Paziņots THE ONE PIECE - jauna One Piece anime adaptācija

No Netflix dzīlēm ir iznācis paziņojums par jaunu One Piece adaptāciju ar nosaukumu “The One Piece” pie kuras strādās studija Wit, kas ir veidojusi tādus darbus kā Spy x Family un Attack on Titan 1-3. sezonu. konkrētus datumus kad tieši šis varētu tikt izlaists pagaidām neesmu manījis.

Ņemot vērā, ka oriģinālā One Piece adaptācija aizsākās tālājā 1999. gadā, kas jauns un ar lielāku budžetu varētu galīgi nenākt par ļaunu.

es zinu ka tādi gadījumi ir bijuši, bet nu ar one piece šitā darīt šķiet ķecerība
VA jau par vecu lai ietu tam visam cauri vēlreiz, bet jaunus likt arī nešķiet pareizi, tomēr viņi ir saauguši kopā ar saviem tēliem

cik esmu pašus sākotnējos one piece klipus redzējis… it’s janky, but in heartwarming way. Kā bērna zīmējums pie leduskapja

1 Like

1999. adaptācijā jūt vecumu. Tā nav slikta, bet viennozīmīgi veca. Es pie tās ne pārāk gribētu atgriezties, bet mierīgi varētu iemest aci jaunā veidojumā.

A tu paskaties uz to tā - tā nav veca, tā ir retro

Pilnīgais toei vintāžs

Nokaunies šitā runāt par One Piece. :face_with_peeking_eye:

Fiksi turpini kur esi palicis un pabeidz visu. :face_exhaling:

1 Like

Lai piebeigtu One Piece man jāinvestē pēcnācējā, lai tas pabeidz manā vietā. :joy:

Nav tik traki. Man pašam tikai kādas 150 epizodes palikušas. Kad sacēlās haips par cīņu ar Kaido, sagribējās turpināt, bet es nevaru… :pensive:

Nesen sanāca atsaukt atmiņā 10+ gadu vecu animē sākuma sižetu un noskatīties Netflix “One Piece” ekranizāciju … Atšķirībā no daudzām citām pēdējā laika ekranizācijām, kuras man likās vilties, beidzot biju atradis kaut ko, kas man likās tik pat interesants kā oriģināls!
Scenārija veidotāji veica nelielas atkāpes no oriģināla sižeta, taču saglabājot kopējo atmosfēru un dinamiku, kas ir īpaši sarežģīti, veidojot live action no 2d anime!
Pirmajā sezonā tika ietverti notikumi, kuri norisinajās sēriju sākumā, kad izveidojās “Salmu cepures” pirātu komandas kodols.
Kopumā patika pat manai sievai, kas parasti par animē izsaucas “Kas tas par sūdu, ko tu tur skaties?”