ZPD PABEIGTS- Anime subkultūra Latvijas teritorijā

ZPD ir gatavs un jau aizstāvēts!
Dabūju 9 WHOHOOOO, jo skolotāji ne čiku ne grabu no anime :smiley:
ZPD var skatīties šeit: http://s2.pdfconvertonline.com/convert/p3r68-cdx67/g9noi-5vbcx/g9noi-5vbcx.htm

Un beidzot es varu zviegt par šo video :DD

PALDIES VISIEM KAS MAN PALĪDZEJA UN ATBALSTĪJA!!

9 Likes
4 Likes

Tas video ir soooo true :D

Bet kopumā apsveicu :D

4 Likes

Ah, pārsmējos par video, nebiju redzējis :smiley:

Un labs darbs :wink: Tagad vismaz var neko nedarīt :smiley: Ja vispār kaut ko darīji iepriekš :smiley:

2 Likes

Es arī nebiju redzējis, riktīgi labs! :smiley:

1 Like

Es vienu dienu nobastoju skolu un rakstīju ZPD no 8:00 no rīta līdz 00:00 :DD Vispār nenosēdos no kompja. I did alot XD

Es savu zpd uztaisiju 2 dienās un pat tad katrā dienā knapi 4h kaut ko darīju, dabūju savu 8 un pietiek. :smiley:

1 Like

Apsveicu! Mūsu skola neļāva pārsniegt 30 lapaspuses. :smiley: Es pati sataisiju knapi 23 :smiley:
Well played GG bija interesanti palasīt. Žēl ka nebija 10 ~_~

1 Like

Nevēlies izdzēst to ZPD un dalīt pēc pieprasijuma tiem ,kas vēlās pašpikot? :smiley:

3 Likes

Apsveicu!

1 Like

Apsveicu ar izdarīto! :slight_smile:
Darbs izskatās labi.

Pārlasoties man gribējās sadusmoties par tiem otaku cilvēku izskatiem, jo pēdējo reizi saskāros ar lightweight otaku (2016.g.) un tikko uzzināju , ka arī pop otaku (2012.g.) :smiley: kur abi šie termini izmantoti “Kawaii international” modes raidījumā.
Un beigās animes apraksti, pāris, ko izlasīju, izklausījās tik fantastiski, ka šķita, ka neesmu tās animes nemaz redzējusi, lolol :smiley:
Bet nice job anyway, patika character salīdzinājums! ^.^ (tieši vakar vēl uzdūros rakstam, kur ko rakstīja par dažādību, ka Amerikānu power girl multenēm pietrūkst varoņu dažādība :D)

Damn, ja aizstāvēji 11. klasē, tad 12. klasē tikai eksāmeni jākārto - tā tas nākas? ;o

2 Likes

Man jau patīk ka pirmo reizi redzēju to video Bioloģijas stundā, mums to uzlika ZPD vadītāja. :slightly_smiling:

Apsveicu!
Manā skolā par ZPD maksimāli dod tikai 8… 9 tad ja saņem vietu Rīgas konferencē un 10, ja tiec tālāk uz Valsti.
Pagaidām ar savu ZPD esmu 8 stadijā, bet cerēsim ka paņems uz Rīgu :slight_smile:

2 Likes

apsveicu… bet man tavs ZPD nesledzas… vari ludzu to man atsutiit… man butu par labu tavs ZPD… es arii rakstu par anime
Please! :-)

Uzrakstiju viņai FB. Kādu laiciņu būs jāpagaida :smiley:

Man ir šis darbs, bet bez autora atlaujas negirbās parsutit…


Interesanti vai jau būs laiks bakalaura darbam par anime?

2 Likes

Blin, tiešām, lieliska ideja. Žēl, ka pati neīsto programmu izvēlējos, nesanāks par šo XD