Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Uznāca vēlme paskatīt ko animētu, bet ne no Japānas. Un ko vairāk uz pieaugušajiem domātām tēmām un ko ar ļoti aizvainojošu humoru xd

Kaut kad ar iespējams noskatīšos 2009. gada filmu.

Black Dynamite was good, nice. Smieklīgi un ar pietiekošu action. Tik pēdējās 3-4 sērijas bija tādas garlaicīgas, bet pati pēdējā sērija bija ok.


Gribas vēl ko ne japānisku paskatīties, tad nu skatīšos Rick and Morty.


p.s. Adventure Time season 9, pati pedējā sesona, šogad beigsies Adventure Time :frowning:

Atbalstu tavu izvēli.

Es teiktu, ka pienācis laiks. Visums jau ir visai samudžināts.

Yo yo yo, Oktobrī būs 2. sezona, tapēc iesaku noskatīties pirmo.

Vaļīgi balstīta uz Douglas Adams grāmatām (kas mani momentā pārliecināja skatīties), par detektīvu kas risina visādus supernaturālus notikumus. Viņš vispār ir ļoti slikts detektīvs, bet viņš atrisina visu, kas viņam uzticēts. Un viņam noteikti nav psihiskas spējas.
Haizivis kaķa ķermenī, noslēpumi, daudz krāsainas ādas jakas un ļoti izskatīgas ainas (šova krāsas ir tik labas…). Supernaturāla komēdija, iesaku vismaz pirmo sēriju nedaudz paskatīties. Man ļoti patika.


Ja ir redzēts Parks&Recreation, šis būs pat labāks par to. Ja nav redzēts Parks&Rec, tad… arī iesaku noskatīties.
Īsumā: komēdijseriāls par policistiem. Terrie Crews.
Iesaku vismaz vienu sēriju paskatīties, noteikti manā topā :relieved:

Man tavs salīdzinājums rada šaubas, Parks and Recreations bija gana svarīga mazpilsētas valdības gaisotne, kur nekas nekad nenotiek. Policija tomēr ir mazliet spraigāka.

Tādā ziņā es tev piekrītu, bet es to domāju vairāk ka abiem seriāliem atmosfēra līdzīga (ceru, ka pareizais vārds) - bariņš ar krāsainām personībām kopīgā darba vietā noņemas ar visādām nopietni nopietnām aktivitātēm.
Protams, šī formula ir pielīdzināma vēl citiem seriāliem - The Office, Scrubs, etc., bet kaut kā tieši P&R un B99 ir man sirdij tuvāki.

1 Like

nu pat ka pabeidzu skatities flash biju domajusi turpinat ta ka ar arrow un vissiem parejiem bet kaut ka netisam ieraudziju so un domaju pakersu so vispirms apskatei un tad atgriezisos varbut pie viniem :D :D
bet ja luk jaunais ntresents- Luke Cage
Luke_Cage_Vol_1_2_Textless

The Last Man On Earth - 4. sezona.
Let the cringe continue …

1 Like

Turpināšu paskatīt vēl kādu nejapānisko multeni pieaugušajiem ;d
BoJack Horseman

1 Like

Kaut ko mazliet no šī apskatījos, neaizķēra.

Jau sen gribu šito noskatīties… Man jau pietika youtube ar momentu, kurā meitene ar Mabelas balsi (tā pati balss aktrise, kas no Gravity Falls :sweat_smile:) šņauc kokaīnu pie Death Grips :joy:

Esmu ar dzirdējusi pozitīvas atsauksmes, bet it kā seriāls sāk aizķert tikai pēc vairākām epizodēm…

Vienmēr pastāvējis risks, ka Meibla vēlāk vai agrāk nonāks līdz kokaīnam.

1 Like

Pagaidām tik 4 sērijas esmu noskatījies. Nekā slikta nav, bet pagaidām saprotu kāpēc citiem varētu likties garlaicīgi.

mm, jap tā ir viņa ;D esmu noskatījies Gravity Falls 1.sezonu, bet man vairāk viņas balss saistās ar Louise no Bob’s Burgers ;D p.s. ja patin uz augšu, tad redzēsi ka esmu iepostojis The Last Man on Earth, tā aktrise tajā bildē arī ir tā kurai pieder tā balss ;D

1 Like

Holy cow, she’s everywhere! :smile:
Atceros šoku, kad viņu redzēju vienā How I met your mother epizodē… Nezināju, kā viņa izskatās, bija liels pārsteigums, kad viņa atvēra muti :sweat_smile:

Kuraa? o_O

@xHorrorGirlx varbūt tev interesēs, varbūt nē.
žēl ka nav seriālam 2. sezona, bet būšot daudzsēriju multfilma Konstantīnam.

1 Like

Neatceros, kurā sezonā tas bija, bet tajā epizodē par kaimiņiem no pretējām durvīm, kuri visu laiku šarādes spēlēja :sweat_smile:

Aaaa! Tagad, kad saki, tad atceros, jaa.

ne ne man tiesam interese …hmm njaa tas gan zel ka nav tas 2 sez …redzeju garam braucot youtube …bet nebija laika isti iecekot …paldies par to …ta savadak butu aizmirsusi par so :smiley: