Rakstu ZPD par anime, vajag idejas/ieteikumus

un zpd ir tikai atzīmes pēc darbs… ja riskēsi, tad tevi izmetīs no vidusskolas jau vienpadsmitajā klasē… :confused:

Runā no pieredzes? :smiley:

Bet nu hvz. Neesmu nekad rakstījis, jo mācījos profenē. Tikai runāju kā uzskatu.

1 Like

Zpd atzīme tev dod tikai tad, ja tu esi izdomājis kur tālāk studēt un tu par to tēmu arī taisi zpd

Es piemēram nezināju, kur vēl iet studēt 11 klasē un man bija vienalga kāda atzīme, ka tik sekmīga

Ja tu nezini, kur tālāk iesi studēt vai arī, ja esi izdomājis un tev tai lietai kaut kādu zpd nevajadzēs tad tik droši taisi par anime tematiku. Es tikai ieteiktu tev taisīt kaut ko, kas varētu būt interesants arī klausītājam

Kas tev ir “neviens nelasīs” u.t.m.? :open_mouth: Varbūt tev bija slikta pieredze ar ZPD bet tas nenozīmē ka uzreiz visiem tā būs… :anguished:

2 Likes

Redzi mana doma studēt tālāk ir saistīta ar rakstniecību. Konkrēts virziens man nav, bet ir doma uz videospēlēm vai novelēm. Smth like that. :smiley:

Pieļauju, ka varētu sanākt ar anime OK tādā gadījumā. :slight_smile:

izklausas bedigi… :confused: macities par radošu cilvēku… :confused:

Studēt un pilnveidot radošu cilvēku sevī.

Hey! Cilvēks vismaz cenšās kaut ko darīt ar savu dzīvi. :smiley: Es vispār aizgāju no RTU prom, gadu neko nedarīju un tad sāku vergot Lattelecom. :smiley:

1 Like

hz, manuprāt, galīgi nevar iemācīties radošumu vietā, kur tev mācīs to pašu, ko pārējiem 100 cilvēkiem… :confused:

Tas ir jāatrod sevī. To jau zinu, atradu pirms kāda laika. Viss ok. Katram ir sava interpretācija uz pagātnes literatūrzinātni, kā tu to parādīsi/pārveidosi mūsdienu formā, lūk tas ir atkarīgs no tevis.
Bet tik un tā jāizdomā tā tēma.

Iemācīt dažam labam pat nevarētu, ja grupā būtu tik 2 cilvēki, ja negrib neko uzzināt un pilnveidoties, tad nekas nenotiks, ja grib tad grupā ar tiem visiem 100 būs ok

Nu varbūt jāsāk ar to kas tevi piesaista iekš anime? Un tad varbūt pat tēma sanāks

Visvairāk pats storys un detaļas… Tur ir jādomā.

par klišejām vari mēģināt izspiest lappaspusīti… Bet priekš sakarīga darba. :confused:

Stulba ideja bet praktiskajā daļā tu vari pats izdomāt savu anime/mangu :smiley: sižetu un aprakstīt kas bija grūts u.t.m. ja jau tu tēmē uz rakstniecību :slight_smile:

1 Like

Var jau taisīt tikai teorētisko jeb esejveida darbu, bet tad 10 laikam nevarēja dabūt

zinot to sistēmu… iztērēsi visu savu laiku, ienīdīsi sevī par to, ka izvēlējies tēmu un dabūsi 4… Un tie, kuri nokačāja no atlanta dabūs 8-10 :confused: