Seriāli un Filmas ko es gaidu

Nē. Tas ir simbiots “Symbiote”, citplanētiešu zampa, kas atrod kādu dzīvības formu, pie tā pieķeras un sakopojas ar to. Pirmais bija Zirnekļcilvēks, tāpēc viņš bija melns, bet viņš atbrīvojās no tā, jo saprata cik bīstams un slikts tas ir. Tad nākošais upuris bija Eddie Brock, kurš tieši arī kļuva par Venomu, lielāks, briesmīgāks utt.
Ir arī viens cits “Carnage” un tad vēl citi randomi.
kaut kā tā.

1 Like

@Onii_chan

1 Like

Ceru, ka otrā sezona būs tik pat laba un intriģējoša kā pirmā

1 Like

Viena no tām filmās, kas ar savu plakātu pasaka - tik episku filmu nekad nebūsi redzējis!

Taču noskatoties treileri, rodas tāda mazliet vilšanās sajūta - kārtējais stāsts par mazu meitenīti kurai neviens netic. Taču ko zin - varbūt beigās filma būs samērā ok… bet kā pa manam, treilers jau sabojā visu prieku un savā ziņā izkūp visa noslēpumainība.

P.S. Ei Sem… tev tur vēl tākā Avatarā jāfilmēras… nevjag mulsināt tautu ar līdzīgiem blakus projektiem.

1 Like
3 Likes

Ieviešot satura kārtību forumā, esošā tēma “Gaidītās filmas un to treileri” savu nosaukumu maina uz “Seriāli un filmas ko es gaidu”.

Tas tiek darīts, tēmas precizēšanas nolūkos.

Kā arī tēma “All about tv series and movies” savu nosaukumu maina uz “Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos” - kur ir iespēja padalīties ar saviem esošajiem skatīšanās piedzīvojumiem.

Skatieties to labāko!

Gaidu, kad iznāks 2 korejiešu filmas: Brothers In Heaven un Golden Slumber, abas 2018 gada (kaut gan jau iznākušas), bet gaidu krievu dub.

Korejiešiem principā ir labas filmas, protams bez āzijas šedevru īpatnībām ar neiztiek, taču ir visnotaļ skatāmas. Ieinteresēja Golden Slumber.

2 Likes

nice, tik ja nebūtu tik daudz yaoi ar viņu skatījies moška nebūtu tik daudz neķīķtru domu galvā ar viņu. Bet nu filmai jabūt labai, viens no mīļākajiem varoņiem no Marvel!

2 Likes

Izskatās daudzsološi

Varētu iznākt normāla sezona, jo šī arka vēl bija lasāma.

Man vienalga kāda filma sanāks, bet tas nenogalinās manu bērnības filmas mīlestību.

1 Like

Nešaubos, ka viņi tiešu uz to cer. :D

Es nezinu kāpēc, bet mani šis ieinteresēja.

1 Like

Šis vienozīmīgi ir jaredz :flushed:


P.s Kā jūties?

ir ok. tagad tik jāveseļojas, tik nezinu ko darīt, ja jau pie pc nevar sēdēt 24/7 xd


Varbūt šis kādam/kādai interesēs.

4 Likes

redzēju pirms pāris dienām, būs episka filma!

Gaidu! Jau vairākas reizes esmu pārskatījis treileri un katru reizi manī pamostās tas bērns, kurš gribi tajās pasakās atgriesties un pavadīt neaizmistamus mirkļus. Un būdams pieaaudzis, tagad ir iespēja atkal atgriesties šajā pasakā. Pirmajā reizē noskatoties, pāršalca pāri nostaļģija, gandrīz vai līdz asarām…

Silly old me.

P.S. Bet treileris ir briesmīgs. Sajūta, ka filma izstāstīta pāris minūtēs. Cerams ka kļūdāmies un pārsteigumi būs - labā nozīmē.

2 Likes

Woah! Šito man jāredz. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: