Vai Overwatch vajadzētu ieviest kritiena DMG?

Kā jums šķiet, vai OWā vajag pievienot dmg no kritiena? :thinking:

Manuprāt , nē , padomā kā būs ja spēlēsi ar widow un stāvēsi uz malas wai tas pats ar doomfista spēju pašam tā teikt pacelties gaisā ,kā pašam liekas?

Ja tā ir spēja, tad ne, bet ja piemēram nokrīt no augstas vietas, vai arī tika uzlidināts gaisā

1 Like

Tu varētu supportam uzrakstīt varbūt ievieš gamemode

1 Like

Absolūti neiederēsies spēle mehānikā - viņi taču supervaroņi!! Bet nopietni- ļoti daudz personāži kuri tā vien lido un lēkā un tas būtu pielīdzināms pastāvīgai pašnāvībai, vismaz mēģinājumam.

Pats bieži biju aizdomājies par šo jautājumu - un domāju, ka par tik banālu lietu viņi jau sen ir domājuši un veiksmīgi izsvītojuši, jo savādāk būtu pārāk sarezģīta spēlēšana… tiktu izjaukts spēles ritms, kurš kļūtu lēnāks, jo neviens liki negribēs zaudēt HP un healeriem radīsies liekas galvassāpes… lai gan, testa serveros (nezinu, varbūt jau ir live) bija uzlikta pilnīga jauna “kustību” sistēma, kas daudziem personāžiem gāja tikai uz roku - piemēram Lucio (braukājot pa sienām) vai Winstons (lēcienā) varēja paņemt krienti asākus pagriezienus, nekā līdz šim.

3 Likes

Tomēr, vismaz minimālu dmg ir jāsaņem, jo… Vai tas ir normāli, kad 600kg Bastions uzlido 25m augstumā un nemaz nesaņem nekādu bojājumu??

Viņš ir metāla bleķis, bleķim nesāp!

Bet bleķis vsr izjukt ps gabaliem

1 Like

Bleķis, nokrītot, sev pielabo iebortētās vietas .

Ņemot vērā, ka spēles visumā pastāv tēli, kas nav īsti piesaistīti laikam, spēj atdzīvināt cilvēkus, spēj pārvērsties par ēnu/dūmu mākoni, pārlādējot ieročus vecos vienkārši nomet un izvelk jaunu pāri, kritiena dmg neesamība nav īsti visnereālistiskākais aspekts.
Piedevām tad tādas jautras lietas, kā, piemēram, Oasis jump pads, būtu ne visai interesantas.

1 Like