Kā domājat vai ir jēga man tulkot anime?

Kā domājat vai ir jēga man tulkot anime?

Vēlos zināt, jūsu viedokli.
Es cenšos tulkot, bet nezinu vai patīk kādam.
Un cenšos pārskatīt sērijas, lai viss būtu labi.
Bet tagad pēdējā laikā jūtu izdegšanu, jo skola un darbs.

1 Like

Šādos gadījumos manuprāt labākais ir paņemt pauzi un tad jau paanalizēt. Ja jūties slikti, tad jāatpūšas, un nav jāskatās vai kāds no tevis kko gaida vai nē. Hiatusi jau kļuva par mākslinieku kultūras daļu un tas ir pareizi. Veiksmi!

3 Likes

I second what 0rie said.

Varbūt izklausīsies skarbi, be teikšu kā ir.
Latvijā to nav vērts darīt, pat ja dari ļoti labi. Ja ar šo nišu varētu pelnīt atpakaļ kādu naudiņu, viss būtu savādāk. Parēķinot pavadīto laiku un atguvi interneta sirsniņās, nav izdevīgs pasākums. :D
Tāpēc kā teiktu Daniels - AF tulkojumus ne velti piemeklēja dodo liktenis. :D

3 Likes

Jēga vienmēr ir, ja tu to redzi. Tiesa gan tulkojumi pie mums nekad nav bijuši tik karsti, lai kāds tev skrietu pakaļ kliedzot, ka vajag vēl.

Es biju gana fanātiķis, lai nauda te nespēlētu lomu. Ņemot vērā stundu apmēru, tā pat vajadzētu daudz naudas. Pirātisma sastāvdaļa bija tas, kas lika novērsties.

1 Like

Ak jā, piemirsu sava posta beigās uzrakstīt - neņem vērā ko citi saka, vienmēr dari to, ko sirsniņa grib. :3

Ja būtu kaut kāda atguve no visa ieguldītā laika, es pat būtu iztulkojis jau one piece. :D

Ja pašam patīk ar to nodarboties, tad jā. Ja tas ir hobijs un aizrauj.

Teiktu - tā, ja jūties noguris - attej, atpūties, pārskati darbus un ko sagaidi no tā. Ja tev patīk to darīt, tad nemeklēsi jēgu tam darīt vai nē. Jautājums ko sagaidi? Ja saproti, ka tavas gaidas ar realitāti nekrustojas - tad protams, nav ko mocīt.

Paldies, jums visiem par atbildēm ņemšu vērā sacīto paņemšu pauzi pagaidām, pašam patīk to darīt. :slight_smile:

3 Likes