Seriāli un Filmas ko es gaidu

Treileris protams labs, taču pašlaik ne tik episks, kāds bija pirmajai filmai. Domāju, ka diemžēl šai filmai var nostrādāt ļauns joks, ka cilvēki gaidīs kaut ko vēl episkāku, taču beigās būs tāds pats līmenis vai pat mazāks un par to filma tiks nepelnīti rāta. Taču ceru ka, tā nebūs.

Savukārt mani ieinteresējis šis garadarbs:

Ļoti nestandara pieeja pie super varoņa žanra, izskatās pēc tādas klasiskās šausmenes (nē iekšu izlaišana un cilvēku pārzāģešana nav šaumene, bet gan centiens panākt, lai tu izvemjies) , pie tam, esošā scēna, vispār sveicina Hičkoku un viņa Psycho.

Lai gan režisora krājkasītē ir tikai vaniļas filma The Fault in our Stars - kura, lai arī daudziem patika, tomēr tā bija šmaukšanās. Ko zin - varbūt Boons spēs normāli tā iekšās iedot. Pēdējā laikā 18+ tiek atzīts supervaroņos.

P.S. Un tomēr vēlreiz Pacific Rim treileri noskatījos ! :heart_eyes:

1 Like

Vieniigais, kas man nepatika Pacific Rik treilerii ir muuzika. Kaut kaa galiigi neiederas. Un arii taa shimpanze no Star Wars tagad tiek visur baazta…

Mani vēsture lielākoties neaizrauj, bet ir dažreiz interesanti ko jaunu uzzināt.

Edit:
oficiālais video ir izdzēsts, laikam pat viss kanāls. tad nu te viens cits ir augšuplādējis.

p.s. interesanta lieta. vienā vakarā šo to paskatot un palasot noprotu, ka Lietuvieši esot bijuši pēdējie pagāni, kuri zaudēja pret Kristiešiem, bet tagad Lietuvieši esot vieni no lielākajiem Katoļticīgajiem ;d

2 Likes
2 Likes

Gnomes one looks so bad :<

1 Like

Looks so bad I wanna see it

1 Like

mm, okey. bet nu neizskatās ka tā būs viena no tām “it’s good because it’s bad”, it just gona be bad :c .

Nu nez, labi aktieri ir ielikti balsīm, es domāju ka tā būs diezgan smieklīga


Palasīju komentārus, njā, bišk dīvaini. Batmans jau māk baigi šo to no martial arts, un savā ziņā viņš jau ir nindzja, ja jau slēpjas ēnās utt. ok, filmas nosaukumā ir vārds Ninja, bet pēc apģērba un tā izskatās vairāk pēc samuraja ;d

1 Like

Nindzjas visu padara labāku.


Tas CGI daudzvien iespējams var izskatīties pārāk dīvains kopā ar reālo, vismaz trailerī tā liekas. Un tās acis, pārāk lielas ;d

Amerikāņi adaptē mangu ;o Cerams ka šoreiz jēdzīgi izdosies ;d

1 Like

Alita: jā tas animētais cgi izskatās ļoti neierasti kopā ar reāliem aktieriem. Bet ok - Rodrigezam ir savs stils, kurš kā parasti beigās izvēršas par ko labu.

Arī Edge of Tomorrow bija adaptācija… bet rezultāts bija pat ļoti labs, lai arī daži aspekti no orģināla nebija īsti atklāti līdz galam.

RPO: Spīlbers draugi - nu nevar viņš sliktu filmu uzstaisīt vai ne? Jebkurā gadījumā jau treilerī uz kadru sekundi un kvadrāt piksili ir tik daudz atsauču, ka varēs vesalu diploma darbu sarakstīt par šo filmu. Treicer, ar labi izskatās…

Varu vien piemetināt, ka autortiesību ziņā šī laikam būs viena no sarežģītākajām filmās pēdējo gadu laika. Tik sarežģīta pēdēja filma bija The Lego Movie, kur pēc baumām advokātu bija vairāk nekā animatori, lai saskaņotu katru tēlu un katru sakāmo runu.

Vienīgās filmas, ko es patiešām gaidu ir Overwatch shorts :joy: kā uzzināt kad būs nākamā?

Ieauzties Blizzard offisā.

Bet orincipa, šamejie pat esot aizdomājušies, par pilno metru. Jeb divu OW pastāvēsānas laikā, īsmetrāžas viņi izlaiduši kopusmā gandrīz uz pilno metru. Tik pat daudz laika arī parasti prasa pilns metrs - tad kāpēc ne. Protams nav teikt, ka būs, taču fani pēc pēdēja īsā metra par Rein tiešām uzdevās ar šādu jautājumu, kā arī Activiossion Blizzard galvas par to atsaukušies labvēlīgi … par šādu ideju…

1 Like

Tai filmai būs jābūt vismaz 2h garai!

1 Like

Problēma tāda, ka hronometrāža ilgums arī var gan kaitēt gan iet uz labu.
Ja viņi tišām sadomās taisīt to kopējai massai, tad protams - kamēr
parādīsi kas un kā, bet ja priekš faniem - tad nu pietiks par ar standars
1:30h

1 Like
4 Likes

Kaut ko tādu es negaidīju.