Seriāli un Filmas ko es gaidu

@xHorrorGirlx re, tagad nav sajaukti topiki xD

@Especti Paldies.

FLCL seaons 2 and seaons 3.


p.s. par flcl runājot, es pilnīgi sapratu ap beigām visu kas notiek, stāstu, tēlus utt. Es nesaprotu kā var nesaprast. Es noskatījos 1. reiz ar eng dub un viss bija saprotams. Bet man īpaši šīs anime neinteresēja, likās ļoti garlaicīga. Bet ir interese redzēt kas būs tālāk ar šo 2. un 3. sezonu.

1 Like

Man ar ne īpaši interesēja flcl

i don’t care, maybe someone will
p.s. ļaundari vismaz jēdzīgi izskatās.

1 Like

Well… this makes me sad.
Teoretiski jau nav slikti, bet tik ļoti pieturēties pie anime zīmējumiem tādejādi zaudējot realistiskuma iespaidu manuprăt nav vērts :confused:
Bet tas ir mans nepopulārais viedoklis :sweat_smile:

1 Like

Tur ir īsti cilvēki, ko sirds var vairāk kārot?

Ja tā padoma… pēc maniem standartiem redzētais izskatās gana reālistiski, ja atskaida dažus CGI varoņus. Sajā seriālā bez mazumiņa vai pat daudzumiņa 3D grafikas neizbrauksi.

Man ļoti patīk kā ļaunie izskatās…
mani nedaudz izsit no koncentrēšanās Edward hair. Izskatās ļoti fake idk… :'D

Pirmā filma bija tik laba, cerams ka otrā varēs turēties līdzi :smiley:

4 Likes

Nu aktieri vien jau varētu pavilkt filmu, bet nu jā pirmā atstāja ļoti labu iespaidu, takā jācer, ka otrā nepievils

1 Like

Eh, vēl ilgi jāgaida līdz tam decembrim.

1 Like

Grāmata bija tik laba, esmu izlasījis gan latviski gan angliski versiju.

1 Like

Grāmatu neesmu lasījis, tādēļ pārāk negaidu.

1 Like

Nu redzēs kā animācijas veidā viņi uztaisīs godzillu. Cerams, ka skatāmu vismaz :smiley:

ALL THE YASSSSSS!

4 Likes

Gan jau, ka stāsta ziņā nebūs nekas īpaši kruts, bet nolāpīts, action gan izskatas, ka būs riktīgi labs :smiley:

Kad milzu roboti ciinaas ar citiem milzu robotiem vai monstriem, tad ir vienalga par staastu. Galvenais, lai labi izskataas. :smiley:

1 Like

Tur es tev pilnībā piekrītu :smiley: