Rakstu ZPD par anime, vajag idejas/ieteikumus

Virsraksts jau diezgan labi izsaka manu jautājumu. Man ir doma rakstī ZPD par kādu anime aspektu. Pašam idejas ir, bet nekas īpaši veiksmīgs. Der gandrīz jebkāda ideja vai domu grauds.

Tu tēmē tieši uz japānas produkciju jeb arī animāciju kā kopumu?

Tēma jau ir ļoti plaša, takā grūti ieteikt, par visu ko jau var tur sarakstīt. Tu varbūt pasaki uz kuru pusi tev idejas ir un mēs lielie vērtētāji, tad arī nospriedīsim vai tai idejai būs būt un tad īsti ieteikt kaut ko

Anime stila daudzveidība. Tieši daudzveidība ir spilgtākā anime atšķirība no, teiksim, amerikāņu veidojumiem.
Vēl plaša tēma, kurai netrūks materiāla - perversijas izpausmes iekš anime. :lol:
Var pievērsties sēriju veidošanas specifikai - lielākā daļa seriālu ir balstīta uz noveli, spēli vai komiksu, kā arī animēšanas izmaksas ir salīdzinoši zemas, ja mēs atkal salīdzinām situāciju ar Ameriku. Arī nav retums, ka anime tiek veidota, lai reklamētu mangu un kāpinātu tās pārdošanas apjomus.

Var arī rakstīt par pašu animes sākumu? :confused: Labi ka man ZPD laiks jau beidzās :smiley:

Labi, ka man nav ZPD un nekad arī nebūs tāds jāraksta. :smiley:

Bet par tēmu, hmm, vatbūt kāda no šīm varētu būt pietiekami interesanta:

  • Anime stili jeb atšķirība starp Japānas, Ziemeļamerikas un citu valstu animācijām (jā, CN skaitās, jo anime un multenes dienas beigās ir tas pats, tikai atšķiras stili) - courtesy of Menestrels;
  • Anime un televīzijā pieejamo seriālu un filmu salīdzinājums jeb plusi mīnusi attiecībā pret TV;
  • Anime kā kultūra

Nezinu, vairāk šobrīd nevaru iedomāties.

1 Like

beidz paņem noralu temu, par kuru tev kategoriski pohuj. Galvenais, lai var no altanta novilkt… :confused:

jo tavejo zpd ne lasis, ne skatisies. sitis ar āmurigiem jautajumiem pa galvu un pilniba pat normal neuztvers tavu zpd. Skolai ļoti nepatik radoši un oriģinali cilvēki… :confused:

2 Likes

Es ar domāju, ka nav labākā tēma, pārsvarā tik dēļ aizspriedumiem, bet nu… Es piemēram paņēmu tēmu par maksājuma kartēm, uztaisiju 2 dienas pirms vajadzēja nodot un bija ok 8 dabuju :smiley:

Man bija tēma par datora ietekmi uz veselību un komisijā bija vecās kuces, kuras joprojām lieto žurnālus, kaut gan sen izgudrota e-klase… Pat titullapu nelasija, jautāju visādus tizlus jautājumus, kurām būtību pat nejēdza un beigās ielika 4, jo… hujs zin kapēc…

Oho, mums gan nebija tādu tantīšu, bija daudz dažādu tēmu, piemēram viena meitene taisija zpd par abstrakto mākslu tur visādi izstāstija un dabuja 10, takā tas laikam vairāk atkarīgs no tā kas vērtēs

nu hz, visu bija paņemuši kkādas ekonomikas temas un norava 10. tie, kas peņema kko ne par ekonomiku dabuja četri, :confused:

Zinu tas ir samērā liels risks, bet gribas kaut ko ne tik samākslotu. Mums ir vecis, kurš par deep web raksta, tāpēc nav tik traki.
Vēl bija doma par spēles teoriju. Paredzēt spēlētāju domas, gājienus uz priekšu.

ņem par ekonomiku, saņem drāno astotnieku un nesarežģī sev dzīvi. Ja gribi animes papētīt, tad pēti ārpus skolas… Es tev, kā vidusskolas veterāns to saku… :confused:

Laikam tā arī darīšu. :smiley:

Anime pētniecisko darbu īstā vieta ir te, AnimeForums.lv. Pat kaut kādā mākslas skolā par anime tēmu nebūtu diži priecīgi. :smiley:

Eu, nu nekļūstam par amerikāņiem. Es teiktu, labāk noriskē. Rakstot par kaut ko, kas galīgi neinteresē var iebraukt tikai auzās. Pirmkārt tu to darīsi tikai atzīmes dēļ, otrkārt to būs grūtāk prezentēt, jo tas tev šķitīs fucking garlaicīgi.
Rakst ar entuziasmu un pasniedz ar entuziasmu. Vērtētājiem nepatiks, nu ieliks tev zemāku atzīmi nekā Anniņai, kura rakstīja par Centrāltirgu, bet vismaz tu būsi uzrakstījis kaut ko, par ko varēsi būt priecīgs un apmierināts. Vismaz cik atceros sevi, tad nekad nevarēju ciest rakstīt par tēmām, kas šķita galīgi garlaicīgas un bezjēdzīgas.

1 Like

Uz līdzīgas nots es izveidoju lappu. Man tikai vajag konkrētu aspektu. Sākumā bija doma par Tsunderēm, bet tur bija daudz caurumi un paredzami pētijumi. Tad tāda maza stagnācija iestājās.

Par tsunderēm prezentēt tad vajadzētu kādam kurš ir redzējis anime

Zinatniskais Petniecskais raksts arī interesantu anime tematiku padarīs par tizlu rakstu. Jāraksta oficiālā zinātniskā stilā. Daiļliteratūras jāmet malā. Un tizlākais tas, ka neviens tavu darbu tik un tā nelasīs… :confused:

Es nerunāju par rakstīšanas stilu. Es runāju tieši par pašu tēmu. Ja tev ir interese tēmā, par kuru raksti, tad ir vieglāk rakstīt.
Un es arī nelasītu tos ZPD, ja lielākā daļa no tiem būtu vienādi. :smiley: