Vai latvija var dabut cosplay aprikojumu šŸ¤”

Gribu sakt cosplejot, pati esmu meginajusi bet nekad nav labi sanacis- tadel domaju, vaj ir iespejams kur nopirkt cosplay Latvija? (nevaru pasutit interneta TwT) loti veletos pameginat jo sodien biju lido (tiktiko reali) un ieraudziju demon slayer cosplejerus un ta baigi forsi vini izstijas (ja tie bijat jus, vnk pasaku ka izstijaties loti episki, es to nepateicu jo man stress ir runat ar nepazistamiem cilvekiem) tadel ja :D (Side note: ja nav kur nopirkt gatavas, kads var ieteikt veikalu, kur var dabut audumus sadam lietinam? pati uzsut ari maku :D)

ir vieta, kur var atrast ktkadus kostimus- Svētkiem, Kāzām, BallÄ«tēm, visai Ä£imenei, Karnevāla tērpi un kostÄ«mi, maskas, parÅ«kas, dažādi aksesuāri ballÄ«tēm, Vecmeitu ballÄ«tēm un VecpuiÅ”u ballÄ«tēm. - Partypoint.lv

tomer nja bernu pasaku utt :(

Pie mums neko jau gatavu un labu neesmu redzējis. Cik nu dzirdēts cilvēki pērk parÅ«kas un pārējo paÅ”i liek kopā. Å uj, veido, projektē utt.

Viss jau ir atkarÄ«gs no tā kādu kostÄ«mu jau pati vēlies :D Uz sitiena kas Ŕķiet kā viegls kostÄ«ms ir No-Face no Spirited Away :D

image

Sveika!Prieks redzēt vēl vienu kosplejeri mūsu vidū :3:
Gribu teikt ,ka sākums vienmēr būs kā slīcināmi kucēni ,jo bez treni;niem un mēģinājumiem tev nekad nesanāks pa perfekto.Atceroties pāris savus arī gribās zem segas paslēpties aiz kauna :D :D
Latvijā baigi speciāls veikals jau baigi nav ,zinu vienu brÄ«di ,ka Anime-sans pārdeva bet iečkojot sapratu ,ka ar to viņŔ vairs baigi nenodarbojas jo neatmaksājās visticamāk.
Ja naudas nav žēl ,bet vēlies kādu noteiktu tērpu vienmēr vari mēģināt sarunāt pasÅ«tÄ«jumu pie paÅ”māju pro kosplejeriem.Zinu ,ka dažiem vienu brÄ«di tāda opcija bija.
Audumu veikalu kuru pati vienmēr apmeklēju ir https://www.abakhan.lv/ . Ä»oti laba apkalpoÅ”ana,pat var paprasÄ«t konsultāciju ja neesi zinoÅ”a tajā jomā.Uz atlaidēm labas lieta var atrast un viņiem pat audumi ir uz svaru kur citreiz sanāk pat izdevÄ«gāk nekā metrā pirkt .Patlaban viņiem Å”ajā mēnesÄ« ir jubileja tā kā vēl lielākas un skaistākas atlaides ir pieejamas.
Bet kas attiecas uz propu taisīŔanu tad parasti Depo vai Ksenukai tīri labi noder.

2 Likes

paldies par padomu :) es gnjau ka saksu ar kko ko var veikala nopirkt (ktkadu alisi brinumzeme lmaoo) un velak pameginasu ko jauninu :))

1 Like

Ah ,kad ieminējies par veikaliem sapratu ,ka aimirsu piebilst par lielisku alternatīvu -Second hand veikali.
Rīgā viņu pat ir pietiekami daudz.
Es pati sākumā ķēru drēbes ,kas bija apmēram 50 % tuvu orģinālajam un pēc tam pati modecifēju kā vajag.
Pēc tam jau skatījos pie tekstilizstrādajumu sadaļas kādu lielāku izmēra audumus kas varētu nodarēt.
Kā saka viss sākās ar mazumiņu
Tā kā neņem pie sirds tik ļoti ja pirmie nav tā kā biji iecerējusi,galvenais ir saprast savas kļūdas un kā to uzlabot :3:

1 Like

paldiesss :) humana gnjau ka tad ieesu pastisos ko var nopirkt

1 Like