Overwatch confessions, jeb tas ko tu nezināji par OW

Es domāju ka jā :joy:

1 Like

Ka tas izpauzas? Budama dva katupultejoties,ar lec ara no kresla?:joy:

2 Likes

Mēdz gadīties, ka sīvākas kaujas laikā es pagriežoties pieliecos uz attiecīgo pusi vai arī kad redzu ka uz manis lido raķete vai Hanzo bulta arī mēdz pieliekties uz vienu vai otru sānu itkā mēģinot izvairīties. Tas nedausz kaitina, bet… tā gadās

XDDDDDDD

Tādos brīžos var gadīties ka es pieliecos uz pusi uz kuru man jālec xD Tas vnk notiek. Pat VR nevajag, lai tik ļoti iegrimtu spēlē :D

2 Likes

Vajag uztaisīt video par to kā tu spēlē būtu interesanti paskatīties :joy:

Vaitad ps4 spēlētājiem nekadās kustināt arī džoistiku līdzi? :smiley:

Man spēlējot ,par pirkstiem un acīm nekas vairāk nekustas :joy::joy::joy::joy:

Hmm, kāds man būs nākamais līmenis spēles iegrimšanā? Kļūt par D.vu? xD

Hmm tas būtu interesanti :heart:

+

4 Likes

Gaidam.

Un šitais brīnums arī nosacīti strādā. Spēj izdvest skaņas un “šaut”.

2 Likes

tatad Ana boost -dod 50% lielaku uzbrukumu un 50% samzaian ienakos
o
hog ult bustot situativi jo hog ults jau ir vines no lielakijem dps ultiem ka ari parasti hp vinam pietiek

solder noteikti jo lauj ilgak dzivot un izdot lielaku dps

Genji Notiekti ja( vins maak spelet) jo labs genji pa ult nogalina 3-5 cilvekiem stabili

Winston nezinu

Reaper notiekti jo tagad vina ults shauj cauri barjeram bet parasti vinu censas vnk nogaliant atraak(jo es piemeram dzirdu kad vins met ult un jau skatos no kuriens vins lidos leja) bet ar ana boost tas ir imba

Par bastionu vinam ir 8 sekundas ults 1.11 dps pie tam vinam ir bug ar pirmo savinu tatad labakaja gadijuma 7(parasti 5-6 savieni) sanaks no kuriem 3 bus rocket jump un 4 savini pa pretiniekiem bastionam jaubt LOTI labam lai vinu ana boostotu jo BEZ ana ults vinam ir ~200 dmg tatad ar ana boost 300 dmg seit nu ir jaskatas vai ir kads varonis kuru VAJAG 100% iznest ar 300 hp.
labakas variants ir boostot bastionu kad vins ir turret moda vins izdod vairak dps neka ar ult (vismaz lidz augstam dimantam pec tam jau pats zini kaa labak)

Par mercy GALVENAIS uzdevums turet visus dzivus uz to ari vajag fokuseties dmg boost izmantot tikai tad kad visi vesli

1 Like

Šodien redzēju, kā kāds spēlētājs manā komandā atrada Doomfista bagu. Tagad es to arī māku. Ir diezgan interesanti palidināties pa mapi. Hmm kā reaģēs pretinieki redzot lidojošu Doomfistu, kas šauj no savas rociņas? xD

2 Likes

REPORTED!!

Reason: Unfair play! LEAVER! CHEATER!

1 Like

Kāds grib šovakar paspēlēt? :kawaii_potato:

Ok, mēģināsim :smiley:

@Kadiljaks kā ar tevi?

No darba atnaku ap 11… man jau nekas nav preti…

1 Like

es būšu mājās ap 19:00, then gonna hop on ow.
parasti gulēt eju ap kādiem diviem, so np :D

1 Like

#confession:
es nezināju, ka mūsu uzvarai vitāli svarīgi ir tas, vai pretinieku komandā ir d.va vai nav

2 Likes

D.vas spēks :grin:

Dva_WATCH_OUT

precīzāk, ja pretiniekiem ir d.va, mēs uzvarēsim. ja nav, mēs zaudēsim

neatceros, cik spēles nospēlējām, bet spēlēs, kur pretī bija d.va mēs 100% uzvarējām