Seriāli un Filmas ko es gaidu

Pašlaik principā esmu dzirdējis labas atsauksmes… pats neesmu skatījies, tāpēc grūti teikt, bet to ko esmu manījis man diezgan samērā ir paticis.

2 Likes

Close Enough
Veidotājs -J. G. Quintel, tas kas izveidoja Regular Show.
Iespejams Regular Show stilā, bet vairāk pieaugušajiem.
Tik cerams, ka baigi pārāk neieies visā randomā un pārāk muļķīgā sviestā ar pārdabisko, par daudz nebūs par labu.
But it looks good.
Kaut kad 2018 rudenī vai ziemā jāsāk rādīt.

Ja godīgi: nezinātu, ka jauns projekts, izspļauts Regular Show (kurš saturēja daudzas pieaugušas lietas, tikai apslēptas). Dažviet vnk likās, ka ir pārzīmēti personāži tikai, bet tas pats vien ir.

Pa lielam man ļoti patika Regular Show ideja, stils un stāstījums, kurš tomēr reizēm un pārāk pat kliboja, taču kopumā bija interesants. Tomēr mani māc šaubas par to, ka vizuālais stils ir tik ļoti līdzīgs, protams, tas var tikt pasniegts kā spin off, taču vienalga - no salīdzināšanas viņam neizbēgt un būs ļoti jāpacenšas, lai cilvēki teiktu, ka lūk tie abi ir atšķirīgi!

Jau kādu laiku ir doma beidzot to visu noskatīties. :o Pēc šī posta izlasīšanas domāju ka šodien varēs jau sākt :D

4 Likes

Ja tā pilnīgi nopietni no seriāliem tad gaidu tikai Vikingu jauno sezonu un Daredevil 3 sezonu.

1 Like

Me want.

1 Like

visi saka, ka esot ļoti laba un līdzīga gravity falls (pārdabiskā eksplorācijas ziņā, atmosfērā)
es gaidu, kad tā iekritīs kāda ne-netflix streaming servisā :eyes: maksāt par saturu? šajā ekonomiskajā stāvoklī? ne šodien

1 Like

Ok, man nav ne jausmas, ko par šo domāt… :sweat_smile:
Deadpool-Pikachu??

5 Likes

Patiesību sakot man patīk, ka izskatās Pokemoni. Diezgan realistiski, bet ne pārāk. Kaut kas pa vidu. Arī joki ir samērā okei…tipiski, bet ir ok, uzsmaidīt liek… sižets gan izskatās samērā standarta un pa lielam es jau varētu pateikt, kas un kā būt… taču neizskatās tik drausmīgi, kā es biju iedomājies. Bet nu neko - sagaidīsim un tad redzēsim. Ko zin - varbūt ja izšaus - jaunas franšīzes sākums???

1 Like

okey, lai kas tas arī būtu, ko tikko noskatījos, man liekas, ka man kinda patīk :D

new trailer

2 Likes

Joprojām patīk!

arī, bet tomēr jāsaka, ka par daudz traileru un par daudz sāk parādīt. ok, varu ignorēt trailerus ;d bet tomēr liekas ka bišk par daudz jau ;d

Netflix will do 10 episode live-actin Cowboy Bebop.

Negribu būt pesimistisks, bet es no šī te sagaidu vēl vienu Death Note, lai gan ne tik izgāzušos. Neredzu faktus no kuriem smelties uzticību pret Netflix.

Pieņemu, ka būs šausmīgi… live action no anime nesanāk nevienam.
Btw viņi Neon Genesis Evangelion live action taisīs. Ahaha, Man žēl tos, kas skatīties.

Nevar teikt ka visu laiku ir šausmīgi. Cik saprotu tad amerikāņiem vienīgais, kas nav šausmīgs, bet tomēr viduvējs un disappointing bija Ghost in the Shell, bet japāņiem sanāca ok Death Note pirmās filmas un Rurouni Kenshin filmas.

Vai Cowboy Bebop sanāks labi? Diezvai, tad vismaz jācer ka nebūs katastrofa.
Un vienīgi glābējs varētu būt Alita: Battle Angle, laigan tā ir veidota pēc mangas nevis animes, bet nu.

Who? Netflix? … amm, Nope.
Netflix savā streamošanā pārraidīs Evangelion sērijas un to vienu filmu, tās vecās nevis šīs jaunās 1.0 2.0 utt.
Priekš anime faniem, kuri neizmanto pirātismu tas ir lieliski, jo cik dzirdu tad neviena amerikāņu kompānija nepaceļ Evangelion sērijas, jau vairākus gadus klusums, laikam vairāk kā 10. Nekādu jaunu dvd, bluray. Tik funimation jaunās filmas paņēma.
Bet par live action nav teikts.
Tik kādi citi mēģina live action filmu veidot, bet tas jau gadiem ilgi notiek xd laikam nesanāk ;d

Bet nu ar iestarpināšu, ka šovasar tika paziņots ka tiks veidota live action Gundam filma.
To veidošot Legendary kompānija, bet Sunrise būšot pie veidošanas kontroles.