Overwatch confessions, jeb tas ko tu nezināji par OW

Tas bija skarbi :joy:

Es tikai šodien atklāju to, ka Mejas pašas ledus sienu var novākt nospiežot “e” ottreiz :neutral_face:

izsklausās ka kāds smagi kļūdījās

What happened?

šis uzreiz lika šo iedomāties
image

1 Like

Notika tas, ka visas tās taktikas, kas man neizdevās paša uzceltās ledus sienas dēļ neizdevās, jo es vienkārši nezināju kā to sienu nojaukt xD

2 Likes

Šodien spēlējot ar @Kadiljaks OW kā Bastions mani nanoboostoja Ana. Es biju Bastiona recon konfigurācijā un atklāju vienu foršu lietu. Izrādās, ka tad viņš sāk šaut ātrāk un skaņa bija praktiski tāda kā šeit:

1 Like

Uzgāju vienu interesantu brīnumu, mods priekš pirmā DOOM

3 Likes

Izrādās, ka dažiem varoņiem uzbrukuma bojājumu nosaka tas, cik tālu atrodas pretinieks. Piemēram Meijai šaujot savas lāstekas un Mccree šaujot no sava ieroča. Citus vēl neesmu testējis

1 Like

Kāpēc Reinhards spēj tik ātri tikt pie tuvākajiem pretiniekiem, kas no viņa bēg, ja viņu ātrums pamatā ir viens un tas pats?? (5,5m/s) Tas ir ļoti pamanāmi, kad spēlēju ar varoni, kuram ir zem 300hp un sākumā es tieku drošā attālumā no Reina, un kādus 2 vēzienus viņš palaiž garām, bet ar trešo un ceturto jau mani nobeidz pat, ja mēs kustējāmies vienā virzienā

1 Like

Es šodien atklāju ka ar mercy damage boost var boostot pašu d.vas bumbu tai dodot lielāku damage .

Pamēģini pats vicināt milzīgu veseri un gravitācijas likumi tevi pašu nesīs uz priekšu.

OW nav gravitācijas likumu xD

Itkā nekur nav rakstīts, ka viņa vesera sitiena rādiuss palielinās ik pēc pāris sitieniem, bet kāpēc gan tas ir tik ļoti jūtams??

Nu nevar tas tā būt :smiley:

Teorijā - kāpēc ne, lai gan tīri praktiski tam nav pielietojums, jo Dva atomsprādziens tāpat vien visus noslauka no ceļa.

Iespējams, ka vienīgi varētu palielināt sprādziena rādiusu, lai arī tādas mušas kā Fāru, kas no attāluma noskatās bīstamo sprādziena šovu, varētu nobeigt :smiley:

Vai boostojot Žurkulēnu, kad tas ripina savu sprādzienbīstamo riepu, vai dmg no tās riepas palielinās?

Tas kādreiz esot bijis, bet ir izgriezts. Tāpat, kā daudziem varoņiem nav skaidrs, vai tomēr ultima var tikt bosstota vai nē. Itkā pašlaik sanāk, ka ultimas varot bosstot Hog - Soldier - Bastion - Genji - Winston - Reaper. Par bastionu stabili atceros, ka varēja, esmu pats pieredzējis, ja runājam par mercy. Ana jebkurā gadījumā bossta izņemot pāris kadrus, kuriem šis bossts ir bezjēdzīgs.

1 Like

Agrāk es ar Sombru mēģināju uzhakot Žurkulēna riepu… es aplauzos xD

Kad es spēlēju kā Moira, tad man ir bail iet pie pretinieku Torba turreta, jo atceros, ka pirmajās reizēs, kad Moira tik iznāca, viņa turretam neko nespēja izdarīt. Un joprojām es nezinu, vai tomēr viņai ir dota spēja iznīcināt turretu vai arī nē

Ir dota, tāpat kā vairogus un citus obejktus, piemēram, Junkrat mīnas vai slazdus.

Vai esmu vienīgais, kas mēdz tik ļoti iegrimt OW spēlē, ka pat spēlējot kustos savam varonim līdzi? :smiley:

2 Likes