Seriāli un Filmas ko es gaidu

Man nav īpašas intereses par supervaroņiem un spidermenu.
Bet this look kind a cool.

2 Likes

Spider-man ir mans mīļākais varonis

1 Like

I like Turtles.

1 Like

Mani ieinteresēja stils - ļoti neparasts, izskatās kā leļļu animācijas un komiks astila sajaukums? Es nezinu - bet dēļ stika būtu vērts pavērot tuvāk šo daiļdarbu.

Savukārt es… Mad anturāža, pie tam turpinājums vienai no manām mīļākajām animācijām… take my money and shut the Fword up :heart_eyes:

3 Likes

Ceru, ka līdz ar to visu interneta tēmu nesanāks tāds bezkaunīgs reklāmu jūklis kā Emoji Movie, bet pirmā daļa Disney sanāca, gan jau šī ar būs ok.

4 Likes

@DiviViens Tev varētu interesēt.

Black mirror. Laikam beidzot jānoskatās, esot episks.

omfg, Yessssss!

4 Likes

Šis trailers izskatās labāks, un viņa ar izskatās labāk ;o nemaz nejutu tādu dīvainuma pieskaņu kāda bija skatot pirmo traileri.

2 Likes

hmm. man ir bišk interese par komiksu, bet nu varbūt seriāls būs labs.

1 Like

Same here! Arī, kad skatījos - gan “animācija” labāka, stils… es hvz, taču kaut kas ir mainīts, tā vien prasās meklēt salīdzinājumu starp abiem treileriem!

Btw… jā kārtējās popkorna filmas, taču pašlaik izskatās samērā interesanti

2 Likes

mm. jā,s Shazam trailers ir nice.


hmm, man pat sāk raksties baigā interes par šo filmu ;o
jauns trailers, foršs trailers, bet jāsaka ka ir viens mīnus, ka vienā vietā, ko bišk nospoilo knapi uz pāris sekundēm :/

2 Likes

Diezgan ātri parādīsies nyaa. :wink:
image

oh my fucking god

season 2 for The End of the F***ing World :O

please, please, please dont fuck this up.
Jo seriāls bija balstīts uz komiksa un komiks beidzās un seriāls arī beidzās, tātad viņi domās paši ko jaunu. Es tiešām ceru ka viņi neko nesačakarēs.

@nyanmarou tev varētu interesēt šis

it kā nice, bet nezinu kā par to jūtos, gribās teikt, ka būtu labāk palikuši pie vienas sezonas

Tas gan. Man tas ir 50/50, jo nu it kā beigas labas, tik man ļoti nepatīk black screen beigas, un es gribētu redzēt vēl kaut ko. Bet komiks tika adaptēts viss ar šādām tādām pārmaiņām, bet tomēr, viņiem nāksies visu pašiem tagad domāt. Beigas ir labas un 2. sezona to var sačakarēt, bet gribētos redzēt vēl. Bet ja vēl, tad tikai 2. sezonu. Vairāk par 2 sezonām gan nevajadzētu. Un arī pieturētie tik pie pāris sērijām un tāpat īsām.

Vai tā filma, ko Simsonu autors izveidojis ir okke?

nav tā ka es gaidu, bet jums par to būtu jāzin ;d
Death Note 2 from Netflix, kaut kad jau ;d