Facebook | Twitter | Youtube | Draugiem.lv | FONS | Ziedojumi

Seriāli un Filmas ko es gaidu

diskusija

(Lauris) #162

nav tā ka es gaidu, bet jums par to būtu jāzin ;d
Death Note 2 from Netflix, kaut kad jau ;d

(Dmitrijs) #163

Pašlaik principā esmu dzirdējis labas atsauksmes… pats neesmu skatījies, tāpēc grūti teikt, bet to ko esmu manījis man diezgan samērā ir paticis.

(Lauris) #164

Close Enough
Veidotājs -J. G. Quintel, tas kas izveidoja Regular Show.
Iespejams Regular Show stilā, bet vairāk pieaugušajiem.
Tik cerams, ka baigi pārāk neieies visā randomā un pārāk muļķīgā sviestā ar pārdabisko, par daudz nebūs par labu.
But it looks good.
Kaut kad 2018 rudenī vai ziemā jāsāk rādīt.

(Dmitrijs) #165

Ja godīgi: nezinātu, ka jauns projekts, izspļauts Regular Show (kurš saturēja daudzas pieaugušas lietas, tikai apslēptas). Dažviet vnk likās, ka ir pārzīmēti personāži tikai, bet tas pats vien ir.

Pa lielam man ļoti patika Regular Show ideja, stils un stāstījums, kurš tomēr reizēm un pārāk pat kliboja, taču kopumā bija interesants. Tomēr mani māc šaubas par to, ka vizuālais stils ir tik ļoti līdzīgs, protams, tas var tikt pasniegts kā spin off, taču vienalga - no salīdzināšanas viņam neizbēgt un būs ļoti jāpacenšas, lai cilvēki teiktu, ka lūk tie abi ir atšķirīgi!

(Mārtiņš) #166

Jau kādu laiku ir doma beidzot to visu noskatīties. :o Pēc šī posta izlasīšanas domāju ka šodien varēs jau sākt :D

(Lauris) #167

(Dzintars) #168

Ja tā pilnīgi nopietni no seriāliem tad gaidu tikai Vikingu jauno sezonu un Daredevil 3 sezonu.

(Lauris) #169

(Modris) #170

Me want.

(Lauris) #171

(:^)) #172

visi saka, ka esot ļoti laba un līdzīga gravity falls (pārdabiskā eksplorācijas ziņā, atmosfērā)
es gaidu, kad tā iekritīs kāda ne-netflix streaming servisā :eyes: maksāt par saturu? šajā ekonomiskajā stāvoklī? ne šodien