Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Šodien ar @lawra aizgājām uz jauno Mission impossible filmu. Neko teikt - Toms Krūzs malacis skatos šīs filmas jau no bērnības, kā @Kadiljaks teica: “Kā seriālu”. Filma bija diezgan interesanta, bet es teiktu, ka nedaudz pa garu, jo kaut kā drusku pietrūka sižetā. :thinking: Vai būs nākotnē vēl sagaidāma MI filma? :thinking:

A beautiful mind.

anyone watching Black Mirror? ja kādam patīk psiholoģiskas, twisted, nedaudz f*cked up filmas, tad iesaku šo seriālu. katra sērija ir jauns stāsts. something from future, kaut kas no tagadnes, kaut kas “kā būtu, ja būtu”. ieteicu arī @Salody nezinu, vai viņam patika. :D

Ir doma sākt skatīt, bet garastāvoklis neļauj un vēlme izzudusi, kaut kad gan jau.

Seriāls patiesi teicams! Protams, ir spēcīgākas un vājākas, tomēr katra dod savu noskaņojumu un vielu pārdomām… neisaku skatīties vienā shotā jeb var nedaudz piegriesties, labāk pa sērijai dienā vai tml., bet ne vairākas uzreiz… tīri mans sakāmais.

es piekrītu, ir spēcīgākas un ir vājākas + katrai ir sava doma, tāpēc labāk nebliezt visas pēc kārtas. pirmā epizode man vēl tagad liek smieties :D

Es pārskatu The Big Bang Theory, Cosmos: A Spacetime Odyssey un mēģinu turpināt skatīties Lost in Space.

Patika. Divas sezonas noskatījos pie pirmās skatīšanās.

Being forced to watch this :''D Last season, last eps left.
image

Iesāku skatīties The Walking Dead :o līdz šim saskarsme ar to bijusi minimāla, tādēļ interesantāk skatīties, nezinu, kas notiks (ja neskaita to, ka pats šovs kļūstot sliktāks ap ceturto sezonu. rip!)


hehe

Pabeidzu Doctor House (domas izteikšu vēllāk) un nu iesāku Breaking Bad - nuuu ka iesāsaku… nedēļas laikā esmu jau piebeidzis gandriz 2. Sezonu.

1 Like

oho, tikai tagad tos seriālus noskatījies? :o tad pēc idejas tev vel ir desmitiem labi seriāli ko skatīties :)

Vakar iesāku, šodien pabeidzu.
Ļoti patīkama un interesanta multfilma.
Tikai žēl ka tik 13 sērijas :<
Cik saprotu tad laikam pagaidām nav vēl materiāla pēc kura varētu turpināt šo multfilmu, jo tā ir veidota pēc grafiskās noveles.

Ir tik viena lieta, kas vienā otrā dotajā brīdī nepatika.
Es saprotu ka baigo reālismu jau nesagaidīt no fantāzijas multfilmas un tādu ar baigi nevajag, bet tomēr var manīt ka kāda cita veida reālisms tiek ielikts šādās multfilmās. Laigan šī ir fantāzijas multfilma, tomēr šī nav līdzīga Adventure Time, bet gan līdzīga Gravity Falls, tāpēc šeit tas nedaudz dīvaini likās ka Hilda tik pārdroši vienkārši lec no lidojoša lāču kurkuļa uz milža galvas un tas ir vienalga ka simtiem metru virs zemes.

@vriska Jap, tiešām Gravity Falls vibes šeit jūtamas.
es skatījos šeit ;d watchcartoononline. io/anime/hilda

1 Like

Ēs ar nesen pabeidzu skatīties Housu.
Atradu random youtube klipu un atcerējos, kā kad biju sīkāks skatījos pa tv3 un nostaļģijas pēc sagribējās pasties vel.

Vel joprojām pārsteidzoši labs, kaut gan bieži vien pa daudz pārspīlēts ar mistiskajām slimībām vai kautko galīgi vienkāršu ko visi palaida garām, kā jau drāma piederas.

o! paldies par linku :D
laiks noskatīties

Sāku skatīties nepacietīgi šo trešo sezonu


un vakar iesāku šo, kad anime zb

so, how was it? ;o

Par man in high castle iesaku pec tam gramatu izlasit!

i watch this now.


i won’t watch the movies tho. don’t want to.

Chilling Adventures of Sabrina no Netflix izskatās interesanti.

1 Like