Seriāli un Filmas ko es gaidu

Man pašam plauktā stāv 6 grāmatas, diemžēl tik pāris chapterus esmu izlasījis.
bet nu cik esmu uzmetis aci, būtu jau interesanti dabūt anime versiju.
Tāda būs. Pasen ieliku te īstu pv video.
Bet nu lūk arī pilns trailers.
Ultraman.

oooohhh nooooooo that cgi or 3D or what it is doesn’t look that nice :frowning:
2d would be better.
:/

My bad, man likās live action taisīs,īsti nepievērsu cītīgi uzmanību. Vienīgais, kas man no Netflix interesē ir Castevania uz doto brīdi.

evil Superman ? :thinking:

hmm, laigan tika minēts ka šī būs vairāk kā horror filma nekā iepriekšējās, tomēr trailers liek domāt ka tā būs action komēdija.
Un jāsaka ka kaut kas nav kā vajag. Ok varbūt pieradu pie pirmo filmu aktieriem, izskata un pārējā, bet nu tas nenozīmē ka nevar labi vai labāk visu no jauna izveidot, bet kaut kas tomēr liekas ne tā.
Saprotu ka Hellboy nav smukulīts, bet tomēr bišk ko savādāk ar seju varēja izdarīt. Un netīk aktiera balss īpaši. Tāda sajūta ka viņam vates pikucis būtu mutē vai kā.

1 Like

Arī skatījos un radās sajūta, ka filma iesitas vairāk komēdijas pusē… kas nav slikti tomēr, tā vien šķiet ir par daudz un joki arī nav tie labākie…

Iepriekšējais filma neskatoties uz tumšo atmosfēru arī bija savi jociņi kuri tomēr iederējās un šķita samērā dabīgi, kas šeit ir malziet pretēji…

Dzīvosim redzēsim, jo palielam šī filma ir kā reboots sērijai un ja viņa izdosies būs turpinājumi, ja nē… eh well… bet tomēr eksistē man cerība ka viņi parādīs jau ko jaunu un nezināmu.

1 Like

yaaaaaas, something more from IBO timeline.

1 Like

Pirmā sezona bija balstīta uz grafiskās noveles, bet re tomēr ir turpinājums, tātad viņi viedo tālāk paši savu stāstu un tas izskatās forši.
p.s. neesmu pats vēl noskatījies pirmo sezonu.

1 Like

Kāpēc es viņu skatijos? tgd mani mocīs ta lielā gribas skatīšanas jūtiņa.

1 Like

Hmmmm… pirmo filmu pat nevarēju noskatīties bet deam… otro daļu varbūt pat būtu vērts skatīties :D

3 Likes
1 Like

uhh. vajadzētu man vispirms tik beigt slinkot un saņemties un izlasīt tos divus komiksus pirms filmas ;d

Šajā trailerī mazāk komēdijas nekā iepriekšējā, tas labi.
Bet vairāk action tiek parādīts.
Bet tāpat beigās viņi sameloja. Teica būs vairāk horror. ta b*e, liela asiņu izliešana un ultra vardarbība nenozīmē horror. :| ahhh.
un arī šo to bišk par daudz parādīja trailerī. Neko baigi jau tā nē, bet tāds viens otrs sīkums labāk varēja tikt atstāts filmai.
un vispār arī specefekti neliekas baigi labie.

2 Likes

šoreiz garāk trailers un tiek vairāk parādīts.

Star vs. The Forces of Evil: Season 4
Pirmā sērija no 4. sezonas iznāk 10. martā

4 Likes

https://www.youtube.com/watch?v=dLZXFHIjZEY

yeaahh … NO.
Okey, Neizskatās jau nekas slikts. Gan jau būs labi.
Bet diemžēl art style ir parasts, vienkāršs, tas ierastais kāds jau manīts.
Komiks pēc kura tas ir veidots ir ar savādāku un daudz foršāku art style.
https://static.comicvine.com/uploads/original/0/6063/4996805-bmtnmnt_2_2-3.jpg
Diemžēl viņi to vai līdzīgu vai vienkārši atšķirīgāku par ierasto neizmanto šajā filmā :/
Un Rafaela balss izklausās kā savādāka Mikelandželo balss.

looks interesting.
Bet tik ir tāda sajūta ka labāk būtu bijis, ja tas būtu īss seriāls nevis filma.

1 Like

xd

Tā jau nemaz tik traģiski neizskatās viņš. Tik tā seja baigi dīvaina xd
Lielas ka varēja būs bišk bišk garāks.
Arī varbūt varēja vairāk muskulīts kāds būt, jo izskatās baigi tievs un iesējams tāpēc izskatās pārāk pliks un liekas ka viņam vajag kādu drēbes gabalu ;d

aaa nu kāpēc viņi vispār izmantoja to dziesmu xd wtf.

It still looks bad Q.Q

1 Like
1 Like