Rakstu ZPD par anime, vajag idejas/ieteikumus

Vismaz manā skolā nevarētu bez praktiskās daļas :smiley:

1 Like

Nu ko tu tik negatīvi izturies pret ZPD? :anguished: Man piemēram patika sava tēma un arī es tur ieguldīju daudz laika un beigās braucu uz daugavpili aizstāvēt…

1 Like

es augstāk rakstiju kāpēc…Komisija… Kundzīte gados, kura datoru mūžā nav redzējusi jautā un komentē visādās muļķība, kuras pa TV saklausijās (piem. Ka dators izdala radiaciju un zombē cilvēkos programmu…). Un pat neatvērot manu ZPD , šaubos, ka izlasija titullapu, vērtē viņu uz četrnieku… Pusotru gadu… Katru dienu… Bibliotēka, Interntes, aptaujas… lai kaut kāda kundzīte liktu četrnieku tikai tāpēc, ka viņa ir ekonomikas skolotāja un par datoriem neko nezin… :confused:

Nu praktiskā daļa… Tā varētu darīt. Man jau būtu pavisam vienkārši, jo 3 noveles jau +/- gatavas. Un grūtākā daļa ir “noslīpēšana,” ja nestaigā pa redakcijām, tad ar slīpēšanu var nodarboties nedēļām ilgi.

Tātad tev vienkārši nepaveicās…jo manā skolā lasīja katru ZPD lai tik būtu kur piekasīties un teikt kur vajag labot, pat ja tēma bija pilnīgi sveša… :neutral_face: Es sevi kā piemēru varu minēt … :smiley: … Mana tēma bija saistīta ar fiziku un lasīt manu darbu deva latviešu valodas, matemātikas, ekonomikas un informātikas skolotājām un arī kad es aizstāvēju savu darbu es viņu prezentēju tā lai skolotājām un arī skolēniem būtu interesanti un man sanāca :smiley: Pat tie kuri fizikā bija uz “Jūs” mans darbs šķita interesants.
Oi… novirzījos no tēmas … :hushed:

1 Like

Nu re cik jauki jau puse no ZPD ir gatava :smiley:

Ja pareizi saprotu, uz tām iestādēm iet mācīties rakstīt nevis diži radīt. Lai pierakstīt savu labo ideju, tev jāprot to noformēt.

1 Like

Priekš ZPD anime nav labākā tēma, mūsu cilvēkam tā ir sveša un nepazīstama tēma. Ja tā padomā, nav neko diži nepazīstamākai par datorzinībām. :smiley: Nekas neiespējams nav. Gan jau ar veiklu mēli no tantukiem atsitīsies. :lol:

Šo es varu pārāk labi iedomāties galvā. :smiley:

Come at me bro :smiley:

Es domāju tantukus pret datorradiāciju. :smiley:

Man ZPD ir tāda pati animes ideja. Līdz ar to tu nēsi viens kas šobrīd mokas! :3
Es vienmēr esmu domājusi ,ka jāraksta par to kas patīk, par to ko zini viss labāk.

Monologs par Animi man literatūras eksāmenā izdeva 9 :smiley:
Galvenais darīt lietas ar jūtām! ^^ <3

1 Like

Nice. Vismaz neesmu viens. Bet ar idejām tev neiet ar?
Nu vienīgais progress man ir par to, ka varētu noveli salīdzināt ar anime, bet tas liktos garlaicīgi pilnīgi visiem bez manis. :smiley:

1 Like

Pastāsti par anime/mangu kā tādu, nedaudz par daudzveidību un salīdzini amerikāņu komiksus ar mangu/anime. Kaut ko vēl pēc tam piemet klāt. :smiley:

Nyuu, mana draudzene spēli taisa.
Man bija ideja, par cik cilvēki nezin animi, izskaidrot un redzēt ka cilvēki reāģe uz animi. :3 Bet tam atkal vajadzīgi 30 cilvēki, lai to testētu un video filma būtu ļoti laba, kā react show. ":3 Kādu horror :smiley:

1 Like

Baigi nice. Man gribas rakstīt anime/video spēles. Ir jau daudz idejas un rakstiskais materiāls.

Sounds good. :smiley:

1 Like

Tagad tikai ir jāatrod cilvēki, lai var izveidot grupu, un kaut ko izveidotu.

1 Like

Es pats jau kādu laiku gribu izveidot savu VN, tikai nav naudas, lai nopirktu to štruntu ar ko veidot (stīmā bija) un grūti tā vienkārši ņemt un uztaisīt. :smiley:

1 Like

Vienam jā.