Live action Cowboy Bebop from Netflix?

Viens no tiem aktrieriem par kuriem var teikt, ka ir redzēts kaut kur, tomēr nevari atcerēties. Košākās lomas filmās kā Harolds un Kumārs dodoties kaut kur, ielīp iekš kaut kā. Un nesaku, ka filmas sliktas.

Nesliktā filmā Searching - priekš sava žanra “screen capture” pat ļoti laba filma - nav likusi vilties. Un dažādas nominācijas festivālos sapelnījusies. Un vēl Zvaigņu Sliedēs tur kaut ko atveidoja.

Skatoties uz pēdējo bildi - kaut kas neriktīgs šķiet. Nevaru pateikt, kas tieši. Dizains, stils, seja… atsevišķi izskatās jau labi, bet, kaut kas neiet…

Es īsti nezinu, cenšos nekādus priekšstatus pirms esmu redzējis neradīt, jo tad ja neko negaidi var sakarīgi izvērtēt vai patīk vai nē. Bet no malas šķiet aktieris ir diezgan atbilstošss - vizuāli.

Vizuāli attēliem galīgi nav ne vainas. Salīdzinoši Full Metal Alchemist adaptācijas izskatījās komiskāk par šo.

Gaidāmajam šedevram ir parādījies ievada titri.
Nokopējuši jau ļoti labi un arī sava atmosfēra ir, bet joprojām nepamet dārga cosplay sajūta. Vai YT vai TV šovi kurus veidoja fani.
Taču nenoliedzami atmosfēra ir ievērota. Protams oriģinālais OST - ar viņu ko sabojāt, patiesi lielam talantam vajag būt.

1 Like

Tu mani apsteidzi, slinkums aizkavēja. Biju domāji samest kopā ar citu info.

Bet nu - Ain’t that bad.

Lūk salīdzinājums ar oriģinālo OP.

Viena lieta ko ievēroju ir tas, ka iekš animes op Spaiks pats sev neaidedz cigareti, to izdara kāds cits.
Spike un Jet uznāciens ir ok, bet kaut kā nepatika Faye uznāciens. Kaut kā neatminos ka viņai būtu bijis tāds duncis animē.
0:26 - man tā daļa iekš animes op nav patikusi tāpēc, ka visās 3 reizēs tas ir viens un tas pats ierocis, bet iekš live action intro man tas tīk, jo tur ir katra trīs tēlu izšauts ierocis.
Ir tīkami redzēt ka šajā intro tiek iekļauti ļaundari.

Viens Youtubers ievēroja interesantu fīču, ka backgroundā esošie teksti iekš animes op ir angļu valodā, bet iekš live action intro viss ir jāpāņu valodā.
Un tas man lika arī ievērot to, ka beigās nosaukums ir otrādāk. Iekš animes op vislielākais nosaukums ir japāņu valodā, bet pa vidu mazāks ir nosaukums angļū valodā. Bet iekš live action intro ir otrādi, ka lielais nosaukums ir angļū valodā un mazākais nosaukums pa vidu ir japāņu valodā.

Hey, maybe it’s not gona be that bad.

1 Like

Šeku reku, 2 dienas atpakaļ parādījas jaunākais vagons kurš prezentē mums filmu labāk.
Patīk: ir šķietami izturēta atmosfēra un stilistika. Man mazliet noskrēja pazīstamas skudriņas. Humors - pašlaik neķer zvaigznes, tomēr pašlaik patīk. Aktieru spēle - šķietami labi. Glavenais aktieris - tomēr rada pārliecību. Negaidīti.

Šaubīgi, ļoti izskatās cīņu ainas. Iespejams, treileris tā samontēts, ka rada dīvainu priekšstatu, tomēr tās izskatās jēlas un neizteiksmīgas. Cerams, ka tā nebūs. Pašlaik bez lielām cerībām, tomēr gribas dot projektam iespēju.

Tātad,
19. novembrī Netflix palaida Cowboy Bebop.
9. decembrī Netflix paziņoja, ka atceļ seriāla otro sezonu, jo skatītāju atsaucība bijusi ļoti zema.

Kāpēc skatītājus neaizrāva Cowboy Bebop? Man ir daži iespējamie varianti.

  1. Kopumā slikti veidots seriāls.
  2. Oriģinālās anime fani vīlušies, ka seriāls nav 100% atainojums animei.

Bet, ja es piepūlu savas smadzenes, ieslēdzu to smadzeņu daļu, kas atbild par sazvērestībām, rodas vēl kāda iespēja.

  1. (Un šeit nedaudz vairāk ko rakstīt) Ja mēs atskatamies uz pēdējiem mēnešiem.

Šī gada 17. septembrī Netflix palaida ēterā Squid Games. Neviens īsti negaidīja un nezināja par šī seriāla eksistenci. Tikai septembra beigās, oktobra sākumā Squid games kļuva par kulta seriālu, jebšu “went viral”. Un es personīgi to noskatījos ap oktobra vidu. (Man šķita tīri meh, nasing spešal)

Pēc šī “haipa” par Squid Games oktobrī, Netflix 6. novembrī mums deva Arcane pirmās epizodes, tad 13. novembrī nākamās un piebeidza sezonu 20. novembrī.

Es personīgi atliku Arcane skatīšanos, jo, laigan pats LoL ik pa brīdim uzspēlēju, nedomāju, ka Arcane būs “baudāms”. Long story short - kļūdījos, bija “amazing”!

Tātad - kāpēc es vispār pieminu Squid Game un Arcane?

Netflix šajā rudens/ziemas sezonā ir pārsteidzis mūs ar hitiem vienu pēc otra, pasīvi veidojot mūsu viedokli par to kādiem jābūt Netflix šoviem. Un tīri intuitīvi mēs gaidījām, ka Cowboy Bebop būs nākamais superhits. - Bet tad, 19. novembrī, iznāca Cowboy Bebop un viņš bija okay… Tikai okay. Tātad, pat ja mēs negaidījām superhitu, lielākā daļa bija vīlušies, jo zemapziņā cilvēki salīdzināja Bebop ar Arcane un Squid Game. Kad es sev zināmiem cilvēkiem prasīju, kāpēc viņiem nepatika Bebop, lielākā daļa pat nevarēja atbildēt bez kārtīgas apdomāšanās.

Mans personīgais viedoklis ir tas, ka Netflix noteikti varēja piestrādāt pie “action” horeogrāfijas un varbūt varētu paturēt pāris mēnešus iekš post-production. Jo, tuvcīņas, bija viens no oriģinālās anime lielākajiem plusiem un CGI varēja būt noslīpētāks skatoties uz mūsdienu tehnoloģijām.

Jebkurā gadījumā, Bebop man patika labāk par Squid Game.

Ļoti labprāt dzirdētu jūsu viedokli. Patika, nepatika un vai mana teorija šķiet reāla vai kārtējā History Channel sazvērestība.

P.S.
Bebop fani ir uztaisījuši petīciju, lai Netflix atceļ savu lēmumu par otro sezonu un dod seriālam iespēju. Uz doto brīdi, petīciju ir parakstījuši 9642 cilvēki, un citu petīciju par šo pašu tematu ir parakstījuši 49376 cilvēki. Lai parakstītos dodies uz change.org

3 Likes

Lai arī cilvēki parakstīsies tajā change.org, tas tik un ta neko nemainīs. Kā jau Netflix minēja, seriālam opening weekend bija ļoti labs, bet skaitļi sāka krist uzreiz, kad iznāca pirmie reviews. Attiecīgi, tas iedvesmoja skatītājus neveltīt savu dārgo laiku šajā seriālā.

Es neesmu noskatījusies anime līdz galam, un reviews es arī nelasiju, tāpēc ielecu seriālā bez iepriekšējā info…un…es biju patīkami pārsteigta. Noskaņa, toņu un personāži bija ļoti labi un stāsts ari bija tīri neko. Attiecīgi, otro sezonu skatītos tādi, kā es, kas neko iepriekš par šo animi nezināja.

So, kā viņiem vajadzēja rīkoties, lai otrā sezona būtu green lit? Mārketings. Seriāls ir perfekts parastajam mirstīgajam, bet anime fanam tas šķita kā degoša gružkaste. Attiecīgi, šo seriālu vajadzēja mārketēt kā “iedvesmu” no anime, nevis kā “love letter to anime fans”. Netflix izvēlējās nepareizo klientu grupu un produkta komunikāciju.

Secinājums - MARKET RESEARCH. Tirgus izpēte ir katra projekta mugurkauls. Tas ir jau entais klupšanas akmens šāda tipa projektam…when will they learn?

Bet tomēr, visiem iesaku izbaudīt pirmo sezonu un priecāties par labi izstrādāto seriāla noskaņu :hugs: