Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Tikko noskatījos Star wars VIII. Tā nu gan bija episka filma!!

Mediocre!! Kill and rape them all!
Pēd idejas filma nav slikta … laikam.

Filma tur nedaudz spriedzē visu laiku un liek saprast katru varoni un viņa motīvus! Un vietām pat asaras sariesās… (pārāk bieži pēdējā laikā, sāku izjust asas emocijas filmās) Aktieru darbs, operatorsu un mūzikas celiņš. Mmm - tik garšīgi!

1 Like

Well fuck me.
Vēl neesmu nomocījis 4 sezonu līdz galam un it kā viss beigās netiek pabeigts, bet re kā, Fox atceļ The Last Man on Earth seriālu. :expressionless: eeehhhh

@Onii_chan
Biju vienreiz iemetis video vai pieminējis, ka Rick and Morty 4. sezonas nav, jo paši veidotāji nav neko sākuši darīt. Pirms vairākām nedēļām bija video kur vēl vairāki iemesli minēti, bet es vairs nevaru atrast. Viens no iemesliem bija ar tomēr, ka pati pāraidstacija Adult Swim nav devusi zaļo gaismu jaunai sezonai.
Bet nu tagad lūk, tomēr būs 4. sezona un pie tam ar veselām 70 sērijām.
01:12

Savulaik gribēju skatīties The Last man on eart, izskatījās samērā interesants projekts, taču tagad… nezinu vai vērts vispār skatīties?

Savukārt R&M 70 sērijas? Kaut kā māc šaubas par šādu formātu… protams, viņa ietvaros var attīstīt daudz ko, taču zinot Adult Swim, tas var aprauties uz 30. sēriju, bet viņi teiks - mēs pagaidām piebremzējām, turpinājums būs, tikai jāpagaidā - nezināms periods.

Nesen nostījos šādu:


Ļoti līdzīga Groundhog Day, principā viens pret vienu, tikai šeit saplijas kopā ar klasisku tādu kā šausmeni, patiesību sakot ļoti interesants projekts, ir savi kaut kādi sižeta robi, taču kopbildē atstāj tikai pozitīvas emocijas. Viena no tām filmām, kas atstās tevi neitrālu (kas pa savam arī slikti) vai pozitīvu, taču ne negatīvu.

1 Like

The Last Man on Earth - man sākumā likās ka būs interesanti. Bet pirmās sērijas otrā daļā tas čalis jau satiek citu izdzīvojušo cilvēku un laikam nākošajās 3 sērijās, laikam jau satiek nākošos 2 izdzīvojušos. Man personīgi gribējās, lai vairāk parāda viņu vienu pašu tajā mirušajā pasaulē, bet re ka nē. Un arī galvenais tēls ir stulbs, kaitinošs, melīgs, nesmieklīgs lunis. Kura dēļ tieši pa lielam notiek stulbas situācijas, jo viņš mēģina parādīt cik kruts un foršs ir, bet viņš nav tāds. Tas viss aiziet ļoti lielā cringe. Es vairākas reizes esmu pauzējis sērijas un gājis uzmest aci kam citam un tad pēc pāris minūtēm turpinājis sērijas. Pa lielam arī ir tādas garlaicīgs seriāls. Es neizprotu šī seriāla humoru, man tas liekas garlaicīgs cringe. Es skatos līdz beigām, jo negribu nomest sērijas nost, bet arī tomēr ir neliela interese kā beigsies, bet nu re, viss atcelts un nekas beigās tā arī nebeigsies.

70 epizodes? :scream::laughing:

Tur tā vismaz saka, ka 70 epizodes.
Varbūt ir iespēja, ka tā nebūs viena sezona ar 70 sērijām, bet vairākas sezonas ;d

Vai te ir vēl kāds,kurš skatās Riverdale?

Cik sapratu tas uz 7 sezonam…

Divu dienu laikā pieveicu šo. Ļoti patika un žēl,ka tik maz sēriju! :confused:


[The Rain (TV Series 2018–2020) - IMDb]

1 Like

traileris

Filma ir no Dāņu Katoļticīgā tirgoņa Larsa skata punkta, kurš iefiltrējies kā spiegs Baltu Ciltīs, lai pēc tam visu atstāstītu savam valdniekam.

Šodien Madonā tika ekranizēta šī filma, tad nu ar brālēnu aizdevāmies noskatīties. Tik žēl ka nerādīja kinoteātrī, bet gan kultūras namā :[

Bet pa lielam filma ir ok, tik savādāka nekā es biju cerējis.
Jo tajā nav dialogu, monologu, tikai rāda notiekošo un stāstījumi no galvenā varoņa Larsa un citas teicējas, kura vairāk min konkrētākus vēsturiskus faktus.
Tā nav tā sauktā spēlfilma, bet arī pilnīga dokumentālā filma ar nē, kaut kas pa vidam.
Bija laba, bet nezinu vai ir baigais jēgs iet ko šādu lūkot uz kino, nevaru īsti par to spriest, pirmo reiz tāda veida filmu redzu. Bet noskatīties vispārīgi jau var.

2 Likes

hehe, es vakar šo filmu Koknesē redzēju…pat vēl sliktakā variantā - brīdabas kino veidā :D
Man īsti vēsture neinteresē, skatījos ar vienaldzību, k.gan, man ir spēcīgas aizdomas, ka zinu cilvēku, kuram patiktu, jo viņam i kartes patīk, i viduslaiki, nemaz neminot mūsu senčus un apkārtni.

Tik tiešām citādāks pasniegšanas veids, patika skatīties uz tām animēto bruņinieku kājām, haha

Kino jēga redzēt atkarībā no cenas? K.gan darbs tur ieguldīts, tad jau varētu atmest to ieejas biļetes cenu :? jo īpaši, cik bieži var kino redzēt diezgan dokumentālu vēstures filmu?

1 Like

Varbūt, ja es būtu redzējis kino nevis kultūras namā uz projektora, tad varbūt es tā neteiktu ka nav jēgs iet ;D … Es nezinu. Es to tā minēju, jo pārsvarā šādas filmas pa tv vai skolas pasākumos ir skatītas nevis kino. Tas kaut kā dīvaini liekas nedaudz ;d Bet nu it kā jau ir vērts aiziet uz kino un noskatīties. ;d

ak, es ne skolā vairs eju, ne TV skatos :D man tik kino atliek, haha :D

Man jau ar tas pats xd Bet uz PC sanāk tad tik skatīt vēl. ;d

1 Like


Pāris dienas atpakaļ sanāca noskatīties un ak vai, that was an emotional roller coaster

https://www.netflix.com/lv/title/80160037


3 Likes

I watch some Ed, Edd n Eddy. No sākuma līdz beigām. My fav cartoon <3
Tik žēl ka nevar atrast baigi labā kvalitātē visas sērijas. :<
:kissing: :notes::notes::notes:

Edit: Iespējams tomēr ir pieejamas visas sērijas labā kvalitātē, par brīnumu, jo parasti pirmās 2 sezonas bija HD un pārējās ļoti drausmīgā, bet šoreiz ir otrādi, bet ne tik traki, tādā labā vienkāršā pirmās 2 laikam un nākošās ir daudz labākā kvalitātē ;d

2 Likes

Nesen padzirdeju ka iznak jau tresa sezona sim sovam tapec nolemu beidzot noskatities otro sezonu pirms tam biju meginajusi atrast jau otro sezonu neta bet nebija …ta nu tagad laiks sakert pazaudeto un aizmirsto

1 Like

LAbojums tresa jau ir iznakusi tapec keros klat skatisanai …soreiz tematika ir par zuduso karnevalu …ahhh klauni it visur …varetu but lidz sim milaka sezona bet tik zel ka reti kurais Youtuberis ir zinams :-/

1 Like