Overwatch fandom

Overwatch ir komandu, multiplayer, pirmās personas FPS shooter video spēle, ko izveidoja “Blizzard entertainment”. Spēle tika izlaista 2016. gada maijā un ir pieejama gan uz PC, gan uz PS4 gan uz Xbox one. Overwatchā tiek izveidotas 2 komandas pa 6 cilvēkiem, kur katrs spēlētājs spēlē kā viens no 26 varoņiem, un komandas galvenais uzdevums ir ieņemt, vai aizsargāt kādu no spēles mapju mērķiem. Varoņi ir sadalīti 4 grupās - Offense, Defense, Tank un Support, lai paaugstinātu iespēju uzvarēt, ir nepieciešams vismaz pa vienam varonim no katras klases. Overwatch spēli spēlē vairāk kā 35mlj. spēlētāju pa visu pasauli.

@Menestrels or @Rain izdzēs, pliz, šo tēmu. Oni chan noteikti nav izlasijis noteikumus, pirms fandoma tēmas izveides :smiley:

1 Like

Jā, nebiju xD

Šajā topicā pie fandom kritērijām neatbilst pilnībā VISS :smiley:

Kāpēc??

dieva dēļ, izlasi noteikumus :D

Tu gribi fandoma aprakstu? :smiley:

Tu joprojām neizlasiji, vai ne :D Kā jau minēju te ir slikti viss sākot ar tēmas nosaukumu :D
image

Ar šo fandomu aizraujas vairāki cilvēki. Un šī ir aizraušanās ar kko konkrētu. Apraksts tūlīt būs :smiley:

1 Like
1 Like

Es beidzot dabūju jauno Mcree skinu no šī gada .

Man šajā eventā ar skiniem diezgan labi veicas, jo es vēl nesen dabūju Meijas legend skinu :smiley:

Nu jā , es esmu Nopircis Roadhoga pagājušā gada skinu + loot box dabūju Mei skinu , un vēl tas Mcree , mēs ar @vriska grindojam kopā , bet Jeffs viņai nedod nevienu legendary :confused:

Man nedeva nevienu legend ziemā, bet viņai deva diezgan daudz… :smiley:

Nu es gribu dabūt vismaz vēlvienu .

Nopērc :smiley:

Man ir tikai 400

Nopērc lootboxus

Tu esi pircis ? Aj meh , es netērēšu prieks loot box naudu :joy: