Audēju kontakti (palīdzība iesācējam)

Jā, tas ir tā. Bet kādu audumu pirkt un cik? Kā es to zināšu? :confounded:

Patiesībā tā arī ir, it kā tikko izgāju no meža. Dzīvē esmu hikki, maz draugu (vienas rokas pirkstus pietiks). Ar paziņām apmeklēju unicon, tur redzēju daudz kosplejeru, parādījās vēlme izveidot savu, izdomāju ideju. Bet nav ne jēgas kā to realizēt. Ir vēlme lai mani saprastu un ir vēlme atrast draugus.

Oks vakara meginasu uzskicet ka es biju iedomajies to muti paslept un tads jautajums vienkarsi vala ciet to muti gribi virinat vai kko advancetaku?

Es varu uztaisīt skici no papīra. Centīšos parādīt kā tas viss varētu izskatīties un darboties. :slight_smile:

Tā izskatās kā kabata? :D

2 Likes

Ne, neizsmies. Viņas meita kosplejo un pamatā viņa šuj specifiskiem cilvekiem. Taka, pazvani uzzini. :wink: Iepirkties, visticamāk, tev ieteiks Abakhanā. :smiley:

Super! :smiley: Tagad jāizdomā, ko darīt ar rokām - piešūt cimdus vai kaut ko citu? Un ko darīt ar masku - nopērkt vai izveidot no auduma? Es vēl nezinu kā izdarīt tā lai augšā būtu vairāk apaļa nevis ovāla, vai arī tā būs labi? Kādi būs padomi?

Nyam ja vari dabut sito tad tas butu atrisinats bet man personigi liekas ka butu ok nesarezgit pasakumu un taisit ovalu…

Tas būtu šausmīgi, ja kāds par kaut ko tādu izsmietu… :pouting_cat:

Jā… bet es īsti nesaprotu kur tev ir plānots izmantot aušanu? Tā kā visu to melno tērpu?
Jo man liekas, ka ir vieglāki veidi, kā iegūt to pašu efektu… piemēram, izmantot parastu melnu kokvilnas audumu vai kaut ko tādu (?)
Ja tu vēlies tieši kaut ko līdzīgu aušanai, man liekas, ka tamborēšana pat būtu vieglāka… ne? :c

Lūdzu, piedod. Es tik ļoti gribu palīdzēt & dot kaut kādus padomus, taču es vēl joprojām nesaprotu līdz galam tavu ideju. I feel stupid… >n<

1 Like

Kāpēc man vajag aušana :

  1. It’s me!
  2. paņemt vienkāršu audumu, kuru var vienkārši uzvilkt
    2.1 izgriezt caurumu priekš maskas
    2.2 vai nu piešut masku pie auduma
  3. Izgriezt caurumus priekš rokām un muti. Mute ir kā kabata.

Un tas ir uz ko es skatījos un kāpēc apaļa forma. Masku arī gribu tādu pašu.

Tā izskatīsies mute iekšā. Bet būs kā kabata, un to var atvert ar rokām no iekšpuses.

Man vēl ir ideja priekš performance :D

7 Likes

5.-ajā pelēku vilki, Kartupeļu nācijas pilsoni?