Noderīgas vietas/veikali/interneta veikali priekš kospleja

Iespējams visi kosplejeri ir saskārušies ar situāciju, ka iecerētais kosplejs pārsniedz atvēlēto naudu, jo izmantotie materiāli ir sanākuši dārgāki nekā kosplejers to ir izplānojis… :cry:

Tāpēc es nolēmu izveidot šo poustu, kur visi var ieteikt dažādas vietas/ veikalus/ interneta veikalus ar lieliskiem, bet samērā labā cenā sastopamiem materiāliem, parūkām, audumiem, aksesuāriem, priekšmetiem u.c kas iespējams noderēs kādam kosplejam. :smile::sparkles:

Palīdzēsim cits citam!~ :two_hearts:

3 Likes

aliexpress/ ebay.
Pa lielam, cosplay ir dārgs prieks xD

1 Like

Man personīgi ļoti iemīļots audumu veikals ir Abakhan Fabrics audumu supermarkets. (
Rūpniecības iela 32b, Rīga) [Lai gan viņu veikaliņi ir arī sastopami arī citur… :blush:]
Viņi pārdod audumus gan uz svaru, gan dažus uz metriem. Nereāli labās cenās var dabūt, kad ir atlaides, bet bez atlaides ir ok cenas… :3

5 Likes

aliexpress ne vienmer ir labaka vieta kur pirkt paruku jo nekad nevari zinat kadas kvalitates tev atnaks un vai vispar atnaks xD
Tagad esmu uz ta vilna kad mekleju labaku saiti-risinajumu tam
Hmm lecas pec @Mio-tan un @Vikonija ieteikumiem iegadajos Uniqso http://www.uniqso.com/
zinu izskatas padargi ja rekinam to ka shipping japiemaksa bet atnak max 3 nedelu laika un smuka iepakojuma …ta ka ir ta verts xD
Kas attiecas un audumiem pagaidam dzivoju uz second hand shopiem tad kad vajag ko lielaku tad gan mekleju palidzibu pie ’ kolegiem’ …
Bet man iepatikas tas saits ko ieliki @kikimuffs tur pat uz Saldu var pasutit kas ir nice …noteikt izmantosu in future Thanks for that :wink:
Kas attiecas uz parejo tad vandos pa veikaliem vnk randoma nesen zobenam pabiju buvniecibas veikala …ta ka jaa :smiley:

2 Likes

Jā, es piekrītu, ka kosplejs ir dārgs prieks, taču šī pousta mērķis ir palīdzēt padarīt kosplejus pēc iespējas lētākus, nezaudējot to pašu kvalitāti… :sparkles:

2 Likes

Es lēcas esmu sūtījusi no https://www.honeycolor.com/ ,viņiem bieži ir 50% atlaides un bonusi pasūtot vairāk. Ar atlaidēm 1 pāris man izmaksā 13-14 eiro, derīguma termiņš ir gads, manuprāt tas ir lēti. Nav bijušas problēmas ne ar piegādi, ne ar kvalitāti. Divi pāri ir no http://pinkicon.com/ , nebija nekādu problēmu ar pasūtījumu.

1 Like

Kā tad savādāk, Aliexpress nav viens veikals, tā ir milzīga veikalu platforma. Es vienmēr iesaku meklēt kāda ķīniešu brenda ražojumus. Aliexpress ir strikta politika pret pakaļdarinājumiem, pārdevēji baidās riskēt tiešā tekstā melojot par brendiem. Tas objektīvi ir vienīgais veids kā nepirkt kaķi maisā.

AliExpress uz 100% tic klientsm. Ka nav atnacis vai slikta kvalitate, tad full refund.

Nu pec citu pieredzes stastita esmu dzirdejusi ka ne vienmer 100% tiek atgriezti

1 Like

Dažreiz gadās tā, ka veikals tev piedāvā atgriezt visu preces vērtību, bet tev arī jāatgriež prece.

ah ne vinam ta prece vispar nepienaca un vini nomaksa tikai 70 % vertibu no otras puses laikam butu jasaka labi ka vispar atmaksaja :unamused:

Ja ir vajadzīgi kinda lēti kokvilnas audumi, tad tos var atrast Mežrozē (Brīvības gatve 403A, Rīga). [Tas ir rūpnicas veikals tāpēc var atrast lētus audumus]. Viņi pārdod uz metriem… dažreiz arī atgriezumus/ audumu gabalus atsevišķi.

3 Likes

Kur jūs pērkiet/pasūtiet parūkas? :'D

Manas pirmās cosplay parūkas pasūtīšana bija huge fail. Faktiski kvalitāte vispār neatbilda cenai.
Pēc tam uztaisīju huge research un uzzināju http://stores.ebay.com/jcpunk .
Man ir divas parūkas no šī veikala un es esmu apmierināta. Parūkas nav super dārgas un ir atbilstoša kvalitāte cenai. Ir ērti vilkt un vispār nespiež galvu. :'D
Varbūt kādu dienu uztaisīšu savu review. :sweat_smile:

3:31 - 5:42 review

2 Likes

Es pagaidām iepērkos tikai aliexpresa jo kas ,mani atur no e-bay ir to ka nevaru redzēt atsauksmes ar pievienotās pircēju bildēm tādējādi pārliecināties ka izskatīsies tas ko saņemšu…viena noteiktā store nav jo bieži jāvadās caur neskaitāmām lapām,lai atrastu vajadzīgo :slight_smile:

Es parasti iepērko Aliekspress, pagaidām problēmas nav bijušas :slight_smile:

1 Like

Vai ir kāds interneta veikals labs priekš parūkām, kas nav aliexpress vai ebay? :'D

Piem., Amazon? :joy:

1 Like

amazon nav kaut kas ar muitu? neesmu interesējusies par to :'D

es iedomājos veikalus piem. kā https://www.cospicky.com

Amazona katlogs sadalīts pa precēm, vienai precei parasti ir vairāki pārdevēji. Pārdevēji mēdz būt no visām pasaules malām, lielākoties, protams, Ķīnas. Var daudz ko nopirkt Eiropas robežās.

1 Like

hm… i see