Audēju kontakti (palīdzība iesācējam)

Sveiki! Kurš var padalīties ar kospleja audējas kontaktiem? Esmu iesācējs, diemžēl nav paziņu, kuri varētu man ar to palīdzēt. Vispār nezinu kā un ko darīt. Ir kospleja ideja, bet nezinu kā to realizēt. Varbūt kāds varētu mani paņemt rokās un parādīt visu? :slight_smile:
P.S. kospleja ideja ir no-face no spirited away.

2 Likes

Zinu audējas, tikai tradicionālās, tādēļ domā ko tieši gribi panākt. Piemēram kaut ko salīdzinoši primitīvu var sameistarot uz vietas.

2 Likes

Varat kā līdzēt @AFC_Grupa?

viss tiesam atkarigs ka jau @Kristianux mineja no ta ko tiesi tu velies dabut gatavu jo ir tadi veidi ar ka palidzibu tu pats majas varetu aust
ja negribi atklat telu tad raksti PM varbut varesu ka izpalidzet

Nyam labakais ieteikums butu nem melnu kokvilnas audumu. Aust butu ilgi un sava zina finansiali neizdevigi un butu gruti ar vinu stradat un tas gala rezultats nebutu no vieglakajiem… tape tiesam iesaku izmantot kadu milzigu auduma gabalu prieks si tela… es skatijos bildes un man tads jautajums-rokas ari plano?

2 Likes

@ligalv96 tels ir no face no spirited away, ps tas ir noradits :wink:

Atkarīgs no tā vai esi spējīgs izlikties finansiāli. 26746896 :wink:

Aizmirsu parādīt ideju. :D Es nezinu vai to vispār ir iespējams realizēt. Jā, gribu izveidot kospleju “ar rokām”, lai, piemēram, paņemtu naudu no somas. Kā arī būtu labi pakustināt muti. No jau esošiem variantiem nevienu līdzīgu neatradu. Varbūt var paņemt gatavu un modificēt? Bet kādu tad paņemt un vai izdosies to modificēt… Ar finansiem problēmas nav.

1 Like

piedod, bet es īsti nesapratu… :c
kur tev ir plānots izmantot aušanas tehniku tērpā?

1 Like

Es saožu reklāmu? Būtu vismaz pieklājības pēc paskaidrojis kā numuru tu dod. Te tiek prasīts specifiska palīdzība.

nu sivieti sauc Ira. Viņa ir profesionāla audēja, taka par attiecīgu samaksu var sarīkot kaut vai veselu kostīmu. Mu viennozimīgi, šajā temā, šim pieprasijumam - “Audēja kontakti”, jāparādās audēja kontakti. ;D

tu gribi sava auguma vai lielaku?

bet butiba ieteiktu taisit sava kermena izmeriem atbilstosu jo ja audums balstisies uz galvas tad pleci palidzes veidot tadu ovalu izskatu. Tada veida ari maska dotu tev iespeju redzet kur ej un ko dari, nebutu lielu aklo zonu… neveido plikus caurumus rokam iesuj piedurknes kam piestiprini cimdus.un briziem kad neizmanto rokas vnk ievelc uz ieksu… skatosties kadu audumu izvelies un ka vinam krunkas veidojas apsver domu uztaisit aizakejamu krunku kas nosleptu muti… kada zina tu vinu gribi funkcionalu?

1 Like

ah ja no rita parskreju pari un sapratu ka tas ir animes nosaukums lol …mana klume :smiley: :smiley:

Viss bumbas :wink:

1 Like

Vai labāk tomēr nebūtu meklēt šuvēju? Jo aust no nulles būs varen dārgi. Nopirkt jau gatavu audumu un nest to pie šuvējas makes more sense.

1 Like

<100e i guess.

Es vispār nemāku audēt, nav šādās pieredzes. Tāpēc man ir nepieciešams cilvēks, kurš var gan palīdzēt, gan saprast ideju, jo priekš manis ir grūti to paskaidrot

Vai šī sieviete varēs saprast manu ideju? Viņa palīdzēs ar nepieciešamo informāciju, kur un ko jānopērk? Viņa neizsmies mani, jo kāds bārdains vīrietis atnāks - “gribu būt par kosplejeru!” :smiley:

Gribu paslēpt rokas kostīmā un ar to palīdzību kustēt muti. Mute ir kā kabata.