Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Īstā filma priekš Helovīna un jebkuras citas dienas gadā.

1 Like

Kā ir ar Rika un Mortija ceturto sezonu? Ir kaut kas dzirdēts?

Nav. Tuvākajā laikā diez vai vērts gaidīt.

Ir tāds podkāsts My Brother, My Brother and Me, kuru veido trīs brāļi (heh) un viņi ir ar tiešām labu humora izjūtu un vispārīgi forši cilvēki. (divi no viņiem strādā videospēļu žurnālistikas lapā polygon, kas arī ir diezgan cool)
“Padomu šovs modernajai ērai” - viņi ņem fanu iesūtītus jautājumus (oriģinālus un tādus, kas atrasti yahoo answers) un atbild uz tiem. iesaku paklausīties, ir vienalga, no kuras sērijas sāk.
bet ieteikums nav par podkāstu.
viņu podkāsts kļuva tik populārs, ka viņiem tika dota iespēja izveidot pašiem savu TV šovu un arī tas, manuprāt, ir ļoti labs. Iesaku paskatīties, tikai 13 sērijas. formula visumā tāda pati, kas podkāstam, bet vienā sērijā viņi risina tikai vienu jautājumu. mani tā saucamie elki humora ziņā :D
mazs paraugs:

sērijas jautājums - kā ‘izskaistināt’ CV, lai būtu labākas iespējas darba tirgū :D

klausītājs gribēja palīdzību iekļūt kādā slepenā organizācijā (illuminati, etc.).


Dirk Gently s2: joprojām ar lielo burtu

What?! Kāds tam ir izskaidrojums?
6e4

1 Like

Izskaidrojums?

1 Like

1 Like

beidzot atradas laiks pabeigt Luke Cage …jasaka ka vareja mirkli but interesantaki…bet patika ka mans shippings kluva tuvu patiesibai :3 xD
Beidzot ka Netflix ir uzlabojis savu saturu un es serialiem varu noskatities visas sezonas netikai pirmo …tad atdabuju savu abonamentu un saksu meginat regulari skatities tur
Iesaku skatities Legends of tomorrow …tiem kam patik Doctor Who un supervaroni sis varetu but interesanti

Neviens nestrādājot pie “Rick and Morty” 4. sezonas. Šī iemesla dēļ 4. sezona varētu tikt sākt rādīta ap 2019. gada beigām :/

Kāpēc?? Riks un Mortijs taču ir tik veiksmīgs projekts! Kāpēc pie tā neviens nestrādā??

¯_(ツ)_/¯

1 Like

šo biju iemetis traileru topikā.
Bet nu beidzot pa vakardienu un šodienu pats ar noskatījos.
Man sākumā likās ka būs filma, bet tomēr sērijas ;d un likās ka būs ar 12 sērijām un vismaz 2 sezonām vai pat vairākām, bet tik 8 sērijas un viss. Cerams ka būs 2. sezona, bet man kaut kā liekas ka varētu nebūt :<
Jāsaka ka negaidīju ka būs tik tik tumši brīži ;o
Kopā jau patika, bija forši … bet pašas beigas … nav sliktas, bet fuk me, man personiski diemžēl pa lielam nepatīk, vai pat es tādas beigas ienīstu, “fade to black / black screen” beigas. Gribētos, lai beigās būtu kas vairāk.
Bet nu es ieteiktu citiem noskatīties. ;d

Nesen tikai ievēroju, ka iznāks jauns seriāls ar cyberpank žanru, es tikai paskatos datumu 2 februāris 2018 uiii, kas par hype + vēl tas, ka netflix izlaiž visu sezonu uzreiz vienā dienā.
Tāpēc Cyberpank tā ir mana tēma es lkm gandrīz visas animes esmu noskatijies kur ir cyberpank žanrs.

3 Likes

Izskatās diezgan episki, ceru ka kādreiz noskatīšos

1 Like

Bus jāskatās, kaut vai tikai tādēļ, ka izskanēja atslēgas vārds cyberpunk.

2 Likes

Pāris dienas atpakaļ iesāku šito seriālu un pirmā sērija jau ieintriģēja, tātad mana filozofija sākums atgādināja Deus ex , bet kad parādija, kas notiek pēc 250 gadiem= Blade runner 2049, seriāls uz visiem 100% no 18 gadiem, kaut gan zinot mūsdienu auditoriju viņai tas pie vienas vietas.

Netīšām uzejot virsū kādam no Atkinsona video youtubē, aizdomājos un atcerējos par šo seriālu. Tad nu arī izlēmu noskatīties, ja jau tik 2 sezonas vien ir.
Smieklīgs, tik dažbrīd specifiski britu vārdi un atsauces nav zināmas.

2 Likes

tikko noskatījos 3šo sēriju un whoa, looks pretty good

1 Like

The Thin Blue Line?