Seksualitāte, stereotipi un kādēļ čaļi nevar vilkt kleitas

Oj, da vnk vairākums cilvēku nav tīri hetero vai homo

Nu neizvēlīgi visi palikuši ko lai saka

1 Like

Also, neaizmirsīsim ka agrāk vairāk cilvēki to vnk slēpa, jo tas bija nelegāli. Tagad vnk to mazāk slēpj, so cipari palielinās.

6 Likes

Jā un vēl šis tas saliekas kopā pa virsu. Kopējā popularitāte un informācijas apmaiņa ir tāda kā tā vēl nav bijusi iepriekš. Nebinaritāte ir kļuvusi krietni populārāka un zem tās ir ļoti viegli ieslīdēt, jo tā pēc savas būtības ir neviennozīmīga. Nez, atceroties skolas laikus, man kaut kā galīgi nepārsteidz šāds popularitātes vilnis.

Es gan paspēju izskriet cauri skolai, kad man īsti nebija ne interneta, ne šis te viss bija tik populārs. Skatoties uz šādos te visādos video izteiktajām domām varētu piekrist, ka bērni nav tā pati uzticamākā demogrāfija. :D

1 Like

Es par šo sūdu vispār aizmirsu, bet tur vēl ļoti ietekmē tas, ka ir daudz vieglāk uzlīmēt uz sevi šo leiblu, nekā cīnīties pret stereotipiem

Pret stereotipiem pa lielam ir bezjēdzīgi cīnīties principā.

Vb tieši tāpēc tu nevari staigāt kleitā bez sociālā nosodījuma, bet es varu biksēs)

2 Likes

kekexplode

1 Like

Kleitas vsp šķiet sasodīti neparocīgs apģērba gabals

Kad esi pie jūras, var pārģerbties, negaidot rindu pie kabīnes, var pat apakšveļu neuzvilkt atpakaļ. Kad ir karsti, tāda paša garuma šortos ir parasti karstāk. Arī vieglāk mainīt svārkus (nekā šortus) uz biksēm un atpakaļ, ja temperatūra ļoti mainās (piem., ceļojot)

1 Like

Nu paga paga, es runāju pa kleitām ne svārkiem, manā izpratnē tās ir divas dažādas lietas. Svārkus vēl es saprotu un tehniski tos mierīgi var valkāt arī čaļi, tikai tad tas par kiltu jādēvē un jautājum nebūs. Hell, labā dabā bija viens sirmgalvis ar kuplu bārdu ādas kiltā un vestē.

Also ja pārģēbjas mājās tad automātiski izkrīt gaidīšana uz kabīnēm

1 Like

Man šķita, ka kilti ir tikai scotlandiešu apģērbs

1 Like

Vismaz skaists. Vot bikses bez kabatām…

Vispār kleitas varētu būt viens no skaistākajiem apģērbiem vispār.

1 Like

Atceros es gejbārā redzēju čali svārkos. Tie nebija ar rūtiņām vai kā tamlīdzīgi un es tos ne uz reiz pat piefiksēju. Pats pa sevi pie mums un lielākoties pasaulē tu izcelsies, bet kā angliksi saka you cound pull it off.

Kleitu augšdaļas gan būtu problēma, nav vīrišķo analogu tām. Vēl jautājums vai, teiksim, muguras izgriezums izceļ čali glaimojošākajā gaismā. :D Var jau mēģināt imitēt kleitu ar tank topu un svārkiem.

1 Like

Es tieši šodien redzēju labu piemēru

2 Likes

Kleitas ir praktiskas! It īpaši ar kabatām! Man liekas skumji, ka vīrieši nevar izbaudīt kleitu praktiskumu un ērtumu bez jocīgiem skatiem. Sievietēm tādā ziņā ir paveicies - var vilkt pilnīgi jebko un iepirkties visās veikalu sadaļās un pilnīgs chill. :grin:

2 Likes

vienīgais kas nav sievietēm ir staigāt ar atsegtām krūtīm. ir normāli ja karstā vasarā čalis bez krekla drasē pa dārzu, bet jocīgi ja meitene tā darītu :thinking:

2 Likes

Atklāti sakot es sen neesmu tā publiski staigājis bez krekla. Too self conscious about the jiggle physics XD

Also, I get sunburns in no time

O jā! Toč - daudziem ir bail no sieviešu krūšu galiem!

Tikai jāatceras, ka tā ir tieši mūsdienu Eiropas sieviešu veiksme, mūsdienu vīrieši arī var izcīnīt tādu veiksmi saviem pēcnācējiem

1 Like