One Piece (The Netflix version)

Salasās, salasās!

Gaidītākā Netflix adaptācija ir klāt!

Anime neesmu skatījus, neko daudz nezinu, bet stāsts ir par zēnu Lufiju, kurš vēlas kļūt par pirātu karali un atrast slepenāko dārgumu “Vienu daļu”…“Vienu kumosu”…“To vienu dārgumu”!!

Kā jau zinam, pirmais anime klasikas adaptācijas mēģinājums bija Netflixa Cowboy Bebop. Kadri bija cool, stāsts bija saturīgs un varoņi bija labi izvēlēti. Anime nekad līdz galam neesmu pabeigusi skatīties, tāpēc no tā skatu punkta grūti kritizēt.
Tātad, kā viņiem gāja ar pirātiem. Teikšu, ka šim te arī nav ne vainas. CGI bišk berž acīs, bet tur ir savs vaibs. Background gan ir diezgan bēdīgi - tukši un mākslīgi. Aktierspēle ir diezgan iespaidīga - Zoro labi tur tēlu :muscle:Lufijam arī bija diezgan veiksmīgs kastings. Dialogs -meh. Cīņas - meh.

All in all, man ir atkal grūti kritizēt no anime skatu punkta, jo to neesmu redzējusi. Labprāt dzirdētu no die hard One Piece faniem, kā jums šķiet, vai Netflixam adaptācija ir izdevusies :thinking:?

Comment, argument and prise! :star_struck:

2 Likes

Cik es esmu redzējis one piece action, vins ir ļoti…multenīgs. Principā uz looney toones velk pat

Un to vienkārši nav iespējams atainot live action versijā

1 Like

No letter for Hogwarts?

2 Likes

Esmu lasījis un redzējis pašu One Piece sākumu. Būs jāpamēģina vismaz viena epizode.

:o IMDb reitings gan labs 8.7

2 Likes

6 Likes

Nu nezinu, daži mani paziņas saka esot skatāms…

:smiling_face_with_tear:
Viņi izņēma dumjo Lufiju. Tā bija viņa labākā īpašība…

Dažviet caur epizodēm dīvaini kameras leņķi, tā ka fisheye… nesapratu, kam viņi bij vajadzīgi.
Bet kopumā bija oke.

2 Likes
1 Like

Sāku skatīties.

Loģiski ka pirātiski

1 Like

Paguvu noskatīties 2 epizodes. Nav nemaz tik slikti, ja tiek pāri tam, ka tas ir live action. One Peace izcēlās ar savu ļoti dažādo ķermeņa tipu varoņiem, ko tu nevari pārnest tādā pašā apmērā uz realitāti. Stāsts šķiet arī ir vienkāršots, vai arī to vairs pareizi neatceros. :D

1 Like

Man ļoti interesē kā viņi Frankiju un Čoperu uztaisīs ja netiks canceloti.

Ok pirms timeskip Frankijd vēl ir izdarāms bet post time skip…oh boy

Also kāpēc Zoro visu dara tik…pavedinoši. The amount of rizz this man has

Mani ļoti mulsina daži camera angles. Piemēram random fish eye lēca kad viņi vienkārši staigā pa pilsētu

1 Like

Tas krita acīs, jā. Gan jau režisors grib vizuāli parādīt to, ka viņi ir ne savā elementā vai tamlīdzīgi.

1 Like

Man viss patīk, gribētos lai cīņas būtu mazliet ilgāk.Patīk tas ,ka Usops noskūpstīja Kaju

Noskatījos. Ļoti sakarīgs seriāls. Priekš live action adaptācijas vispār super. Neierasti redzēt, ka adaptācija tik uzmanīgi saglabā sērijas ikoniskos kadrus.

3 Likes

Es ar pabeidzu, man patika

Also man vienīgajam Bugijs likās weirdly attractive?

2 Likes

Nope neesi vienīgais xD
Welcome to the club :D

Nē nu, neglīts nebija. Man gan viņš pirmajā brīdī atgādināja Ādamu Skotu, taču tas galīgi nav viņš.