Overwatch confessions, jeb tas ko tu nezināji par OW

Pirms nebiju veicis testus ar @Kadiljaks , es nezināju, ka Roadhogs ar savu hīlošanas spēju var mierīgi pārdzīvot D.vas mekas sprādzienu esot tam esot pat tieši blakus :open_mouth: Ko tā cūca tur tādu dzer, ka rodas tāds efekts??

Kā es tagad sāku justies:

jā, fun fact, kad roadhog atplēš vaļā savu cold one, tad viņš ņem uz pusi mazāk dmg. labs priekš izdzīvošanas un stallošanas

1 Like

Uz pusi?? Viņu tajā brīdī ir nereāli nobeigt. Pat MEKAS SPRĀDZIENS to nespēj izdarīt.

1 Like

Šaujot pa D.vas mekas asti (melnā kaķa skins), vai viņa var dabūt dmg?? :thinking:

Tad cik lielu dmg dod Mekas sprādziens? :thinking:

Būs jāpamēģina nanoboostot meku un tad spridzināt pie hoga (@Kadiljaks reku jauna lieta ko notestēt :smiley: )

es negribu atņemt jūsu prieku, bet tas viss vai nu ir jau izmērīts, vai to var izrēķināt

+30% mercy damage boost = 1300dmg

1 Like

Dažreiz, kad man ir maz hp un man uzbrūk pretinieki, es lecu nost no mapes, lai tik viņi mani nenogalinātu xD

1 Like

Kādā veidā Mērsija var damage boostot sprāgstošo meku? Vai pietiek tik ar to ka boosto pašu baby D.vu? :thinking:

Var var , vienā no @vriska epic moment es pat boostoju meku , kkur jāpamekle .

D.Va’s mecha does not do additional damage if you boost her before she uses Self-Destruct. If you boost baby D.Va however, before the mecha explodes, it will do 1300 damage instead.

es nezinu, cik tas ir patiesi, esmu mēģinājusi boostot self destruct un neesmu dabūjusi assist confirmation, tā kā…
lai gan, lai arī kur es skatītos, visur šis tiek apgalvots, tā kā laikam es nemāku spēlēt mercy lol

1 Like

Es biju mēģinājis ar Kadiljaku, bet nekas neizdevās

thank you for gamez! :kawaii_potato:

Paldies tev arī! Gaidīšu nākamo reizi! :smiley:

1 Like

yaass, kad tev ir brīvs, dod ziņu, i usually pa vakariem uzspēlēju. Moira is my bae now :joy:

1 Like

Ok, tad izskatās, ka rīt :joy:

1 Like

ait, sarunāts! :3

To es atklāju jau pirms kāda laiciņa, bet man nebija ne jausmas, ka uz Lunar Base mapes var iziet laukā un pastaigāt pa Mēness virsmu. Tas bija patīkams pārsteigums.

2 Likes

Un šodien es uzzināju šo: Every time you endorse someone, you get 50 XP

1 Like