QUALITY animācija. (mild naruto spoilers)

Jā draugi, ir laiks parunāt par animāciju (un, protams, arī art mākslas dizainu) nesen nostaļģijas nolēmu vēlreiz noskatītes naruto no sākuma līdz beigām (bez filler sērijām, https://www.animefillerlist.com/ noderīga adrese btw) nerunājot par OG nurutu, uzgāju uz vienas sērijas kur gandrīz neko nevarēju uztvert nopietni, animācija ir stīva un character design kvalitāte ir izmesta ārā pa logu. Šeit divi manis sagatavoti eksemplāri.


qualityyouth

Bet nu vīlies es neesmu, jo ļoti bieži ir pārāk rēcīgi, kā jūs jūtaties par sliktu animāciju, tas jūs uzjautrina vai turnoffo? Plus, varat dalīties ar saviem materiāliem, vēl vēlos parādit savu vismīļako sliktāk animēto ainu no visām ķiniešu multenēm (ironija ha), ko esmu redzējis.

Slikta animācija viennozīmīgi var sabojāt visu darbu. Svārstības tajā padari visu pat sliktāku, jo vājās daļas vēl labāk izceļas.

Atmiņā nenāk neviens darbs, kas būtu atklāti slikti animēts, bet tajā pašā laikā to būtu vērts skatīties. Ja mēs atskaitām, ļoti vecus un ļoti klasiskus gabalus.

Citām Anime, Blu-Ray versijā ir izlaboti visādi defekti. Tāpēc jāskatās ko ņemt. Airing Anime būs tikai TV versija, jo Blu-Ray izlaiž nedaudz vēlāk.

Polyphonica nav ķīniešu multene, wtf? Es pat nezinu nevienu ķīniešu multeni.

@GasaiYuno i think that was a joke ;d the meme, chinese cartoons xd
Bet ja vispārīgi, tad Ķīniešiem sāk parādīties vairāk un vairāk animes un pat kāda populāra kā “Kings Avatar / Quanzhi Gaoshou” un vēl kāda, daudz jau nav, bet nu palēnām palēnām.


Par tēmu. Es laikam vienīgi varu minēt Gangsta.
Piemērus nedošu, jo čakars, un tos var apskatīt manā Gangsta. apskatā pie “Vizuālais”.
Gangsta. / GANGSTA. ギャングスタ
Bet tik tā teikšu ka skatoties tv versiju pirmo reiz es īpaši neko netīkamu neievēroju, varbūt kādu vienu otru lietu, bet noskatoties vēlreiz un vēlreiz tomēr sāku pamanīt šīs netīkamās animācijas, kuras ir dotas tieši kā piemēri tai apskatā. Un pietam tās ar ir no Bluray / Dvd versijas nevis tik TV. Reāli viņi neko diži neuzlaboja starp TV un Bluray versiju, tik ko ļoti ļoti minimāli. :/

Nu pieņemsim naruto gadījumā toei animation katrai sērijai un retāk arkai nolīgst citus animatorus, tāpēc ir sērijas kas izskatās pēc maizes bet tad ir sērijas kur izskatās ka quality control ir vispār atmests.

Jā tu domā es vienkārši tāpat ierakstīju to kas iekavās, vari saukt arī par indonēziešu alu zīmējumiem ja palīdz saprast ko domāju

Un ir gan paliek aizvien populārāk un populārākas ķīniešu anime, atceros kādu gadu atpakaļ visi haipoja par to vienu kas bija takā sports anime bet par esports

Juu, bet gangsta art design bija solid bet tad studija bankrotēja (vai kas tamlīdzīgs precīzi neatceros pēc tam uztaisīja dimension w are lielu daļu no production team kas strādāja pie gangsta)