ZPD (Palīgā)

Hey!
Jau atkal, man vajadzētu palīdzību no Jums, dārgie AnimeForuma atkarīgajiem :smile:

Man vajadzētu ZPD pastastīt par populārakajiem iedalījumiem, fanu bāzem un žanriem Anime subkultūrā.

Man ir apmēram ideja, kas tagad ir populārs un kas vienmēr ir bijis populārs, bet es īsti nezinu kā lai iedala šos mainstream mīlētajus, Boobs mīlētājus vai gore mīlētajus…Any idea?

Jebkāda palīdzība noder! Paldies par atsaucību :slight_smile:

iedali peec tipa ar pash izdomaatu nosaukumu, kaut gan tas istii neskaitiitos pareizi, skatijos youtube channel - TheAnimeMan, vinjs iedalija cilveekus pec taa kadi vinji ir un kaa uzvedas un kam seko liidzi, iedalija cilveekus spriezhot peec savas pieredzes kuru ir ievaacis pavadot anime forumos.

2 Likes

Aptuveni tā, kā es iespējams darītu:

Idejiski sadalītu darbu trijos laika posmos, piemēram: mūsdienas, 5 gadus atpakaļ un desmit gadus atpakaļ.

Izpētot katru šo posmu, gala rezultātā varētu salīdzināt, kas tad ir saglabājis popularitāti: žanrs, konkrēta anime, stils utt., umtl. Principā izpētot, katru šo laika posmu, automātiski radīsies ideja, kā iedalīt mainstream mīlētājus un citas sugas skatītājus.

Aptuveni šādu ideju varu pasviest, balstoties uz “kas tagad ir populārs un kas vienmēr ir bijis populārs”.

2 Likes

Noteikti vari rakstīt par demogrāfijas slāņiem - shounen, shoujo, seinen un josei. Katram savas specifiskas iezīmes un popularitāte.

Tālāk tiešām jāskatās uz specifiskiem žanriem, kas bija populāri iepriekš un kas ir populāri tagad - harem, horror, ecchi, mecha, utt.

3 Likes