Live action Cowboy Bebop from Netflix?

Tātad pirms vairākiem mēnešiem šo biju ielicis, ka Netflix veidos live action seriālu Cowboy Bebop animei.
Seriāli un Filmas ko es gaidu - #179 by Enemijs


Tad nu tagad Netflix ir paziņojis kuri aktieri spēlēs kurus tēlus.

John Cho - Spike Spiegel

like wtf? Labs aktieris, bet es necik nesaskatu ka viņš varētu būt Spike.

Mustafa Shakir - Jet

idk, pēc sejas it kā līdzīgs, bet nu nezinu.

Daniella Pineda - Faye

es nezinu. Faye nav bijusi tas tēls kas man baigi iekritis acīs. grūti ko teikt.

Alex Hassell - Vicious

Varbūt arī pēc pāris sejas vaibstiem ir bišk līdzīgs, bet nu Vicious jau bija gariem blondiem/pelēkiem matiem, nez kā viņi to atveidos.

Nu nezinu nezinu kā būs. Reāli jau neatradīs cilvēkus kas 100% izskatās kā tie anime tēli ;d bet nu John Cho kā Spike … nēe, tas neiet kopā. ;d
Un kāpēc vispār Spike tiek padarīts par aziātu? Jo anime ir no japānas? Man liekas ka nav neviens teicis ka Spike būtu aziāts un tā pa lielam ar īpaši nelīdzinās viņiem.
Laigan ja atrastu līdzīgāku aziātu aktieri tad varbūt būtu vienalga xd

1 Like

Excuse me wtf, Where’s Keanu Reeves(Only actor who can play Spike)

Ir līdzības ar Faye, kopumā vjg hot girl, kas labi nospēlēs to viltīgumu, kas piemita Faye pašā anime.

Wtf, kpc nerāda, kas Ed spēles, tas bija svarīgs character šova garumā, pat ja parādās ne uzreiz.

1 Like

Varbūt viņam vēl nav aktieris atrasts. Nezinu.

man vispar bail sakiites netflix filmas par ko ir bijis anime. death note, FMA,bleach br…
kaut gan blame un godzila was fine i gues…

Nu jā DN esot mēsls. FMA neesot laba.
Bet cik esmu manījis tad cilvēki esot teikuši, ka Bleach īstenībā esot tāda laba. Pat Japānā to esot uztvēruši labi, toties FMA laikam švaki.

John Cho as Spike is his dreamcast … his taste is complete ass.
Neticas ka Harolds ;d spēs būt Spike.
Un viņa piemin white washing un diversity … ah shit get woke. … Spike ir viedots pēc viena kruta japāņa, bet nav teikts ka pats Spike ir aziāts. Jet ādas krāsa ir tumšāka nekā citiem, bet nav teikts ka viņš ir melnādainais. … oh white washing is bad, bet ļaut citiem tēliem būt citām rasēm ir labi, because diversity.

Ņemot vērā, ka Spike’s rase nekad nav actually noteikta, neredzu iemeslu kpc viņam obligāti jābūt white boi, but that’s just my opinion :woman_shrugging:t2:

1 Like

yeah, i guess so. tai pašā laikā tas pats arī ar Jet, he could be black.
Vienkārši animē Spike vairāk izskatās kā white guy nekā asian guy. Laigan pa lielam animēs neviens neizskatās pēc aziātiem pārsvarā ;d

Bet nu tak, lai tad vismaz tiešām dabū aktierus kuri tiešām ir līdzīgi tēliem.

If asian then we need badass cool guy not some funny guy.

anime nav gluži reliable lai noteiktu tēla rasi tik pēc izskata

professional makeup and acting can do wonders. basically, es vnk domāju vispirms vajadzētu redzēt, kā aktieri atveido šos tēlus pirms sākt brēkt par to cik viss ir slikti, bet es saprotu uztraukumu ņemot vērā, kas ir source material

1 Like

J. K. Rowling: Dobby had a 10’ dildo…

Tā pa lielam izklausās tās diskusijas kā jāizskatās anime charam live action adaptācijā.

Netflix announced on Thursday that Elena Satine (Strange Angel) will play Julia in its 10-episode live-action series adaptation of the 1998 television anime Cowboy Bebop.

1 Like

Spike uzvārds jau liecina, ka viņš ir Eiropietis (Spiegel vāciski nozīmē “spogulis”). Un vispār cik sapratu, Cowboy Bebop bija balstīts vairāk uz “amerikānismu” un “eiropeismu”. Es uzskatu, ka neviens cits kā Keannu nespētu šo tēlu nospēlēt + ja viņi atrastu līdzīgu aktieri Keannu, tad okay, bet nu ne jau iesaistīt diversity bullšitu.

Japāņi tā jau taisa mazs anime, kurā ir kāds Eiropeisks vai Amerikānisks vaibs…Kapēc Netflix grib sabojat mums šo prieku? Ir miljoniem anime, kur var bāzt iekšā azian aktieris live action adaptations, jo viņi tur piestāv. Bet vispār, kapēc Japāņi var taisīt live action filmas tikai ar aziātu aktieriem, bet mums Eirāziešiem un Ziemeļamerikāņiem ir jātaisa diversity propoganda??? Tas nav godīgi!

Neesmu rasiste, nerunāju hate speech, vienk uzskatu ka anime ir balstīta uz Eiropeisku vaibu, un būtu ritīgi cool, ja viņš arī uz to balstītos…

Grūti iedomāties Keanu Spike lomā. Neatminos viņu tik hiperaktīva varoņa lomā. Viņš parasti spēlē kaut ko piezemētāku.

Varbūt oriģināls bija ieturēts vesterna stilistikā, taču varoņu rases nespēlē tik būtisku lomu. Tas viss notiek tālajā nākotnē, kurā visas rases ir sajaukušās un cilvēce klejo pa kosmosa plašumiem. Varoņu radu raksti var būt mežonīgi.

Es stipri vairāk satrauktos par to, vai viņiem izdosies atainot labi Spike kā varoni. Tas ir varonis ar ļoti ātrām un plūstošām kustībām. :thinking: Visdrīzāk tas neizskatīsies tik iespaidīgi kā anime.

1 Like

jatur ikskus ka sanaks normals.
cowboy bebop bija viena no animem kas ievilka mani visa saja anime stuff

kā dzirdu live action tā gribas nošauties. :D līdzi nekam nesekošu,ja tiešām sanāks labs tad jau cilvēki runās, ja nē tad aizmirsīšu un nepamanīšu,ka atkal live actions izgāzās.

Pa lielam “live action” tajā pašā Japānā ir diezgan samērā populāri. LA kurus veido rietumi ir tā problēma, ka viņi cenšas adaptēt sākotnējo mentalitāti, pie tam pazniedzot viņu mums ierastajā manierē. Taču tas tā nestrādā - faktiski ir jāpārcilā viss stāsts un notikumi no nulles. Protams, par ko fani, vairums no kuriem ir idioti, atvainojiet, atkal pūcēsies. Kā rezultātā, atkal nekas nesanāks.

GITS - faktiski neslikta filma sanācā. Jā bija savi kasjaki un nesaprotami gājieni, bet pa lielam, priekš kopējās masas laba filma. Jā zaudēja savu galveno domu utt., aču tomēr. Pretējā gadījumā viņu salīdzinātu ar Bladerunner un šeit tad viņa izgāztos pilnībā.

Aelita- arī filma, ar savu nobeigtu stāsta arku tai pat laikā atstājot vietu turpinājumam. Šika un burvīga filma. Jā savas nepilnības stāsta dinamikā, taču visā visumā ir laba.

Fani tik ļoti grib PATIESAS ekrenizācijas, ko tad paši tik maz filmē un dara? Ak jā - tas ir darbs, kas jādara. Tāpēc šādos gadījumos iesaku vnk noskaņoties mazliet pesemestīskāk un var gadīties, ka rezultātā nebūs tik slikti nemaz. Par Avataru paklusēsim. Savukārt Death Note - domāju, ka autori neaizdomājās nedaudz tālāk, faktiski notika, tas ko sākumā minēju - zināmu un esošo mentalitāti iebāza mums zināmajā veidolā. Lai gan vajadzēja vien idejas graudu paņemt un to iebāzt svešā vidē. Faktiski parādīt to ar mūsu (ASV) kultūras iezīmēs, tradīcijām un manierēm aka seriāls pēc motīviem. Tad domāju būtu sanācis!

nekā tur īsti nav. tik var redzēt Ein.

Pagāšgad manīju divas ziņas.

  1. Ka jau prātā ir veidot 2. sezona, vai ka jau ir izlemts to veidot.
  2. Yoko Kanno atgriezīsies ar savu lielisko mūziku priekš seriāla.

Bet pēc pāris mēnešiem 1. ziņa tikā pārmainīta, ka ir tik doma par otro sezonu … laigan tagad uzmetot aci ziņām izskatās, ka tiešām ir doma jau toreiz veidot 2. sezonu, laigan pirmā sezona vēl nav iznākusi un nav zināms cik laba vai slikta tā būs. It kā jau esot scenārijs 2. sezonai.

Un tiek ieminēts, ka laikam katra sērija būs 1 stundu ilga.

Un 2. ziņa tika izdzēsta, bet parādījās kas cits tās vietā. Laigan vai nu tā jaunā ziņa arī pārmainīta, vai arī es kārtīgi neizlasīju un pārpratu.
Man likās ka pārmainīta uz to ka kaut kas saistīts ar Cowboy Bebop Soundtracku un kādu gadadienu vai kas. … Bet izskatās ka tomēr Yoko Kanno ar savu grupu The Seatbelts, ar balsu ierunātājiem, un citiem mūziķiem saistītiem ar animes un spēļu industriju ierakstīja pa jaunu Cowboy Bebop ED priekš labdarības saistībā ar Kovidu19.


Bet šī gada (2021) 8. jūnijā tika paziņots, ka seriāls iznāks 2021. gada rudenī un tiešām Yoko Kanno būs komponiste seriālam.
https://twitter.com/NetflixGeeked/status/1402301557094244352?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1402301557094244352|twgr^|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.animenewsnetwork.com%2Fnews%2F2021-06-08%2Fnetflix-live-action-cowboy-bebop-show-premieres-in-fall-with-yoko-kanno-as-composer%2F.173727


2019 gadā filmēšana iepauzējās, jo Spike Spiegel aktieris John Cho guva traumu, un 2020. gadā tika iepauzēta Kovid-19 dēļ.

Bet 2021. gada 10. martā Faye Valentine akrtrise Daniella Pineda savā instragram postā paziņoja ka 1. sezonas filmēšana ir galā.
https://www.instagram.com/p/CMO_5WEDER0/


Bet vakar tika paziņots ka seriāls iznāks 19. novembrī. Un tika izlaistas pāris bildes no seriāla.

https://twitter.com/NetflixGeeked/status/1429790559288299521

https://twitter.com/NetflixGeeked/status/1429790569946046464

https://twitter.com/NetflixGeeked/status/1429790578821173252

https://twitter.com/NetflixGeeked/status/1429790588577124352

It doesn’t look that bad. Viens otrs foto pat tīkami izskatās, bet atkal cits ne īpaši.


p.s. still no info about Ed. Maybe in season 2 ?

p.s. 2 - Cik mēs zinām tad senāk Keanu Reeves gribēja būt iesaistīts Cowboy Bebop Live Action filmā un tauta arī to ļoti gribēja, bet redz ka nekas no tā nesanāca … BET tas būtu ļoti foršs easter egg, ja Keanu parādītos kā kāds cits random tēls šajā seriāla vismaz uz kādu minūti vai pāris sekundēm. Apmēra tā kā Stan Lee parādījās iekš Marvel filmām.

Hmmmm… mani kaut kā nepiesaista, es nezinu priekš manis neizskatās labi XD