Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

what what

aaa, tad The End of the F***ing World?
Es prasu par kuru seriālu Tu runā ;D jo re šodien es te par vienu iepostoju, bet laikam Tu runā par kādu citu ;d. Par kuru tad?

ah :smiley:
jā, par the end of the f***ing world :smiley: tiku arī līdz beigām, loved it

2 Likes

aa. nu jauki ;D man ar baigi patika, es jau kādu simto reizi esmu atklausījies tā seriāla dziesmu ;D paslēpts links uz dziesmu

vispār daudz lielisku dziesmu no šīm sērijām, kas tagad tiks pievienotas manam spotify :smiley:

1 Like

Pirms pāris gadiem noskatījos pirmās 4 sezonas, tālāk nācās gaidīt kad izveidos. Pēc pailga laika uzmetu aci un bija jau 5. sezona. Paskatīju pāris sērijas no 5. sezonas … man nepatika jo tika iepīti mūzikli baigi, man nepatīk mūzikli. atmetu. Bet tagad youtubē redzot to vienu video par burgeriem un šo šovu sagribējās apskatīt atkal.
Tad nu atsāku skatīt, bet ar skatīt visu no jauna. … jēziņ jau 8 sezonas gandrīz tagad xd

1 Like

Šitam ir savas labās epizodes, bet dažas tādas baigi meeh. Un man ar baigi nepatīk tās mūziklu, kaitina tādas filmas un epizodes

1 Like

BEIDZOT noskatījos Zenkai Girl

…tāds mēsls =.= nē, protams, cilvēkiem, kuriem patīk seriāli kā pasakas… izbaudīs šo drāmu, bet, ughhh, ne es!
P.S. šeit ir atsevišķa tēma japāņu/Āzijas seriāliem?

Vienmēr var uztaisīt ;3

2 Likes

Es neesmu seriālu fanāts, pat animes īsti vairs neskatos. Tā kā, es nebūšu viens no spameriem :D

Es pārsvarā skatos tikai Animi un ja seriālus tad 1 DC un 1 Marvel un korejiešu filmas.

1 Like

Ieviešot satura kārtību forumā, esošā tēma “All about tv series and movies” savu nosaukumu maina uz “Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos”.

Tas tiek darīts:
= Tēmas nosaukums ir samērā plašs.
= Satur pārsvarā divus komentāru veidus

  1. Ko es šorbrīd skatos
  2. Gaidāmās filmas

Savukārt pēdējam veidam eksistē alternatīva forumā - “Gaidītās filmas un to treileri”, kas tiek pārsaukts par "Seriāli un filmas ko es gaidu - kas tēmas būtību mazliet noprecizē.

Skatieties to labāko!

1 Like

Šobrīd skatos seriālu Jessica Jones 2 sezonu un domāju, ka parīt nobeigšu, piedevām katru nedēļu noskatos pa jaunai epizodei seriālam Gotham.

1 Like

Nu ko, japabeids X faili, pēdējās dažas sērijas no 11 sezonas!

tumblr_inline_o58r6dmSfe1suaed2_500

5 Likes

tiesi mana drauga reakcija kad atradu šito! :joy:

1 Like

Altered Carbon


Shinobi no kuni 2017 laikam šis šodien jānoskatās būs izskatās pēc kaut kāda Rurôni Kenshin, biju domājis mož pēc animes taisīta paskatos nav vispār animes, bet ir no mangas ņemts, vai tās ir divas dažādas lietas hz, bet tikuntā būs jānoskatās jo mana tēma.

1 Like

Pirms kādām 2 nedēļām biedzot noskatījos Bob’s Burgers pēdējo pieejamo sēriju, tagad tik jāgaida jaunākās 8. sezonas pāris palikušās sērijas un tad būs pīppauze.

hm, nezinu kāpēc toreiz nometu, bija forši skatīt, nedaudz pat pietrūkst tagad ;c gribētos vēl paskatīt. Un arī tās dziedāšanas nemaz tik sliktas nebija, laikam tāpēc ka tādas īsas nekā citās multenēs un filmās ir veselas dziesmas, bet nu par brīnumu man šajā pat patika tās dziesmas xd


Bet nu tagad skatos šo. Tik 2 sezonas pagaidām un 1. sezonu jau noskatīju.

1 Like