Seriāli un Filmas ko es gaidu

1 Like
1 Like
1 Like

heh, kamēr mēs runājam un strīdamies par vienu filmu, tikmēr iznāk jau citai teasers.

Nu tad pagaidām ir tik teasers nevis trailers, bet tomēr izskatās, ka šajā būs baigās pārmaiņas.

3 Likes

oh, and today there is another one ;d

5 Likes

oh ;o

2 Likes
2 Likes
2 Likes

opā ;d

bet te savādāk … nevis kinoteātros, bet disney+ streamošanas platformā :thinking:

oho, beidzot kaut kas ;d

1 Like

ooohh, nice nice.

https://www.instagram.com/p/B3XBrNGHpSU/


Edit: 30.10.19.

omg.

pls be good, pls be good.

Nu ko, jaunais dizains atklāts un jauns trailers. ;d

They did it! Sonic izskatās patīkami, ļoti labi.
Bet tik kaut kas tomēr nav kā vajag, bišk.
Es īsti nesapratu kas, bet paskatot “sonic trailer reactions”, viens youtubers “Akasan” ko minēja, tā teikt manas domas ielika vārdos. - Tas ka šis Sonic izskatās multenīgāks, tas nav īpaši slikti, bet tad viņš īsti neiekļaujas tajā pasaulē. Multenīgais izskats baigi izceļas. Laigan iepriekšējais dizains bija neglīts, tas tomēr vairāk izskatījās ka būtu īstāks. … Bet tas tik tā bišk, tā nav liela problēma.

Bet nu šis trailers ar labāks nekā iepriekšējais. Tik varbūt liekas pārāk muļķīgs dažbrīd.

Bet nu jā, wow, paklausīja fanus un visu pārējo internetu un izveidoja ko tīkamu.
Tik tagad vien jācer, lai filma pati par sevi nav baigi švakā xd

1 Like

Very nice. Lieliska dziesmas izvēle trailerim.

2 Likes

Uuu šito biju palaidis garām.

Pirmā sezona man patika. Kaut kas tiešān jauns un svaigs.

1 Like

Lielas šaubas māc! Uj cik lielas. Watchowski ir tik neprognozējami, ka dažbrīd šķiet, ka dažu filmu panākumu ir sagadīšanās un apstākļu sakritība, nevis kaut kas saplānots.

Ir pagājis ļoti ilgs laiks kopš redzēju pēdējo filmu, pat neatceros kā īsti beidzās, bet gribu vismaz redzēt ko viņi būs izdomājuši kā Neo var turpināt šo stāstu. :D

Faktiski, cik daudzi resursi ziņo, ka tas būšot kā reboot/turpinājums - gluži kā jaunais terminators.

Tākā faktiski var sagaidīt da jebko. Tikai ja savā laikā filma bija patiesi aktuāla, tad tagad šī tēma - nu tā, nav vairs tik īpaši interesanta.

Jā, lielas šaubas. Pat tās filmas kas izlaistas nerada pārliecību. Jā, pirmais Matrix ir kulta klasika, tajā bija ideja, inovācijas utt. Matrix 2 bija skatāms, stilīgs action. Matrix 3 ciešams. Pēc pirmās filmas sērija sāka zaudēt spēku.

1 Like