvēri bet robotizēti zvēri. Un tad kāds neglīts sikspārnis un cūka, bet nu tie bija no 2000’s vidus komiksiem, jo multfilmā to nebija. Varbūt ar varētu tiem uzmest aci kaut kad ;d

Laigan ar tās mantiņas baigi švakās bija. Kārtīgi nestāvēja dzīvniek formās, laikam. Tai cūkai kāda sīka detaļa jau ātri vien mājās noplīsa, tam sikspārnim ar kaut kas laikam. Optimus gan bija ok, tik brālis kaut kad roku tam nolauza :<

It kā ir turpinājums - Beast Machines. Neesmu redzējis, bet es tā dzirdu ka tā neeso īpaši laba ;d
Arī japāņiem esot BW II un BW Neo , bet tam Neo neesot pat eng sub ;< .

Kā tad šito multeni es neatcerēšos, es lkm jau biju stastijis šo, nezinu cik man bija gadu, bet sīki sīks biju es, brālis, 3x māsīcas un 2 kaimiņu bērni taisijām tērpus (mūsdienu kospleji) tas tik bija ekšens pa pagalmiem, pagrabiem, garāžām vasarā un multeni nevarēja nokavēt jo BRIESMOŅU KARI.
Īss fragments brālim bija no kartona pleci un maska geparda a es biju uztaisijis no kartona, kaut kādu krabja/vēža tērpu ar spīlēm lol.

2 Likes

Detektīvs Pikaču :owocry:

sižeta ziņā pašvaki, to var salīdzināt ar lv ceļiem caurumu ziņā. Ryana Reynoldsa Humors™ ar laiku arī paliek nedaudz… neinteresants? joku struktūra atkārtojas. man vajag kaut ko svaigu un spraigu

bet Sasodīts tā filma bija laba. un mans mīļākais apaļais Draugs parādījās vairākās ainās.
https://media1.tenor.com/images/967d7f59e2c2a6d0fdba8ecf4bd0183d/tenor.gif?itemid=7881950
(ilustratīvs gifs, kur es esmu abi attēlotie cilvēki vienlaicīgi)

4 Likes

Tavs apraksts pa lielam bija sagaidāms!